Discutii libere L43 !

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Nu am niciun fel de opinie formata despre niciun membru al forumului. Fiecare este liber sa posteze ce doreste atat timp cat respecta regulamentul. Atunci cand s-a gresit, oricum s-a numit, a fost penalizat.

Aici nu e retea de socializare ,e forumul unui joc.Daca voi ca moderatori lasati sa se inmulteasca si sa infloreasca entitatile spamatoare care nu joaca absolut nimic o sa va treziti ca forumul asta nu mai are nici o legatura cu jocu.Ca nu are rost sa iesi si sa postezi cand apar spamacii si baga niste postari absurde...ca doar ce sa posteze ,ca de jucat nu joaca.

Cand pe o sectiune ajungi sa ai 10 care joaca si 20 spamaci e problema pentru lucrurile stau cam asa

-spamacii nu pot functiona decat parazitand jucatorii.Adica apar doi care discuta ceva despre joc si imediat apar spamacii cu parerea lor competenta.Spamacii intre ei nu au spor ,ei trebuie neaparat sa faca trebusoara mare pe discutiile altora
-aia doi isi baga piciorul in el forum si muta discutiile intr-un mediu fara paraziti
-nu mai posteaza aia care joaca ,dispar si spamacii, se muta unde gasesc un gram de activitate(pe lumi noi unde sunt toti mici si nu se vede cat sunt de praf) si rezultatul e o sectiune moarta
 

DeletedUser43756

Nu iau apararea nimanui dar topicul se numeste discutii libere....


Se poate vorbi de orice . Cine vrea sa aiba discutii numai despre joc sa isi faca o conferinta sau p forumul tribului .


Nu zic ca nu exista playeri enervanti cum ar fi domnu sarmulita cate foloseste cea mai inteligenta replica a lui cand vrea sa fie observat " ai un ou cu zeama " :)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
@ LadyLethal
In cadrul topicului de discutii libere se poate discuta pe teme ce nu tin neaparat de joc. Politica si propaganda, se poate face de asemenea in topicuri dedicate special, asa cum au fost atatea pana acum. Razboaiele de pe harta se pot aduce pe forum si se poate discuta despre ele iar atunci argumentele tale sunt valide. Se pot face topicuri de prezentare si de propaganda ale anumitor triburi (aici sa fiu sincer nu am mai vazut demult un trib care sa-si faca propaganda serioasa, desi au fost cateva incercari) cum au fost topicurile celor din Gaura sau CK, si acolo argumentele tale sunt valide.
Insa, ceea ce ai spus tu referitor la spameri, s-ar traduce printr-o "cernere" a membrilor forumului ori nu e in regula sa limitezi accesul pe forum pe baza argumentelor aduse de tine. Atat timp cat se respecta regulamentul toata lumea este binevenita sa posteze lucrurile ce i se par importante sa fie aduse in vederea comunitatii, logic, in cadrul temei concludente.
Sper ca aceasta postare sa clarifice eventualele nelamuriri.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
M-am referit in general nu la discutii libere.Un exemplu concret?Lumea 40,acolo posteaza oameni care joaca, dupa un an e activitate,conflicte,spam..tot ce vrei si fara bagatorii de seama care nici macar nu au un sat pe lumea respectiva.De ce e viu forumul ala?Ca mai si joaca oamenii aia nu baga doar ranjete verzi,vezi rapoarte ,statistici,certuri
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Eu nu inteleg ce cauti tu aici atata timp cat nici macar nu joci pe L43 ! Stai decat sa incingi spiritele iar apoi incepi sa tragi la raspundere diferite persoane ca nu fac lucrurile cum ai vrea u sa se intample.
 

DeletedUser3357

Nu iau apararea nimanui dar topicul se numeste discutii libere....


Se poate vorbi de orice . Cine vrea sa aiba discutii numai despre joc sa isi faca o conferinta sau p forumul tribului .


