Discutii libere L46 !

DeletedUser20252

Nu inteleg ce treaba au barbarii cu ce trib e de la inceputul lumii.
TSL si-a format nucleul de jucatori cand au adus la ei membrii din SW,in rest a fost cate o invitatie ici-colo.Iar de intrat am intrat in acelasi timp cu voi,numai ca voi ati intrat cu 40-50 de oameni si noi am intrat cu 20.
Noi am innobilat barbarii de prin granite pentru ca daca iti aduci aminte aveam peste tot granita si nici un trib la diplomatie,spre deosebire de voi si H ce v-ati aliat cu 3 sferturi de harta ca sa castigati lumea asta.

Orice ai zice,nu o sa gasesti nimic care sa demonstreze ca United e peste TSL la vreun capitol,poate doar folosirea scripturilor ilegale,acolo sunteti tartori,banurile de azi dimineata va demonstreaza superioritatea.
 

DeletedUser44575

In loc tau mi-ar fii si rusine sa mai ** despre l46 vreodata, ai castigat lumea foarte "onorabil".
Sa-ti scoti prietenii la o masa dupa realizarea lor de azi.
 

DeletedUser45318

In loc tau mi-ar fii si rusine sa mai ** despre l46 vreodata, ai castigat lumea foarte "onorabil".
Sa-ti scoti prietenii la o masa dupa realizarea lor de azi.

Pisicule cu cine te certi? Insinuezi ca adminii ne-au facut o favoare si i-au banat pe oamenii aia pe degeaba?
 

DeletedUser20252

In loc tau mi-ar fii si rusine sa mai ** despre l46 vreodata, ai castigat lumea foarte "onorabil".
Sa-ti scoti prietenii la o masa dupa realizarea lor de azi.

O sa iesim la o intalnire,va invitam si pe voi de ceva.
Dupa ce ca sunteti banati ca folositi scripturi de atac automat,tot noua ar trebui sa ne fie rusine nu?
Eu chiar sunt curios ce fir logic urmezi tu de ajungi sa scoti prostiile astea din taste.
 

DeletedUser34930

Sunteti penibili , vai de steaua voastra .


Tot timpul ati fost favorizati .

United a fost singurul trib dupa 46 care sa luptat non-stop pe acest joc.
Familia United :
Dusmani Zig - Neutru TSL - h46 aliati ( dar dupa cum stiti ne-au scos de la aiati fara sa ne anunte , logic ca a devenit si inamicul nostru putin asa ).
Familia TSL :
Neutru United - H46 aliati - zig aliati .

Deci totusi , ati avut timp 2 luni la dispozitie sa va innobilati inactivii , pe cand United nu a putu sa aibe incredere nici macar in aliatii sai .

Pentru mine personal , cel mai frumos trib dupa 46 este United , este singurul trib care nu a fost inchis ( blocat pe diplomatie ).

Pe cand Tsl-zig-H46 ati format un mic trio , bineinteles nu pt foarte mult timp , dar a fost format.
TSL-zig-h46 alianta la un moment .

United a ramas singur si nu a renuntat deloc .


Pentru mine personal exista un singur trib castigator si acele este clar UNITED !
 

DeletedUser20252

Da ma,voi sunteti cei mai drepti si mai viteji.
Ati inceput lumea din start cu alianta cu cei din H.Dupa aia ati facut alianta si cu TGN si v-a ramas doar zig-ul de atacat,trib ce mereu l-ati blamat ca sunt nubi si innobilatori de barbari.Si totusi abia aveti vreo 200 de sate plus cu ei in 7 luni de razboi.
TSL a avut din start razboi cu H-46 si cu WW,apoi au rupt si cei din TGN alianta cu noi,zig nu doreau diplomatie cu noi pentru ca H nu ii lasa.Eram inconjurati din toate partile de rosu,in timp ce voi erati inconjurati de albastru deschis,si un singur inamic ce nu ati avut nici macar curajul sa ii declarati razboi.

Alianta de scurta durata cu H a avut ca scop de a opri dominanta ce o avea United pe harta,stiind clar ca United si TGN sunt unul si acelasi lucru.Voi la acel moment,in loc sa va aparati aliatul si adevaratul conducator al tribului United,ali mos,ati preferat sa nu va bagati si sa continuati razboiul cu cu zig,fara nici un rezultat desigur.

