Discutii Libere L47 !

DeletedUser40238

inca nu te-ai convins cat de bine stam in atac???
La organizate mereu am preferat sa atacam unde stiam ca sunt trupe datorita surplusului de fulluri in raport cu numarul nobililor...!!
Cateodata intra, cateodata nu! cert e ca ne refacem repede!! te vei convinge de asta in scurt timp;)
 

DeletedUser46460

Sa.mi trimiti si mie o invitație daca mai faceți o academie, te rog. M.am cam săturat de proștii astia din conducere...
 

DeletedUser40238

te vad coplesit de modestie:))) dar ce-i cu tine fratica?

nu erai tu ala cel mai bun in splituri si deffenderul suprem in omerta?
 

DeletedUser47249

te vad coplesit de modestie:))) dar ce-i cu tine fratica?

nu erai tu ala cel mai bun in splituri si deffenderul suprem in omerta?

Pai sunt modest :) si am spus ca nu sunt inca?:))) Am fost in concediu cateva saptamani deci trebuie sa ma pun la punct cu ultimile noutati.
 

Stâlp

member
Scor reacție
0
A maretule fastylio cum stati cu atacul? cate fuluri aveti de gand sa rupeti pe un satuc amarat din mijlocul vostru?

improbabil feb 17, 11:05
Nino nino nino :))

[coord]538|462[/coord]

Cum se poate asa ceva...fac plangere la conducerea Fame nu am atacuri acolo asa ceva e imposibil :))tin baietii trupele blocate langa mine..uoffffff ce rusine

Retros feb 17, 11:25
Duci lipsa de bagare in seama?

Retros feb 17, 11:26
Trist

improbabil feb 17, 12:38
esti slab :D

Retros feb 17, 12:41
Improbabil

improbabil feb 17, 12:42
ups....prietenul tau distrugatorul tocmai a pierdut un full de atac...ce trist:))

improbabil feb 17, 12:43
[report_display]https://ro47.triburile.ro/public_report/4940db08c48d7391833720e7e794bb44[/report_display]

improbabil feb 17, 12:44
ai ramas fara cuvinte?,...si eu la fel :)) sunt de 1 luna acolo si nimic nu a-ti facut...nici macar sa ma spionati :))

improbabil feb 17, 12:48
azi stiu iar vam spart frumos:)) acum nu te recunosc...ce faci cum vorbesti nu te gandesti si la mine :))

Retros feb 17, 13:17
Dupa ultima faza de pe skype in care credeai ca vin la voi..:)),incerc sa te ignor.

improbabil feb 17, 13:17
faceam misto mai nene:)) ..nu mai crede ca ai facut tu misto ..ca nu e asa:

Retros feb 17, 13:19
Mai nene..nu stiu cat misto faceai incat legion ne-a dat mesaj sa nu ne mai batem joc,ca tu chiar crezi,asa ca mai nene,plimba ursu la alta masa,la noi nu mai sunt resturi.

improbabil feb 17, 13:19
tot niste slabi sunteti :))...si asta se vede ca trib...de 1 luna sunt aici si voi sunteti 0 nici macar reactie nu aveti

improbabil feb 17, 13:28
daca tot esti mare jucator si sunteti mare trib..de ce nu va tine sa ma scoateti de aici

Retros feb 17, 13:29
Ti-am zis,nu mai avem resturi..

improbabil feb 17, 13:30
:))hai nu te mai da ranit :)) recunoaste ca sunteti varza si punct...pana si NW au ajuns mai buni ca voi

unde e satul ala acum?a?la cine?

Bonus:

Retros feb 20, 20:34
multumit acum printesa?

improbabil feb 20, 21:23
da :) tot respectul din partea mea. :) poate ne mai auzim :) o seara buna. beau o bere in cinstea a tot ce a fost :)

Retros feb 20, 21:41
:)

improbabil feb 20, 22:56
dami un cont liber la voi ai ?

