Discutii Libere L48 !

Deleted User - 1621757

Si daca imi zici sa sar cu capul in fantana trebuie sa sar nu ? Mai nou imi zici tu ce sa fac ? Iar de sitter intreab-l pe ionel cum e sa dai atacuri pe YaphetS si sa ai split facut la fiecare nobil din trenulet, sau sorin ala de la voi care imparte trupele degeaba ca nu duce de nas pe lucifer =))

Care yaphets zici noobule ? ala care a pierdut 50 de sate intr-o zi dupa care a fost dat afara ca sa dea bine la statistici ?
 

DeletedUser26763

crezi că toţi se bagă în seama ca tine? că toţi dorm cu tableta sub perna aştepţănd o postare? nu sunt ultimul si nici primul care o să-ţi zică că eşti considerat degeaba pe mapă si nu de către dusman ci de către colegi
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
Buna ziua dragii mei ,am observat ca se discuta mult despre locul 1, marele trib won,trib care se vedea castigator cand l-au facut si ca au nu stiu cate mii de sate peste noi ,nu stiu cu cine ati facut matematica dar cred ca aveti o problema foarte grava sa nu mai punem fatul ca acel trib este format in urma a mai multor fuziuni ceea ce poate ei il considera un avantaj,ma rog un avantaj doar un jucator precum lucifer care nu sta la primire pe conturile ,gen codrut96,shaolin33,jupanuwox,dezz lista este mai lunga dar ,iar nu mai conteaza pot spune ca fostul trib wow pur si simplu este carne de tun din momentul in care ne-au tradat ,iar cei din vechiul nw stiu asta inca de inainte ca tribul wow sa puna botul la vrajeala unora din nord :D ,acum au alta parere ,mai apare cate 1 oricum pe extern care nu stie ce vorbeste ori e noob ,lucifer zice ca statistica lor e pe plus ,mai jos aveti un print cu razboiul care il avem,o statsitica din care, cand au inceput sa piarda sate urmatorii jucatori au fost dati afara si dupa ce au trecut atacurile au fost invitati in academii : yaphets,costa007,nexie,simena,baxxutz,schindler,sa nu uitam de tribul wow care a fost dizolvat de unde iar s-au luat vreo 100 de sate doar in prima zi ,astia sunt doar o parte din cei care au fost dati afara in momentul in care au pierdut sate ,nu asta este problema noastra ,poate asa incercati sa mai ridicati moralul la vre-un noob precum lucifer care probabil pune botul la vre-o statistica falsa ,dar asta este deja alta poveste si asta este treaba voastra nu a noastra ,mai exista si tw stats unde puteti sa verificati si singuri situatia razboiului care nu este prea roz pt cei care se considerau deja castigatorii lumii48 acum o luna :D ,va doresc in continuare o dumnica placuta .
P.S. nu uitati va pupa Luti :*

http://prntscr.com/bl7s20



Vad ca te cam incurca ,cratima aia ,nu mai bine nu mai scri aici decat sa ne areti ceea ce tu crezi ca faci ?
mare atentie doar crezi ,hai ca te pupa luti ca eu cu noobi ca tine imi pierd vremea degeaba si in loc sa scri aici mult si degeaba,mai bine ai prelua un siter atacat din tribul tau si sa ne si spui pe care ca sa vedem ce sti sa faci pe harta ca ,din astia care latra la luna ca tine am vazut multi
.



Bre, tot placut de citit ai ramas. Puii mei, acelasi stil inconfundabil:)))

P.S. --da punctu, unde-i punctu?:)))
 

Deleted User - 1621757

Ce mai faci tu Cristinuta draga ,nu imi spune ca esti tu pe aici :)) ? iti era dor de mine nu ? pot doar sa iti multumesc ca nu m-ai uitat inca ,pe tine te pup eu ,pe baieti Luti nu uitati :D
 

DeletedUser8343

Ce mai faci tu Cristinuta draga ,nu imi spune ca esti tu pe aici :)) ? iti era dor de mine nu ? pot doar sa iti multumesc ca nu m-ai uitat inca ,pe tine te pup eu ,pe baieti Luti nu uitati :D

Mai mai... ce bine merge razboiul :rolleyes:
Scripturile tale cum mai sunt goloie?
 