United a avut totul de-a gata din start.O echipa mare de jucatori adunati de pe diferite lumi,diplomatie perfecta pentru o devoltare constanta si rapida,insa nu a avut o conducere capabila care sa inchege un nucleu de jucatori si nici nu ati avut viziune diplomatica in momentele cheie.
La TSL a fost invers;noi a trebuit sa construim,sa ne cream incet si cu greu o diplomatie benefica pentru ca nimeni nu dorea diplomatie cu noi de frica sa nu supere h si united,si totusi am rezistat,am tinut piept H cand eram mai mici ca ei,am stiut sa profitam de oportunitatile aparute,si am dat jucatorilor motivatie sa joace si sa se integreze in echipa TSL.

Cum am spus si intr-un post anterior,conducere slaba nedemna de numele United.
 

DeletedUser44575

O sa iesim la o intalnire,va invitam si pe voi de ceva.
Dupa ce ca sunteti banati ca folositi scripturi de atac automat,tot noua ar trebui sa ne fie rusine nu?
Eu chiar sunt curios ce fir logic urmezi tu de ajungi sa scoti prostiile astea din taste.

Te rog sa-mi dai si mie ce fumezi de scoti filmele astea din tine, tu chiar vezi ce scrii?
Ai aceeasi placa obosita de ceva vreme, legata de diplomatia noastra, dar mai bine le spui adevarul tuturor colegilor tai despre cum au castigat lumea asta.
 

DeletedUser20252

akwd49.png


Ia spune ma alyndel,cum poti da tu noaptea atacuri timp de 5 ore continuu precum cele de mai sus?
Cate 3 atacuri de pe sat la diferenta de 6-8 secunde,pauza 30-32 secunde apoi iar inca 3,si tot asa toata noaptea.
Chiar vreti sa aratati mai penibil de atat?
Macar de pierdeati,pierdeati corect,dar asa va luati si bataie si mai si trisati intr-un mod cras,ca apoi sa ridicati umerii sa nu stiti ce ati facut.

Jalnic.
 
Ultima editare de un moderator:

Vndhl

member
Scor reacție
2
Sunteti penibili , vai de steaua voastra .


Tot timpul ati fost favorizati .

United a fost singurul trib dupa 46 care sa luptat non-stop pe acest joc.

Pentru mine personal , cel mai frumos trib dupa 46 este United , este singurul trib care nu a fost inchis ( blocat pe diplomatie ).

Pentru mine personal exista un singur trib castigator si acele este clar UNITED !


Esti penibil,patetic si mai putin ca imi da o lacrima la acest post.V-ati batut de la inceputul lumii cu zig(un raport inegal de forte) si vii aici sa te dai mare doar cu acest razboi ?Acum ca au ajuns tipii aia rai din TSL langa voi ,o dati in gard ???? Nu cunosc "detalii" ale razboiului vostru cu zig dar personal nu mi-ati demonstrat nimic.Si mai vii si iti expui parerea ca United e dupa tine marele castigator al lumii 46 ????? Hai k m-ai facut sa rad,esti bun de comediant.....cum zicea portile,un costum de clown va mai trebuie :D
 

DeletedUser11501

Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor
1 The Sith Lords 348,26 Mil.
Ca apărător
1 Impreuna pana la capat 445,14 Mil

Parte 1:
Triburi: TSL, TSA
Parte 2:
Triburi: United, Unit.A, Unit.B

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,837
Tabăra 2: 187
Diferență: 1,650 :cool:

chart


Unitilor, va rugam sa ne iertati ca va dam bataie ca la hotii de cai.:rolleyes:
Auzisem ca sunteti buni...:confused:
Dpmdv sunteti cel mai slab trib cu care TSL s-a razboit vreodata pe unde am jucat. Cum de ati castigat voi o lume chiar nu-mi explic...sunteti extrem de slabi...e ridicol. :eek:
Delete account!
 

DeletedUser

Pai noi nici nu am inceput sa jucam si united deja se gandesc sa isi dea delete ? Clar..sunteti cei mai buni ...
Pai H pe langa voi aratau ca un avion... Deliciosu facea cat jumate din tribul vostru..Voi chiar nu ati aratat nimic....
 

DeletedUser47410

Baieti...si fete. Nu am dat in viata mea un comentariu pe extern dar acum nu ma pot abtine.

