Discutii libere L42!

DeletedUser20519

probleme in paradis nu vor fi niciodata, din contra echipa se strange si scapam de lasi si tradatori. Iar voi cei din Iad continuati sa luati barbare, ca va pricepeti cel mai bine. Nu sunteti in stare sa purtati un razboi cot la cot. Asai romanu, vrea sa castige dar sa nu faca nimic...doar pe munca altora
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Ce echipa se strange?:O
Ca ati facut alt trib si ati lasat 13 jucatori pe langa?=))))) Wow...
De parca nu stie toata lumea ce prostie ati facut...cum sa puneti intemeietor un jucator ce a fost trimis de 2 ori la margine in doar cateva luni? =))))

Si care e munca altora in argumentul tau?A adminilor ca activeaza barbarele?
 

DeletedUser13059

nu e cazul sa cauti scuze...tu nici sa recunosti nu poti
oSg-aBuSeR apr 21, 18:54
O spui de parca m-ar interesa :)

urssmircea apr 21, 18:55
in fine , mersi oricum de invitatie :) promit sa fac treaba buna

urssmircea apr 21, 20:56
oSg-aBuSeR astăzi la ora 20:45 Mulţumesc Citat
Acum intr-un fel poti sa zici ca e adevaratul razboi.
Cei care erau cu SH or sa ramana in Takezo.
Terrek astăzi la ora 20:46 Mulţumesc Citat
da or sa ramana acolo si o sa se foleseasca de ei doar atat :) pana detin k ala iar apoi o sa i ia intern ce frumos :D

hai bre ca nu ii chiar asa :) SH ii si la voi :p


am recunoscut , i-am si multumit de invitatie :)
 

DeletedUser44858

Atata parada de glorie pentru niste amatori [...] care n-au fost in stare sa lupte 1 la 1 :)) Marele sh (zis si second hand de unii cunoscatori) a ajuns sa faca aliante cu toata harta pentru un singur trib practic. V-ati cam bagat ceva in ea de reputatie cu tradarea asta. Altadata asa pateati voi si vai ce va mai plangeati ca e lumea dura, harta rea, chestii :) Ati ajuns de toata jena, 3 triburi mamut dansati hora unirii, statea xello cu maram si trupa pe skype de pe la mijlocu` lu` martie si cica noi voiam sa va dam razboi voua :)) Dar e de inteles, locul 2 doare si doare rau, mai ales cand intr-un razboi 1 la 1 o luati pe cocoasa ca niste amatori ce sunteti.

urss, uiti cum te milogeai dupa aparare? Daca tot recunosti ca plangeai sa nu fii ferma sau sa nu ti se ia satul, spune si cu ce aparare ai reusit sa ti-l pastrezi ;) Tu nu poti comenta despre activitati pe harta pentru ca tu esti un amatorica d-asta care trage cu disperare de supravietuire, cand aveai doar un sat ai cerut sprijin pana si alora din zei si de primit ai primit din... Takezo :))


[editat de tt]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44858

Ia posteaza discutia mea cu ala care a fugit inca de la sfarsitul lui ianuarie cand a dat de greu, ala al carui cont a stat in sitter la mine de atatea ori ca nu erati in stare sa jucati pe el ca avea atacuri :) sunt tare curios sa vad eu cum am stat in genunchi :))
 

DeletedUser13059

:)))) atat de bun incat atunci cand ai avut tu atacuri ai dat stergere "pentru binele tribului" care a disparut la fel ca tine , la primele atacuri takezo a fost PA
 

DeletedUser44858

Am avut atacuri mult mai multe la mazariche al tau sau la ex0d, acolo de ce n-am abandonat ma penibilule ? :)) Takezo a rezistat la mai multe atacuri decat poti tu duce, eroule care ai fugit de pe 40 cand te demolau "prietenii" tai din DT. Dati p-afar de smecherie ca mi-ati luat sate ale caror trupe le aveam la 60 de ore in granita cu zeii :) Cu asa ceva a ajuns ma sh`u sa se laude ? :)) ras de trib :))
 

DeletedUser13059

cu asta te laudai si tu pt alea 5 sate de la mine :)) cuma plangi ca aveati trupele , hai sictir , esti si o sa ramai doar un amator de senzatii tari
 

DeletedUser44858

Singuru` amator esti tu bai ursulica, cersetor de sprijin ce esti :) Vad ca pe 44 ai intrat cu kala in trib ca sa nu te mai faca ferma :))
 

DeletedUser13059

nu stiu bre lake cu cine am intrat , a fost prima invitatie , oricum am intrat doar sa imi vand ceapa luata din satele tale
 

DeletedUser44858

Normal, ai intrat si tu la caldurica sa nu mai plangi ca esti atacat ca un amator patetic ce esti
 

DeletedUser44858

Ce-oi fi oi fi, dar EDITAT ca tine n-o sa fiu niciodata, macar de atata lucru sunt sigur :)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus