Discutii libere L42!

DeletedUser44459

Uitati aici un om de jalnic,Luche zis si "Dumnezeu"(asa isi spune el :)) )

BornTobeHer0 apr 02, 12:02
Sat: [coord]423|607[/coord]



... [coord]398|656[/coord] --> Ora de sosire: apr 02, 2015 19:16:15 :322 [player]doryan.k.[/player]

Vine in 7 ore am nevoie de sprijin 2-3 zile pana vine al meu

stefan1903 apr 02, 12:39
ba nu mai da circulare de la primul atac.... :)) doamne ce praf esti

BornTobeHer0 apr 02, 12:47
pai ma sageata daca am sate la 80 de ore distanta si satul este gol pe granita cu 2 atacuri cu nobil pe el ce sa fac ma? :))

BornTobeHer0 apr 02, 12:47
Satele alea trebuie pastrate

BornTobeHer0 apr 02, 12:47
Dute si invata triburile si alsa internele

BornTobeHer0 apr 02, 12:47
lasa*

stefan1903 apr 02, 12:56
:))) de ai fi atacat tu macar in jumate cat am facut o eu... las ca vedem noi care rezista mai mult desi tu mult nu rezisti sunt sigur :))

BornTobeHer0 apr 02, 13:04
probabil tu esti in echipa aici , eu nu dar vreau sa spun ca daca se va intampla sa fiu concediat , bagat la interne sau **** eu ce sa stii ca nici un sat nu-l voi ceda ! :p

BornTobeHer0 apr 02, 13:07
Ti-am vazut istoricul si ce pot spune ai atins si tu un 800k pct si dupa ai fost bagat la interne

stefan1903 apr 02, 13:09
nu dupa am renuntat :)))

BornTobeHer0 apr 02, 13:11
Cum zici tu...

BornTobeHer0 apr 02, 13:18
Mai stai aici oleaca cat sa depasesti 800k pct ca sa poti spune ca ai "avansat" si dupa te poti lasa linistit ;)

stefan1903 apr 02, 13:23
asta nu e pb ta... ideea e ca tu nu vei ajunge nici macar atat :))

BornTobeHer0 apr 02, 13:24
ce gata te-a anuntat cineva sa fii pregatit sa rezervi sate de la mine ca ma baga la interne?

stefan1903 apr 02, 13:26
aaa nu se vede dupa cum joci ca esti praf si ca mai mult nu poti :))

BornTobeHer0 apr 02, 13:27
Daca zici tu mai Stefane.

BornTobeHer0 apr 02, 19:35
Stefan stia ca eu o sa fiu dat afara,uitati-va cum imi spune el ca nu apuc sa stau pe lumea asta mai mult decat el :))

Succes tuturor si ne vedem pe L44,sper sa-l vad si pe "Dumnezeu" acolo

Mesajele acestea au fost trimise de către BornTobeHer0 mai departe.

LucheScaiUacar apr 02, 19:37
esti caz patologic :))))) hai ca nu radem mult de tine pe conferinta amatorica :)))

BornTobeHer0 apr 02, 19:40
Ma bucur macar ca te amuz :D

BornTobeHer0 apr 02, 19:41
Mi-am dat seama de cand am vorbit cu Stefan ce urmeaza :D

LucheScaiUacar apr 02, 19:42
si fiind un amator de felu` tau, ai stat s-o iei amical :))

BornTobeHer0 apr 02, 19:43
Nu mai dar oricum era aceeasi treaba si pentru ca am facut chestia asta nu inseamna ca sunt amator ci am vrut sa fiu sigur

LucheScaiUacar apr 02, 19:44
esti un incepator :) nici nu stii sa joci, ai stat pe interne si barbare in low ca de razboaie nu erai in stare :)

BornTobeHer0 apr 02, 19:45
Interne ,barbare?

BornTobeHer0 apr 02, 19:45
Omule eu ti-am spar LoW-ul

BornTobeHer0 apr 02, 19:45
spart*

LucheScaiUacar apr 02, 19:45
amatorule :)

LucheScaiUacar apr 02, 19:45
noi am spart low`u incepatorule, tu ai spart doar barbarele :))

BornTobeHer0 apr 02, 19:45
Eram in LoW si erati toti de 10 ori mai mari ca mine si nu ma ataca unu

BornTobeHer0 apr 02, 19:46
Si la organizatul ala n-ati luat un sat in zona mea

LucheScaiUacar apr 02, 19:46
am luat o gramada de sate, urmai la rand si d-aia ai cerut repede invitatie aici, te rugai de gigimuschi sa vorbeasca cu mine sa te bag incepatorica :) mie-mi spui de tine ? :))))

BornTobeHer0 apr 02, 19:47
Esti un josnic si nu te numi expert pentru ca esti un nimic!

LucheScaiUacar apr 02, 19:47
pardon, de broatheru te rugai :)

BornTobeHer0 apr 02, 19:47
gigimuschi>?

LucheScaiUacar apr 02, 19:47
nu te mai descrie ca ma plictisesti :) incepatorule

BornTobeHer0 apr 02, 19:47
Da pentru ca asta inseamna coleg de pe alta lume

BornTobeHer0 apr 02, 19:48
Incepator ma?

BornTobeHer0 apr 02, 19:48
Cate lumi ai terminat tu ma ?