Nu zic ca nu exista playeri enervanti cum ar fi domnu sarmulita cate foloseste cea mai inteligenta replica a lui cand vrea sa fie observat " ai un ou cu zeama " :)


welcome to the haters club kid.
 

DeletedUser38023

Eu nu inteleg ce cauti tu aici atata timp cat nici macar nu joci pe L43 ! Stai decat sa incingi spiritele iar apoi incepi sa tragi la raspundere diferite persoane ca nu fac lucrurile cum ai vrea u sa se intample.

Tu de ce te bagi cand vorbesc oamenii mari?

welcome to the haters club kid.

Mamaaa, cata valoare isi atribuie asta.. Haters club Sarmulita.. Ptiu! (sa nu te deochi)
Daca si tu ai hateri...........
 

DeletedUser3357

Tu de ce te bagi cand vorbesc oamenii mari?



Mamaaa, cata valoare isi atribuie asta.. Haters club Sarmulita.. Ptiu! (sa nu te deochi)
Daca si tu ai hateri...........

:confused::confused::confused:


uite vezi, imortal e membu vechi, poti sa inveti ceva de la el. unde spun eu ceva, hop si el sa faca prezenta. ;)
 

DeletedUser3357

Eu acum realizez.. Tu chiar crezi despre tine ca esti cineva :)))))

exact ce spuneam..
vezi tu onrica asa o sa ajungi si tu de mare ca imortalu. dupa orice post al meu, hop sari si tu in varful rahatului sa pui o ciresica. si o sa te simti bine, si o sa dormi linistit noaptea stiind ca ai facut performanta pe triburile.ro :cool: haha
 

DeletedUser38023

exact ce spuneam..
vezi tu onrica asa o sa ajungi si tu de mare ca imortalu. dupa orice post al meu, hop sari si tu in varful rahatului sa pui o ciresica. si o sa te simti bine, si o sa dormi linistit noaptea stiind ca ai facut performanta pe triburile.ro :cool: haha

Postarile tale sunt rahatul si a mea de dupa e ciresica? :)) Daca asta ai vrut sa zici, ai facut o comparatie corecta ..

Mai sarmulita, ai o logica.. :mad:
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Baieti, va plictisiti?

Ia povestiti-mi si mie cum va merge pe 43 (daca vreti) si lasati intepaturile dintre voi (asta e obligatoriu).
 

DeletedUser3357

Postarile tale sunt rahatul si a mea de dupa e ciresica? :)) Daca asta ai vrut sa zici, ai facut o comparatie corecta ..

Mai sarmulita, ai o logica.. :mad:


uite vezi.. lumea spune ca nu exista sarmulita club.. nu exista haters... uite la el ce frenetic este. pariu pe 3 pp-uri ca o sa posteze iar pentru a 4-a oara la rand la postul meu.
 

DeletedUser38023

uite vezi.. lumea spune ca nu exista sarmulita club.. nu exista haters... uite la el ce frenetic este. pariu pe 3 pp-uri ca o sa posteze iar pentru a 4-a oara la rand la postul meu.

O sa postez si a 50-a oara dupa tine, gura mare si innobilata pe toate lumile .. :)) Pentru ca ai tupeu sa vorbesti despre altii cand tu esti vesnicul tradator innobilat intern fortat :eek:
 

DeletedUser3357

O sa postez si a 50-a oara dupa tine, gura mare si innobilata pe toate lumile .. :)) Pentru ca ai tupeu sa vorbesti despre altii cand tu esti vesnicul tradator innobilat intern fortat :eek:

imi esti dator cu 3 pp-uri soldat onra. :D

Baieti, va plictisiti?

Ia povestiti-mi si mie cum va merge pe 43 (daca vreti) si lasati intepaturile dintre voi (asta e obligatoriu).

Scuze Mihaela dar nu pot sa ma abtin cand sunt acostat la fiecare post de un specimen... pur si simplu nu pot.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Sunteti slabi,daca ar fuziona cluburile voastre de hateri nu ajungeti nici la jumatatea numarului de membri pe care il are clubul meu :rolleyes:
 
Sus