Retros feb 20, 23:42
:)),acum vrei sa ni te alaturi?nu mai suntem slabi? Sau cum iti era numele la sat,fame low skill?

improbabil feb 21, 09:53
se pare ca o sa ne mai jucam o vreme aici :))
 

DeletedUser4270

Vreau sami multumesc lu MsVasyca in mod public ca ma exclus din familia Fame cautandumi nod in papura d a ma baga la interné. Se pare ca acest jucator Nu Stie o alta varianta de a lua sate.

asta o fost lideru meu in Famee, un líder incompentent frustrat ca Iam fost superior in ce statistica vrea el, pentru asta o decís ca e mai bine eu sa fiu la interné cu japca. Un exemplu de lider ce pot Sa zic ...
 

Stâlp

member
Scor reacție
0
Vreau sami multumesc lu MsVasyca in mod public ca ma exclus din familia Fame cautandumi nod in papura d a ma baga la interné. Se pare ca acest jucator Nu Stie o alta varianta de a lua sate.

asta o fost lideru meu in Famee, un líder incompentent frustrat ca Iam fost superior in ce statistica vrea el, pentru asta o decís ca e mai bine eu sa fiu la interné cu japca. Un exemplu de lider ce pot Sa zic ...

[player]Aladinibz[/player] succes

Retros feb 20, 20:32
ce mama dracu faci ma??ataci colegii?

AladinIBZ feb 21, 00:13
Care colegi ?

Retros feb 21, 00:13
A luat stormdoom barbar langa tine si l-ai atacat,cum vine asta?

AladinIBZ feb 21, 00:14
Te-ai uitat la profil la mine ?

Retros feb 21, 00:16
Crezi ca-mi pasa de profilul tau,sau tu crezi ca eu ma uit la profilul fiecaruia?ai atacat un coleg de trib,drept pedeapsa cedezi satul si inca unul la alegere,sau ne parasesti,astept raspuns.

AladinIBZ feb 21, 00:26
Am jucat 3 ani pe lumea 1 cu aceelasi lucru la profil si Nu sa intamplat sa apara asa discutí, fiecare jucator respecta spatiu personal a altui jucator. Se pare cas demontat. Am sa parasesc tribu in cazu asta.

AladinIBZ feb 21, 00:31
Puncte de război

Loc Nume Informaţii
1 AladinIBZ
Arată mai multe...
Sate cucerite
18

Sate pierdute
0

Duşmani învinşi ca agresor
1.284.626

Duşmani învinşi ca apărător
52

Si sunt cel mai nou in trib.

Singuru care pierde e familia ca renuntati la jucatori activi care aduc plus familiei,

Retros feb 21, 00:39
Tribul are regulile lui,pe care trebuie sa le respecti.Nu cred ca un trib ti-ar fi permis sa ataci proprii membri.



MsVasyka feb 18, 23:56
intrerupe nobilii de pe strom....ai trimis 3 nobili aiurea....

AladinIBZ feb 18, 23:57
Nu ii pot intrerupe :(

Sal recucereasca dupaia ...

MsVasyka feb 18, 23:58
de ce ai dat ?

MsVasyka feb 18, 23:58
da-mi un pic sitter!

AladinIBZ feb 19, 00:04
Iam scris un mesaj si nu mio raspuns, Am vrut sai atrag atentia ...

MsVasyka feb 19, 00:04
nu asa se atrage atentia,acolo is sitter eu iar la mesaje nu am acces:(

AladinIBZ feb 19, 00:05
Ohhh :( Nu stiam scz

MsVasyka feb 19, 00:06
imi dau seama ca esti nemultumit ca am inobilat bonusul ala in raza ta de influienta dar nu ne atacam ca niste incepatori...

AladinIBZ feb 19, 00:16
Da, incerc si eu sami fac un nucleu si toate lume isi doresti sate in mijlocu la ale mele, e incredibil asa ceva, sa mor de pot intzeleg... Sunt sate din belsug pentru toata lumea dar alea dintre ale mele sunt cele Mai frumoase cele Mai Fermecate:)

AladinIBZ feb 19, 00:43
Pe vremea cand jucam asa se juca jocu asta, probabil am ramas demodat...

Observ ca lumea are o prb cu treaba asta, miam pus clar in profil ca sa evit discutí inutile...

Fac ceva gresit ?