LucheScaiUacar apr 02, 19:48
ala esti :) hai ejecteaza-te din mesageria mea privata ca ma plictisesti :)

BornTobeHer0 apr 02, 19:48
Slabule!

BornTobeHer0 apr 02, 19:48
Vezi ce fel ai schimbat subiectul

LucheScaiUacar apr 02, 19:48
iti zic o lume pe care o termin eu si n-o termina un amator terminat ca tine, 42 :)


Postez asta pentru a vedea si ceilalti cum planuieste el sa scape de toti cei care nu sunt din echipa lui.Stefan dupa cum am spus a fost anuntat dinainte si dupa ce am fost dat afara el a rezervat primu sate (stia).Cand am vorbit cu el(cu Luche) la telefon mi-a zis ca nu se intampla nimic ca nu o sa ajung la interne(l-am intrebat sa-mi spuna daca ajung la interne sa stiu daca mai joc si mi-a zis ca nu ca sa stau linistit) .
In mare vrea doar sa va spun voua celor din Takezo,Takeza sa nu aveti incredere in "marele" Luche ca nu este un om demn de increderea cuiva.
Succes!
 

DeletedUser16539

Si eu am patit-o cu luche. Din pacate L42 e o lume urata prin simpla participare a maretului, grandiosului, preaputernicului Chuk Norris, alias LUCHESCAIUACAR. Un mare NIMENI, un frustrat care nu stie altceva decat sa-si bata joc. In lupta directa cu Zeii e cel mai slab om din Takezo. Rusinee maretule
 

DeletedUser16539

Raul82io, macar te-ai uitat pe profilul meu pe 42, sau il crezi pe maretul. Oricum, ma bucur ca am dat stergere acolo. Nu merita efortul
 

DeletedUser13059

care maret ? ca nu cunosc asa ceva ... credeam ca sunt singuru maret , oare am concurenta ? sa imi zici cine ii ca il pun la zid ca pe ceasca
 

DeletedUser44459

care maret ? ca nu cunosc asa ceva ... credeam ca sunt singuru maret , oare am concurenta ? sa imi zici cine ii ca il pun la zid ca pe ceasca

E unu de se intituleaza "Dumnezeu" dar de fapt este doar un nimic ,stai linistit ca tu n-ai concurenta ;) :D
 

DeletedUser13059

sunt editie limitata :)

lasa hero ca daca nu ai vrut sa faci aici cum ti-am zis , ne bagam pe 44 la vanatoare de dumnezei
 

DeletedUser13059

oSg-aBuSeR astăzi la ora 12:04
Discutam cand ne intalnim pe harta.



:)))))))))))))) imi da lacrima :D
 

DeletedUser44459

Noi sa fim sanatosi :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16539

:D Uite-l ma c-a aparut si zeul zeilor... Eu sunt amator pe langa tine, recunosc, tu esti zmeu. Cum stai luche, ti-ai mai imbunatatit statistica vs ZEI?
 

DeletedUser16539

nu prea ai tinere de minte. Adica cum statistica mea vs Takezo si Hero? Eu fiind in takeda la momentul in care am dat stergere, nu mai tii minte cum urlai aici pe extern si ma faceai mincinos ca pe cont e cineva, desi contul era in stergere? Greu e cu tine sa stii
 

DeletedUser44459

Saracii cred ca plang la cati nobili au pierdut :))
Satele le-ati luat pentru ca nu am putut sta pe joc non-stop si nu cred ca exista cineva pe jocul asta care sa poata sa se bata cu tribul de pe locul 1 singur ,tu nu rezisti la 100 de atacuri si eu de cand am iesit din trib am cate 150 in fiecare zi+ca am avut organizat pe mine si pe o alta lume :p
Si tot nu ma scoateti de pe harta, slabilor!
Te invat jocul asta cand vrei tu! Ai 400k inamici invinsi in aparare slabule si un singur sat pe granita si te dai mare conducator ,ai jucatori din "marea" ta echipa care nu au luat un sat de la ZEI ci doar interne

LucheScaiUacar astăzi la ora 12:17
Toti oamenii din k55, k56 si k57 isi retrag sprijinul din granita cu Zeii. Va conservati trupele de atac, cei care participati la organizatul pe borntobehero sau spqr, nu mai participati. De acum inainte sunteti sub comanda mea directa, trupele de atac le tineti in stand by pana la noi ordine. Va multumesc!

Ataca tu mai bunule nu mai pune pe altii.
Regret doar faptul ca v-am dat LoW-ul pe tava bai saracilor asta e singurul meu regret ca satele le fac la loc !
Mai spune ceva si incep sa postez din rapoartele minune in care iti arat cum jucatorii tai de top isi pierd nobili pe banda rulanta ,noroc de deydeku ala ce mai face ca in rest praf!

Edit :23:14 Ambrozz tocmai si-a pierdut 4 trenulete :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46671

Asta e politica Takezo,recruteaza jucatori cu moral mic ,fac ei acolo treaba in zona ajutati bineinteles de trib iar dupa ce cresc mari,la interne cu ei .Sau astia recrutati de la dusmani tot majoritatea la interne ajung.Prea multi creduli in Takezo,Takeda si Hero .Takezo nu merita sa castige lumea asta tocmai din cauza atitudinii arogante a lui Luche .Vezi Born ca nu esti chiar singur ,ai Spqru cu tine .
 
Sus