Discutii libere L46 !

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Eu zic sa renuntati la atitudinea asta de baieti rai. Nu inteleg de unde si pana unde concluzia asta ca sunteti superiori. Ati luat o mana de sate de la adevaratii jucatori din United, restu au fost de la cei din H care erau inactivi asa ca va rog nu plangeti. Da sunt de acord ati evoluat..dar nu impotriva noastra ci impotriva H`ului si a TGN`ului

Mie asta mi se pare o afirmatie tare :) sunt curios daca in curand o parte a voastra devine inactiva :D
 

DeletedUser47410

In caz ca voi credeti ca noi plangem pentru ban, va pun aici ceva doar sa va dati seama de cat de preocupati eram noi :)))
http://prntscr.com/ancdp0

Messi te rog posteaza toate cuceririle, nu doar de pe data de 4. ( adica azi) s`a barbarizat cnv langa ZIG si era normal sa ie lau. Posteaza te rog de la inceput ca pe urma intelege luema gresit situatia :)

uite ca asa si eu pot sa pun :
http://prntscr.com/ancgfj
 

DeletedUser47254

Acela este mult prea iubitul aliat al vostru, sau ai uitat ca cei din h s-au sters... cum ai zis tu , era pacat sa nu iau ...

Si mai intai te uiti la tine in ograda inainte sa comentezi de vecinul ;) .
 

DeletedUser47410

Pai vezi, asa a fost si la mine , s`a sters l`am luat :)) hai sa nu aruncam cu vorbe ca fiecare a luat barbare, nu asta conteaza :)

eu vreau sa mentionez ca nu am folosit ilegalitati pentru a lua ban , a fost de distractie intre mine si cineva :)
 

DeletedUser47254

Pai tu ai inceput discutia cu barbare. Asa ca eu doar am raspuns . iar banul este strict problema ta cum il iei, sau de cate ori il iei.
 

DeletedUser47410

Pai tu ai aruncat cu acea afirmatie cum ca am folosit "chestii" ca sa bag 2 nobili la diferenta de 7 milisecunde si apoi mi`ai spus sa ma bucur de ban, si ca sa nu creada lumea ca sunt "ilegal" am dat aceste mici detalii :p

Nu sunt pro, sunt incepator...dar unde am dreptate am :)
 

DeletedUser47254

Si de unde pana unde ai ajuns tu la barbare? Atat timp cat si tu ai luat si iei barbare?
 

DeletedUser47254

Eu? pare-mi-se mie ca tu o cam faci. Iti garantez ca eu nu plang , si nici nu o sa o fac. imi este bine , imi aprind si o tigara in cinstea ta daca vrei ;)
 

DeletedUser11501

Am crezut in sansa echipei TSL de a castiga lumea asta...altfel n-as mai fi jucat.
Era o ocazie unica de a satisface o placere vinovata a teselistilor de a dubla performanta de pe serverul international...TSL castiga World 46 pe .net/ TSL castiga Lumea 46 pe .ro.
Dar sa umilesti doua triburi de top castigatoare de lumi...H si United....deja e prea mult. Aveam pretentii...
Va fi o amintire frumoasa pentru aceia care s-au simtit parte din TSL si au inteles spiritul de joc al ECHIPEI TSL.

Hai cu barbarele alea!:rolleyes:
 

DeletedUser47410

NU ati Umilit...ati luat majoritatea satelor din H...inactivi mai ales ultima parte si unii au venit la voi ( asa parca imi aduc aminte, daca gresec iertati`ma )...dar in nici un caz nu ati umilit united :)
 

DeletedUser20252

Cica nu i-ati umilit,doar le-ati luat majoritatea satelor :))
Poi ce vroiai sa facem?Sa luam minimul de sate?
Si pe tine te ia gura pe dinainte vad ca pe altii din united.
Din H am recrutat 2 jucatori ce insumau 180 de sate,restul pana la 4000 si ceva au fost innobilate,de asta a si durat 2 luni sa ajungem langa voi si de asta v-am luat doar vreo 300 de sate in ultimile zile,ca nu prea sunt nobili,dar bine ca avem rabdare.
 

DeletedUser

maxdv4.png




a301ut.png



Deci ce facut United cat Hegemony sa evaporat?
 

DeletedUser2404

1. united a cucerit 84 barbare din 318 cuceriri din ultimile 7 zile, restul interne si recuperari
tsl a cucerit 53 barbare din 637 cuceriri in ultimile 7 zile
2. ati incalcat regulile, primiti sanctiuni si in loc sa taceti din gura de rusine ca nici macar nu ati respectat regulile, veniti cu acuze nefondate (dati exemple concrete de incalcari nesanctionate daca aveti)
3. nu stiti sa pierdeti, va denumiti satele cu injuraturi la adresa noastra, suntem jucatori de toate varstele, ce parere ar avea mamele voastre daca ar stii ce cuvinte folositi la adresa altor mame?

H-ul v-a dat clasa in privinta asta, au stiut sa piarda fara astfel de jigniri, jos palaria.
fiti fair-play
 

DeletedUser45318

Ma bucur ca s-a cam terminat, m-am mai plans eu ca ocupa prea mult timp..de acu mai intru doar sa nu fac bulina sa nu fiu bagat la interne :D
 
Sus