Discutii libere L43 !

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Daca are o obsesie ..cum intra pe forum ,oh lady ,oh lady .Apare din cand in cand cu o punga plina cu replici de 2 lei duzina..Nici spam nu se numeste ce face el ,puncteaza dupa fiecare cu un ”nimic”.Daca dumneavoastra ca moderatori aveti impresia ca ce face Bad e ”activitate” pe forum ,va cam inselati .Orice discutie devine derizorie datorita ineptiilor lui ,si cel care intentioneaza sa deschida un subiect se retrage scarbit ,ce sa mai discuti cand apare Bad cu ranjetele lui ?
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Nu am niciun fel de opinie formata despre niciun membru al forumului. Fiecare este liber sa posteze ce doreste atat timp cat respecta regulamentul. Atunci cand s-a gresit, oricum s-a numit, a fost penalizat.
Am incercat de mai multe ori sa aduc in discutie teme mai "elevate" insa m-am retras, si asta nu din cauza vre-unui membri, ci pur si simplu pt ca mi-am dat seama ca nu sunt de actualitate in preferintele colegilor de pe forum.
 

DeletedUser

Salutare la toti , eu sunt nou pe forum :) , care e atmosfera pe aici ? ( putin tensionata din ce am citit printre randuri ) :)))
 

DeletedUser42770

Sunt curios cine-i tom si cine-i jerry Aden :))))))))
luche nu fi rau a fost amuzant oricum ! Pe langa atatea atacuri la persoana si atatea intepaturi intre player/moderatori mai prinde bine si cate-o gluma din partea lor... sunt oameni pana la urma ar trebuii sa fie si ei mai relaxati
 

DeletedUser

Sunt curios cine-i tom si cine-i jerry Aden :))))))))
luche nu fi rau a fost amuzant oricum ! Pe langa atatea atacuri la persoana si atatea intepaturi intre player/moderatori mai prinde bine si cate-o gluma din partea lor... sunt oameni pana la urma ar trebuii sa fie si ei mai relaxati


BattleGod1 te-a invitat în tribul Tom si Jerry ----> se pare ca a aparut si tribul :))))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Buna seara! :D

@Luches Acum cativa ani, inainte sa devin membru al TT, eram destul de "ingandurat" deoarece unii dintre fostii membri ai echipei erau foarte reci si distanti de noi, membrii. Atunci cand am acceptat provocarea de a intra in echipa, mi-am dorit sa fiu in primul rand impartial in decizii iar in al doilea rand cat mai apropiat de ceilalti membri ai forumului.

PS: Vorba unui om poate fi interpretata in mai multe feluri, insa te asigur ca nu categorisesc pe nimeni de pe forum, iar martori sunt toti cei care mi-au cerut sfaturi prin PM, s.a.m.d.
 
Ultima editare:

DeletedUser44858

Buna seara! :D

@Luches Acum cativa ani, inainte sa devin membru al TT, eram destul de "ingandurat" deoarece unii dintre fostii membrii

1. e "membri", cu un singur i :)
2. Interesanta explicatie, aminteste-mi inca odata cine ti-a cerut-o...
3. Tocmai ti-am dovedit prin citatele din postarea mea precedenta ca tu cataloghezi, nu lumea, ci unii membri :)
 
Sus