Discutii Libere L47 !

DeletedUser47430

Ce ai dreptate man ? Ca ai primit conducere fara sa te implici deloc in 2 luni ? Ca doar eu cu goterus faceam tot , si cand v-am lasat pe voi ( de fapt eu am insistat sa fac cu goterus , dar voi batman ) ati dat-o in bara rau de tot , ca va vorbeati pe la spate tu cu podam , ca whiskers se ocupa doar de interne , pentru ce sa raman in acel trib ? Si drept dovada , jucatorii buni m-au urmat pentru ca stiau de ce sunteti in stare (de nimic) ... Daca asta ai vrut sa spui prin aberatiile tale , da aatrox , ai dreptate ... Acum da-i drumu' de aici
 

DeletedUser47430

Ce se spunea la inceput .. Grupa 1 obitoo , grupa 2 aatrox , grupa 3 podam ... Primul organizat , doar eu cu goterus ne-am ocupat , al 2 lea , la fel ... Voi abia de ati atacat , ce sa va si ocupati ... Stiati ca o dati in bara dupa plecarea mea si v ati lasat ... Acum ma faceti pe mine tradator ca am ales sa continui lumea ... Am mai zis o data ... Am "tradat" tradatorul ... Iar despre whiskers , s-a lasat , ca nu-l atacam , mi-a dat voie sa-l atac , e pe stergere cont ... Asa ca , fugi de aici cu impresiile tale de asa zis jucator si citez ("de ce dracu eu am asa putin punctaj ca sunt mai activ ca toti care sunteti peste mine") ... Si tu ai fost conducator , te-ai facut singur inutil ... Si totusi , de pe locul 30 sa duci tribul pe locul 3 , cu top oda si 20-0 in razboaie , nu stiu cat se inutil am fost pe langa tine care ai avut maxim 20% din oda mea si maxim 5-0
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44057

Faptul ca ai luat un cont de 100k intern te-o face jucator bun:)), si ca veni vorba de oda, pe cand eu jucam 80% pe aparare e cam stupid sa zici ce oda aveai tu si ce oda aveam eu nu crezi?
Jucatorii ca tine slabi de inger vor fi mereu surclasati de cei cu rabdare, calm si tact,indiferent de pozitia ta momentan in clasament. Calitatile astea nu le vei obtine schimband tabara cand dai de greu, crezi ca ne scoteau nw-u in 5 zile? eu nu cred, cred ca le lua la fel de mult timp sa ne scoata pe cat iti va lua si tie sa te lasi de lumea asta .Hai ca nu are rost , ai profitat de naivitatea unora inclusiv a mea ca sa spui acum ca esti jucator bun,hai salut.
 

DeletedUser47528

Aatrox,eu inteleg frustrarile tale,dar daca aveai 80% din sate de aparare de ce ti-am luat 2 sate din granita imediat?
Dar de prieteul tau mrwhiskers19 ce parere ai? trebuia sa veniti la pachet la noi,sau doar el?

dormm feb 23, 21:19
Ce mai faci? Beau o bere in cinstea Mvp si doream sa vad ce mai faci?internele?:)

mrwhiskers19 feb 23, 21:23
uite ce sa fac vorbesc cu noobster :) as vrea sa jucam sub acelasi nume , si sa lasam tachinarile daca sar putea !

dormm feb 23, 21:24
Si ce zice bossu'?

mrwhiskers19 feb 23, 21:27
poi numa ce iam zis propunerea , acuma eu iti zic frumos niste lucruri , daca sunt primit acolo si joc alaturi de voi , voi juca trup si suflet pentru tribul in care ma aflu , eu nu sunt cu 2 fete , merg undeva ca sa imi bat joc de mine sau eu stiu ce !

stiu ca si voi aveti destui jucatorii de care trebe sa scapati mai urgent , stiu ca aveti multe triburi care sunt greu de organizat , dar nu cred ca va strica cativa jucatori care pot sa joace alaturi de voi si sunt jucatori buni
 

