Discutii libere L42!

DeletedUser23722

Aoleo, daca esti si bantran e grav :))) Sa nu mai spui la nimeni, spunele ca ai 16 ani si lumea te va intelege mai bine =)))))))
 

DeletedUser523

aici nimeni nu mai zici nimic? :) prea multe razboaie? nu mai e timp de chat?
 

DeletedUser18437

5 Jucatori din top 10 inca nu au farmat 100mil, iar ceilalti 5 nu au realizările publicate ... wow :eek:
 

DeletedUser13059

ei nu stau ca tine toata ziua sa bage farm si sa faca cladiri , oamenii mai ataca la organizate , isi pierd vremea cu alte chestii mai importante decat farmu , dar oricum vad ca se farmeaza mult la organizat ca nu prea se timite deff , defapt nah tu joci pe atac , iti permiti sa stai la 30 ore de granita si sa farmezi


Moarte de erou (Bronz - Nivel 2)

Prin sprijinirea altor sate, ţi-au murit 7.500 trupe.



nu degeaba ai trofee de genu :)


Întăriri

Sprijină alţi jucători de 50 ori în bătălii.


asta nici nu iti apare :(

farmeaza acolo fa si 200 mil intre timp noi va luam satele
 

DeletedUser44695

Avand in vedere ca majoritatea jucatorilor din top 10 sunt prin centru hartii , ce te face sa crezi ca vor ajuge ei primii la 100mil ? eu zic sa cauti mai bine si poate o sa gasesti jucatori ce au farmat peste 100mil.
 

DeletedUser18437

ei nu stau ca tine toata ziua sa bage farm si sa faca cladiri , oamenii mai ataca la organizate , isi pierd vremea cu alte chestii mai importante decat farmu , dar oricum vad ca se farmeaza mult la organizat ca nu prea se timite deff , defapt nah tu joci pe atac , iti permiti sa stai la 30 ore de granita si sa farmezi


Moarte de erou (Bronz - Nivel 2)

Prin sprijinirea altor sate, ţi-au murit 7.500 trupe.



nu degeaba ai trofee de genu :)


Întăriri

Sprijină alţi jucători de 50 ori în bătălii.


asta nici nu iti apare :(

farmeaza acolo fa si 200 mil intre timp noi va luam satele

Unii trag la trofeele de Moarte de erou, Întăriri iar altii la ODA si la Jefuitorul zilei :)))

*acela cu intariri il faceam in 2ore daca vroiam :))
 

DeletedUser13059

tot praf ramai , asteptam sa vedem daca esti acelasi zmeu de pe 38 si aici ;) sau ai ramas tot umbra mea ca pe 30
 

DeletedUser18437

eu pe lumea aceasta n-am treaba cu razboaie :)
eu nu am fost, nu sunt si nici nu voi fi zmeu, si nici cu umbra ta nicio treaba :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44200

Dați-vă la o parte, trece cineva din IMMO, merge la făcut de fuziuni și academii!
 

DeletedUser43767

Sat de barbari (590|568) K55 312 Barbar crysty28 reloaded [IMMO] 2015-01-11 17:32:19
Sat de barbari (588|568) K55 470 Barbar crysty28 reloaded [Trada] 2015-01-10 21:19:52

fiecare cu ale lui :D

Eu numai joc pe 42 intru din an in paste;)
 

DeletedUser44200

Am intrat într-un război declarat de VOI în care VOI nu ați făcut ABSOLUT NIMIC, război pe care l-am pierdut, stimații mei colegi fiind recrutați de celelalte minți luminate din ZEI. Pentru că cine era prost să lupte alături de aliați ca IMMO. Voi ați spart un trib cu 4 academii (sau 5? 6?) fără să luptați măcar un război serios, (în fapt, dizolvându-vă după primul) trăind, ca să citez exact din conducerea voastra așa: „la noi se inobileaza 4-5 jucatori intern pe zi”

Așa că mai bine întoarce-te în colțul tău de lume. You happy place!
 
Sus