DeletedUser45675

Vad ca te cam incurca ,cratima aia :D ,nu mai bine nu mai scri aici decat sa ne areti ceea ce tu crezi ca faci ?
mare atentie doar crezi ,hai ca te pupa luti ca eu cu noobi ca tine imi pierd vremea degeaba si in loc sa scri aici mult si degeaba,mai bine ai prelua un siter atacat din tribul tau si sa ne si spui pe care ca sa vedem ce sti sa faci pe harta ca ,din astia care latra la luna ca tine am vazut multi ;).


P.S. da stiu ,nu iti permiti asa ceva ....


Nu cred =)))
Te legi de o cratima cand textul tau dovedeste ca esti in strainatate si nu ai apucat sa termini liceul :))
- stii nu sti
-arati(demonstrezi) etc..NU areti ( ai incercat sa pari "oresean") ?:))
-sitter nu siter
-scrii nu SCRI :))

Asa ca las-o mai usor cu acuzele gramaticale, hai sa ne legam doar de joc daca vrei sa ai ce spune si tu!

Va laudati ca sunteti "puternici" ? Prostind un copil de 16 ani care a fost crescut in tribul asta si l-am ajutat,poate ca a mai invatat si sa joace de la noi,care stiam ca va da informatii si totusi nu l-am exclus din trib sperand ca nu e atat de "botanist". Am vorbit cu grandiosul alexutzu la telefon,stiu ce vrajeala foloseste,ieftina sincer.

Ca tot mi-ai scris numele ca si un cont "atacat,spart,rupt" totusi .....http://prntscr.com/blnuij . Cam trist nu?..si majoritatea din alea 9 sate pierdute sunt acum cu plecarea pustanului. puteti sa ma scoateti pe mine din granita doar aducand jucatori din spatele meu in DT. Si asta ati facut,dar totusi eu inca sunt acolo.. Se poate mai mult,stiu asta!
 

Deleted User - 1621757

Multumesc noobule pt ca ai cerut sa mi se corecteze postarea ,dar data viitoare spunei celui sau celei care a facuto sa posteze personal ,ca tu nu esti instare sa iti scri nici numele corect ,am dedus asta din discutiile anterioare ale colegiilor mei cu tine ,dar si discutiile tale de pe skype...asa ca nu te mai umfla in pene degeaba si inghite in sec ,cat despre statistica ta de pe joc care ne-o arati noua nu este chiar asa cum incerci sa te lauzi pe aici ,tin sa iti mentionez faptul ca orice noob stie sa ia sate goale cu adeziuni scazute,sate recuperate tot de la jucatori de la voi care au pierdut satele la organizate o sa iti pun ceva ce nu poate fii modificat mai jos un link direct http://ro.twstats.com/ro48/index.php?page=player&mode=conquers&id=703130&type=&pn=-1 la satele cucerite de tine dar si cele pierdute ,care app in ultima vreme doar pierdute sunt,trist nu? Colegul tau a parasit tribul din motive foarte clare care vi s-au comunicat inainte iesirea lui din trib asa ca hai sa nu mai aratam cu degetul gozul din ochiul nostru, pe cand la voi este di'tai barna , acu sa vii iar sa imi corectezi iar postarea ca doar altceva mai bun nu aveti de scris :D
P.S. pe tine am auzit ca te pupa si marcu ,restul nu uitati Luti e alaturi de voi ai va pupa dulce :*
 

DeletedUser45675

Nu stiu ce aberezi acolo,sunt cu multe clase peste tine privind educatia. Am sa ma opresc aici cu acest aspect.
Nu am de ce sa inghit in sec,asta faceati voi cand aveati organizat pe mine,la inceputul razboiului eram pe locul 40 la aparator,acum sunt pe 5 si totusi doar 9 sate in minus in razboiul cu voi,nu stiu ce e mai rusinos...
Ultimele sate pierdute se datoreaza tradarilor nu calitatii voastre privind jocul. Am o anumita parte a corpului pe care prefer sa fiu pupat asa ca il astept si pe acest renumit "luti" care tot il mentionezi eu neavand habar cine este,stii cum e o gluma stiuta doar de tine este o gluma proasta, asa ca si tu si luti puteti veni sa ma pupati,poti chiar chema mai multi din echipa de vis.
 