MsVasyka feb 19, 00:49
e zona de farm buna de aia....aici in sud le-au inobilat pe toate,am sa zic lu fratioru sa nu mai ia sate acolo dar 2 sate oricum le ia!

AladinIBZ feb 19, 00:53
Sunt 20+ sate in zona aia ii curat eu unu daca e, sa le lase pe alea Intre mele in pace cu siguranta nus mai femecate ca altele de langa ...

MsVasyka feb 20, 20:07
Fast aici de unde si pana unde iti faci tu singur reguli d astea?
Usurel te rog frumos.... multe discutii ai provocat incepi sa imi devii antipatic!!

Cum iti permiti tu sa ataci un coleg? am voie sa iau sate unde vreau si eu si orsicine!

AladinIBZ feb 20, 20:30
Mie imi place sa iau Sate labga ale mele, un coleg o preferat sa ieie in mijlocu la ale mele, ceea ce numi place si nu pot permite. Sunt sate si unpic mai incolo... D c trebe neaparat Intre ale mele? Cer si eu unpic de respect pe care Vad Ca nul primesc... Fiind numaru 1 atacator fin trib ajutand pe toti cAre miau cerut ajutoru, eu asa joc imi parare rau...

O sa iti trimit o harta cum arata partea asta un ziua cand am intrat in familia si sa o compari cu acuma... Am avut si u meritu meu, pana Acuma nu mio zis nimeni bravo pentru efortu depus pentru noptile nedormite. Nu ?

MsVasyka feb 20, 20:33
merit? vrei sa te aplaud ca ai innobilat niste castraveti care nici macar nu au stiut ce ia lovit?

Omule au toti dreptu sa ia sate in mijlocul tau nu iti faci tu singur reguli!
Si daca e nevoie iti voi si demonstra ca regulile nu sunt cele ale tale personalizate!! nu incepe sa imi scoti ochii cu activitatea... tocmai mie...!!

Cauta sa nu maii fii urs... si mai presus de restu sau mai bun ca restu!

MsVasyka feb 20, 20:44
faptul ca ai nr ca agresor e fix 0!! castraveti ce stateau cu trupele pe sat... atac sau aparare... sa te vad ca atacu unde am atacat eu si cum am atacat eu pentru trib apoi facem diferente si ne scoatem ochii daca vrei!


mai sunt destui care au inamici invinsi ca agresor luand interne..iarasi egal cu 0!...

din curiozitate cati din aia ce i-ai luat au avut macar un blindaj? cati au facut macar un split? cati au stiut macar sa dea o recuperare?...tu imi spui mie cate ai facut?

Si daca ai facut la cum te comporti ai facut pt tine... nu te vad fiind un bun coleg ce stie sa socializeze , sa comunice etc ...las-o jos si cum iti spuneam nu mai fi urs!

oricand iti dau exemple de colegi mult mai mici ca tine care au facut cel putin dublu pentru trib fata de ce ai facut tu!

MsVasyka feb 20, 22:29
Moarte de erou (Aur - Nivel 4)
Prin sprijinirea altor sate, ţi-au murit 100.000 trupe.
În total: 192.436

in ochii mei asta e unul din "trofeele" ce te pot ridica!

AladinIBZ feb 20, 23:56
Arata ca nu e altu cAre ataca mai mult ca mine inamici. Daca pentru tibe e Fix zero ce pot sa Zic o sa stau la farmat Toata ziua si la asteptat interne ... Poate e Mai bine asa.

In legatura cu jucatori care Iam atac, iam nimicit nau apuc sa Mai face figuri ca leam curatat toate satele intro dimineatza.

Iar meritu e mérit oricum pui problema pe care u refuzi sal vezi

AladinIBZ feb 20, 23:58
Da o curculara si intreaba jucatori care AU apelat la ajutor meu... Nam refumat nici unu sal ajut... Ca Nu Am facut Mai mult e pentru cas Numa de 32 de Zile in trib ... Nus ca alti de luni bune

AladinIBZ feb 21, 00:05
Orice sat liat un mijlocu la ale mele e o amenintare si tratat ca atare. Daca Nu vrei sa ma respecti ca jucator ce pot sa Zic ...

Daca planu tau e sa te scapi de jucatori activi si care nu stau degeaba, iti urez succes pe viitor sa te lupti pe toate flancurile tu singur ...