1.Tribul United e primu` trib in care m`am simtit ca o familie, stateam pe skype cred ca minim 6 ore uneori :))

2.Nu comparati barbarele inobilate de noi cu cele inobilate de voi...stiti de ce suntem asa apropiati ? Pentru ca la inceput voi ati luat barbarele si noi jucatori....apoi voi ati crescut cu alea " 999999 " de barbare cucerite si automat ca nu am vrut sa le luati pe ale noastre , asa ca le`am luat noi, nu ? Daca imi aduc bine aminte United nu avea voie sa inobileze barbare pe cand
Zig`ul si TSL`ul erau calare peste ele :)). Nu comentez ca a fost o decizie buna sau proasta , ideea este ca VOI ati luat BARBARE primii si noi nu am vrut sa le luati pe ale noastre ( LOGIC NU ? )

3. Daca stam ca nebunii pe joc nu inseamna ca folosim "chestii" ilegale. Si haideti sa dam cartile pe fata, imi aratati voi mie un jucator din TSL cu minim 5 ani de experienta "curat" ?. Nu vreau sa aduc in discutie momentele in care primeam atacuri de la un anume jucator si vineau cate 25-30 de atacuri in maxim 5 secunde

4. Voi ne acuzati pe noi cand jucatorii din United primeau Cadouri ( ex Cont Premiu , Asistent de farmare) pentru ca noi sa le luam si apoi sa primim si un mic ban
 

DeletedUser47202

va fura lumea in prelungiri, in semifinale si in calificari, dar, treceti mai departe.

Nu vreau sa aduc in discutie momentele in care primeam atacuri de la un anume jucator si vineau cate 25-30 de atacuri in maxim 5 secunde

5 atacuri pe secunda, de script t-train, voi ati auzit vreodata sau de multi tab?
bleah, cunoscatorilor
 

DeletedUser

Baieti...si fete. Nu am dat in viata mea un comentariu pe extern dar acum nu ma pot abtine.

1.Tribul United e primu` trib in care m`am simtit ca o familie, stateam pe skype cred ca minim 6 ore uneori :))

2.Nu comparati barbarele inobilate de noi cu cele inobilate de voi...stiti de ce suntem asa apropiati ? Pentru ca la inceput voi ati luat barbarele si noi jucatori....apoi voi ati crescut cu alea " 999999 " de barbare cucerite si automat ca nu am vrut sa le luati pe ale noastre , asa ca le`am luat noi, nu ? Daca imi aduc bine aminte United nu avea voie sa inobileze barbare pe cand
Zig`ul si TSL`ul erau calare peste ele :)). Nu comentez ca a fost o decizie buna sau proasta , ideea este ca VOI ati luat BARBARE primii si noi nu am vrut sa le luati pe ale noastre ( LOGIC NU ? )

3. Daca stam ca nebunii pe joc nu inseamna ca folosim "chestii" ilegale. Si haideti sa dam cartile pe fata, imi aratati voi mie un jucator din TSL cu minim 5 ani de experienta "curat" ?. Nu vreau sa aduc in discutie momentele in care primeam atacuri de la un anume jucator si vineau cate 25-30 de atacuri in maxim 5 secunde

4. Voi ne acuzati pe noi cand jucatorii din United primeau Cadouri ( ex Cont Premiu , Asistent de farmare) pentru ca noi sa le luam si apoi sa primim si un mic ban

Fara suparare ...ai stat degeaba pe skype atata timp.. Nici nu ai aflat cum trisau colegii tai :).. Dar nu trebuie sa fi suparat, nu ti-a decimat tribul un alt trib oarecare...
Cand noi jucam...voi.... (aici completezi tu)
 

DeletedUser47410

Le puf......ah , sa inteleg ca avea cate 200 de multi taburi sau cum ?:)))

Obsedati de TSL...asa plangi in fiecare seara ? :) Ti`a dat mamica voie sa te joci cu noi pe extern ?

Si pentru afirmatia

"nu ti-a decimat tribul un alt trib oarecare...
Cand noi jucam...voi.... (aici completezi tu)
"
1. Nu sunteti oarecare dar nici spuma nu sunteti. Sunt altii mult mai buni ca voi .
2.Eu zic sa nu o dam in replici de baieti duri ...nu sti daca eu am jucat primul sau tu :)
 

DeletedUser45318

Blury daca tu mi-l arati mie pe nebunu ala dispus sa stea 5 ore incontinuu sa dea fake-uri..
 

DeletedUser47202

blury - tu pe joc, cine esti prietene?

vad ca tot va victimizati pe aici, insa, realitatea va bate
aveti capacitatea de a recunoaste voluntar, mizeriile pe care le faceti.
 
Sus