Deleted User - 1621757

Se vede cum te oftici :D dragul meu iar iti repet si satele care le-ai pierdut tu daca le recuperezi tot ca sat luat din Dt este ,dar ma rog asta este prea mult pentru clasele tale in plus de procesat :D
P.S. Stiu ca il sti si pe marcu ,anton si in special Luti te pupa :D si daca vrei si echipa de vis,dar nu te vad prea bine ,hahahaha o sa mergi pe strada ca si calare pe șa de la atatea pupaturi de la echipa de vis :D
 
Scor reacție
0
Apropo vad ca folsesti verbul "a procesa" fi si tu mai original, copy paste poate da oricine ca si jucaria din meniu, sti tu ala principal nu de la restaurant ;)
 

DeletedUser45675

Se vede cum te oftici :D dragul meu iar iti repet si satele care le-ai pierdut tu daca le recuperezi tot ca sat luat din Dt este ,dar ma rog asta este prea mult pentru clasele tale in plus de procesat :D
P.S. Stiu ca il sti si pe marcu ,anton si in special Luti te pupa :D si daca vrei si echipa de vis,dar nu te vad prea bine ,hahahaha o sa mergi pe strada ca si calare pe șa de la atatea pupaturi de la echipa de vis :D

e asa greu de inteles ca ma refeream la 9 sate pierdute in favoarea dt-ului?..celelalte inca sunt la mine, va astept si pe restu..Ce ma pacee...
Pana una alta,vezi ca sunt atatea solutii de facut miscare, secolul 21 tati:))
Dar ce sa ceri cand el nici nu isi trimite singur atacurile:))
 
Scor reacție
0
e asa greu de inteles ca ma refeream la 9 sate pierdute in favoarea dt-ului?..celelalte inca sunt la mine, va astept si pe restu..Ce ma pacee...
Pana una alta,vezi ca sunt atatea solutii de facut miscare, secolul 21 tati:))
Dar ce sa ceri cand el nici nu isi trimite singur atacurile:))

Are ochelari gucci, n-are nevoie de miscare :p, iar jucaria se ocupa de restul, made in china dar na, nu poti sa fi pretentios =))
 

Deleted User - 1621757

Hopa, a aparut si noobul serverului ala de crede ca noi teleportam trupele cand e atacat , eu as zice sa stati mah copii pe conturile atacate ca maine poimaine mai apar 2-3 ca se plictisesc de din astia ca voi care stiu multa teorie si putina practica :D , ce ati facut mah ,i-au disparut instantaneu de tot zidurile lu codrut :D, mai nou vad ca ii dispar si satele nu doar zidurile hahahaha
P.S. nu uitati va pupa Luti :*
 

Deleted User - 1621757

Te oftici noobule :D ? Se vede cat de ofticat esti hahahhaha
Stai linistit ca pe tine te pupa si marcu nu doar Luti :*
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Hopa, a aparut si noobul serverului ala de crede ca noi teleportam trupele cand e atacat , eu as zice sa stati mah copii pe conturile atacate ca maine poimaine mai apar 2-3 ca se plictisesc de din astia ca voi care stiu multa teorie si putina practica :D , ce ati facut mah ,i-au disparut instantaneu de tot zidurile lu codrut :D, mai nou vad ca ii dispar si satele nu doar zidurile hahahaha
P.S. nu uitati va pupa Luti :*
Te oftici noobule :D ? Se vede cat de ofticat esti hahahhaha
Stai linistit ca pe tine te pupa si marcu nu doar Luti :*

Noobul server-ului ? astept sa vi sa imi iei sate, cam bate vantul, e vara si merge lumea pe litoral, mai scoti unpic de apa sarat pe nas, 10-15 metri in sus, invingi gravitatia, in rest te pupa luci sa dormi linistit noaptea ca jucaria vegheaza ;)
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Sus