Discutii libere L46 !

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Haha sa stii! Daa stii ce chef am? Sa ne adunam toti sa facem tribul Diaspora pe-o specială. Cu o conditie evidentă..
Si sa vezi acolo trib activ, cu atâtea diferente de fus orar! :D Or sa plece baietii la munca prin strainatate numai ca sa-i invitam in trib :)))

Hahahahaha :D :D
 

DeletedUser19020

Poate-mi fură cineva ideea si mă lasă pe lângă trib! Mi-esti martor ocular aici de unde-a plecat initiativa! :))
 

DeletedUser19020

Păi da.. că altfel sigur îl întemeiază un băiat de băiat de cartier de prin craiova sau undeva si-mi cere bani apoi, că a văzut că-s la Paris.. tre' să fiu smecher&bogat neapărat! :)) Dar s-ar putea să ies mai ieftin cu el decât cu copyright'ul :rolleyes: :D
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Păi da.. că altfel sigur îl întemeiază un băiat de băiat de cartier de prin craiova sau undeva si-mi cere bani apoi, că a văzut că-s la Paris.. tre' să fiu smecher&bogat neapărat! :)) Dar s-ar putea să ies mai ieftin cu el decât cu copyright'ul :rolleyes: :D

Sau faci diaspora in franceza ahahaha :D
 

DeletedUser19020

Da sau mă supăr asa la misto si nu mai intru pe nicio lume si continui jocul frumos pe 46 aici, cred că-i cel mai indicat :)))
 

DeletedUser23722

Haha sa stii! Daa stii ce chef am? Sa ne adunam toti sa facem tribul Diaspora pe-o specială. Cu o conditie evidentă..
Si sa vezi acolo trib activ, cu atâtea diferente de fus orar! :D Or sa plece baietii la munca prin strainatate numai ca sa-i invitam in trib :)))

Si vorbeste fiecare pe limba lui? :D
 
Sus