DeletedUser46009

Faptul ca ai luat un cont de 100k intern te-o face jucator bun:)), si ca veni vorba de oda, pe cand eu jucam 80% pe aparare e cam stupid sa zici ce oda aveai tu si ce oda aveam eu nu crezi?
Jucatorii ca tine slabi de inger vor fi mereu surclasati de cei cu rabdare, calm si tact,indiferent de pozitia ta momentan in clasament. Calitatile astea nu le vei obtine schimband tabara cand dai de greu, crezi ca ne scoteau nw-u in 5 zile? eu nu cred, cred ca le lua la fel de mult timp sa ne scoata pe cat iti va lua si tie sa te lasi de lumea asta .Hai ca nu are rost , ai profitat de naivitatea unora inclusiv a mea ca sa spui acum ca esti jucator bun,hai salut.

Tu vorbesti?Tu care ai ales sa fugi ca un las :)))
 

DeletedUser47528

el s-a lasat de frica,stia ca nu stie jocul si ca e cel mai mare noob de pe triburi
 

DeletedUser40689

Felicitari celor din Fame pentru noile aliante facute :)

Ma gandesc ca lumea asta ar fi mai interesanta daca am fi toti in aceiasi famile , ca sa nu se supere nimeni , propun sa se numeasca Canibalii , si sa ne inobilam intre noi , cum e cineva pe galben ... pac , aia din jur sar pe el , daca nu e nimeni pe galben , i se scrie vecinului , nu raspunde ? pac ... pe el , nu e asa mai intreresant decat sa se tot faca si sa se desfaca aliante ?
 

DeletedUser46460

Putina galerie pentru cei din familia "Invictus"!!! Au nevoie de susținere băieții ăștia! Se încearcă prin orice mijloace sa fie destrămați dar ei totusi rezistă!! Gălăgie pentru "Invictus"!!!

Hai sa vad cine sustine un trib cu adevărate valori morale, valori uitate de multi de pe acest joc!
 

DeletedUser46009

Ce imi place de contra56,macar omul se distreaza :D Asta e spiritul!!
 

DeletedUser40689

Putina galerie pentru cei din familia "Invictus"!!! Au nevoie de susținere băieții ăștia! Se încearcă prin orice mijloace sa fie destrămați dar ei totusi rezistă!! Gălăgie pentru "Invictus"!!!

Hai sa vad cine sustine un trib cu adevărate valori morale, valori uitate de multi de pe acest joc!

Da , avand in vedere cata presiune a fost si este pe cei din Invinctus , cei care puteau sa plece si nu au plecat totusi , sunt de apreciat .
 

DeletedUser40036

Putina galerie pentru cei din familia "Invictus"!!! Au nevoie de susținere băieții ăștia! Se încearcă prin orice mijloace sa fie destrămați dar ei totusi rezistă!! Gălăgie pentru "Invictus"!!!

Hai sa vad cine sustine un trib cu adevărate valori morale, valori uitate de multi de pe acest joc!

Avem echipa,avem valoare,
I am cel mai tare:)))
 

DeletedUser46255

Dupa ce s-a intamplat pe lumea asta, sunt curios ce s-ar intampla daca pe o lume viitoare, s-ar mai intalnii unii jucatori intre ei :))))))
 

DeletedUser40689

Dupa ce s-a intamplat pe lumea asta, sunt curios ce s-ar intampla daca pe o lume viitoare, s-ar mai intalnii unii jucatori intre ei :))))))

Se intalnesc .

Unii uita , altii se fac ca uita si cei mai multi uita ca cine isi uita trecutul este condamnat sa-l retraiasca . Atatia de '' uita '' ca era sa uit ce am vrut sa scriu ...
 

DeletedUser46460

Dar mai întâi o sa.i facem uitați pe această lume 47, sa avem timp sa.i uităm pana la celelalte lumi... @cedursunt
 
Sus