Discutii libere L46 !

DeletedUser47488

intreaba membrii tai care au atacat primii ;)))

apropo....se adevereste ce scria ali mos ...sunteti praf
 

DeletedUser47488

si multumeste-le membrilor ZIG ca nu au acceptat propunerea lui TGN si United de a va ataca....recununosc mare greseala am vazut in voi jucatori cu caracter...dar......
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
eu am un raport cu un spionaj din H pe Zig de la 23:58. da cineva mai mult?
 

DeletedUser45318

Jucatorii din H si din United fac schimb de experienta momentan, dar e cam unilateral schimbul.. doar H->United
 

Zone

member
Scor reacție
15
Cum mai lotus, fuziune? Pai nu mai castigi lumea sub numele propriu? Cand aveai pace cu TSL si dadeai in TGN nu ziceai tu ca United va plati pentru ce a incercat sa faca? Acum te duci la ei?:))) Fara onoare ai inceput lumea, fara onoare o parasesti. Insa de ce ma mir dupa ce am citit pe aici discutiile cu contul si cei 700 euro...

Succes United!
 

DeletedUser47488

sunteti culmea...ce ati vrea sa e lupte cu toata harta...trage si el unda poate ..la United poate prinde un loc in trib
 

DeletedUser41102

FELICITAM CONDUCEREA ZIG CARE NE USUREAZA TREABA PE ZI CE TRECE



Cum isi impart liderii din Zig satele celor inactivi:
Author a scris:

Zig!?! - alcsandra21 în data de 10.12.2015 la ora 19:29 Mulţumesc
Sebicu a fost concediat de alcsandra21

inactivitate

d114 ieri la ora 17:00
ce faci cu satul ala acolo? vam zis de atatea ori sa numai luati sate fara cap pe harta, nici macar nu s-ar afla in raza unei biserici de ale tale...dar asta e mai important sunt satele pe harta....sat rezervat dexdeviller nu stiu cine ia zis apoi rezervat de tine...poti sa trimiti nobili



alcsandra21 dec 09, 05:17
Cureti si innobilezi:

013 | Regicide (522|401) K45
Supravietuitorul 07.3 (521|401) K45
4 | Regicide (523|400) K45
Supravietuitorul 07.5 (523|403) K45

BlitzKrieger ieri la ora 16:54

imi place ca rezervarile sunt respectate

d114 ieri la ora 11:59

Supravietuitorul 07.3 (521|401) K45 - intro ora iau satul, daca nu ai trimis nobili sa nu-i mai trimiti
 

DeletedUser26018

ce va roade viermele... ca nu ati prins si voi tot contul lui BlitzKrieger... ca si la JB. Facea si rob un nucleu acolo. Si ia ca asa va zboara spionii ca si Cupidon :))
 

DeletedUser47387

pe toti ce ii inobilam de la voi sunt spioni?:))..ca pe toti ii concediati sa dea bine la statistica:))
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Va vine randul rafa. Inobileaza spioni cat vrei.
De noi tot nu scapati
Se duce si h si va vad pe unde mai scoateti camasa.
Cu jucatori ca jb sau blitz nu ma scobesc nici intre dinti.
Trib de rang 1 si sunteti asa disperati sa luati putin teren ca recurgeti la toate mizeriile.
Dar nu uitati ca, ne faceti un serviciu luand acele sate.(curatand tribul de ofiliti) Ne va face placere sa le luam de la voi
bafta-n trafic
 
Ultima editare:

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
=))))))))))))
Taci ma nobule ca tu nu esti in stare de nimic
Esti un nimeni pe harta si comentezi de tribul zig
:)
 
Sus