MsVasyka feb 21, 08:25
o dai in istorii si caterinca cu mine...te ameninta colegii cand de atacat tu ii ataci!! in fine vad ca te tii batos am sa iau personal de pe acest cont sate fix in mijlocul tau sa vad ce ai sa faci? ma ataci si pe mine?

am sa pun sa faca acelasi lucru inca 4 5 colegi ;)

eu de mult timp te-am rugat sa fii mai maleabil..si nu asa batos!

nu ai cum sa fii mai batos ca mine...!

asta ar fi una din zecile de discutii in care il rugam sa nu mai fie artagos cu colegii (in trecut :lord sadness si spawn si nunumai) probabil vi-l amintiti si pe forum aceleasi discutii in mare!

Inceputul conversatiei e inceput de Iacob fratele lui vasea un om prea bland ca sa ii poata reprosa ilegalitatea si idiotenia la justa valoare!
Daca tot vrei sa-ti faci excluederea publica,hai sa fie publica.

Vezi ca gresesti,eu,retros,ti-am zis clar,daca cedezi satul si inca unul din ale tale pentru ca greseala a fost a ta,si sa-ti ataci un coleg e inadmisibil,vei ramane cu noi altfel ne vei parasi,decizia exluderii a fost a ta :).

Vasyka nu are nici o vina,bafta mai departe,de la ei ai venit la noi,de la noi la ei..intr-un final,ajungi la strix :)).
 

DeletedUser40238

nici nu merita deranjul!! deja am pierdut prea mult timp cu el!! mai are 2 3 micuti si inactivi langa el cu ajutorul carora in continuare se va putea lauda ca e cel mai bun , putin timp pana se inmultesc nobilii langa el apoi isi va studia singur justa valoare!
 

DeletedUser4270

Domnu MsVasy o facut treaba aia intentionat ca Sa aiba reactie asta de la mine. Dupa cum si recunoaste:)

Asta a vrut asta o primit.

Ne vedem pe campu de lupta.

Am 5000 inamici invinsi ca aparator Nu o indraznit nimeni Sa ma atace pana acuma, astept Sa mil urcati la cateva milioane :)
 

DeletedUser4270

Aaaa

Iar legat de LordSadness, Spawn., Si Catalizatoru, Au incercat sa mio traga, defapt sio traso singuri:)
 

Stâlp

member
Scor reacție
0
Domnu MsVasy o facut treaba aia intentionat ca Sa aiba reactie asta de la mine. Dupa cum si recunoaste:)

Asta a vrut asta o primit.

Ne vedem pe campu de lupta.

Am 5000 inamici invinsi ca aparator Nu o indraznit nimeni Sa ma atace pana acuma, astept Sa mil urcati la cateva milioane :)

Pe scurt,astepti sa ramai fara sate :))
 

DeletedUser40238

pai pana sa vina la noi habar nu avea ce e ala t-train ce asteptari crezi ca are!!

Alladin ** foarte mult si prost , tocmai datorita mie te aflai in fame, datorita mie ai ramas atata timp in fame dupa acele iesiri neadecvate pe forum!! Ce spui tu acolo e doar incercarea ta de a victimiza poate poate iti gasesti fani si sustinatori!!

E drum ales de tine datorita incapatanarii si arogantei tale!!

Acum dai inainte!! Ai un mic avantaj ca esti destul de izolat si inca iti poti permite sa dai din gura dar nu va tine mult!
 

DeletedUser4270

Sunt unpic mai vechi, Cand jucam eu nu exista T-train copile, se trimitea trenuletzu cu Opera "un fel de Chrome" nu erau mult treburi cares acuma, asta e ma adaptez :)

Chiar nu ma intereaza daca castig/pierd oricum imi ocupa prea mult timp jocu asta, prefer scurt si intens:) farmu si interno nu o fost niciodata punctu Meu forte :)

Eu arogant Sau incapatanat? Prietene imi mentin punctu de vedere, inca nai intzeles vad ca ... Continúati sa fiti copii mici, Ca Io d c Am si voi nu:)) asta e motiv sami cautati nod in papura.
 
Sus