Discutii libere L52 !

DeletedUser41586

Ce plictisitori sunteti , plictisitorilor care sunteti plictisiti...
 

DeletedUser47988

Mai traieste careva pe aici? Incepem sa jucam si noi serios triburile pe aceasta lume ? :D
 

DeletedUser42593

Externul a murit din pacate...asta se datoreaza in mare masura ban-urilor inutile ce le dau adminii pentru niste cuvinte de genul "desteptule" sau "de la tara" care in vocabularul si regulamentul lor probabil apar ca jigniri. Plus alte discutii cenzurate de ei pe motiv ca sunt certuri, nu discutii contradictorii.
Eu la fiecare post primesc ban.
Probabil o sa primesc si la acesta cu siguranta ca am avut curajul sa le dau peste nas cu ceva iarasi si o sa stearga si acest post.
 

DeletedUser46076

Externul a murit din pacate...asta se datoreaza in mare masura ban-urilor inutile ce le dau adminii pentru niste cuvinte de genul "desteptule" sau "de la tara" care in vocabularul si regulamentul lor probabil apar ca jigniri. Plus alte discutii cenzurate de ei pe motiv ca sunt certuri, nu discutii contradictorii.
Eu la fiecare post primesc ban.
Probabil o sa primesc si la acesta cu siguranta ca am avut curajul sa le dau peste nas cu ceva iarasi si o sa stearga si acest post.

Aprob pozitiv !
 

DeletedUser47675

Externul a murit din pacate...asta se datoreaza in mare masura ban-urilor inutile ce le dau adminii pentru niste cuvinte de genul "desteptule" sau "de la tara" care in vocabularul si regulamentul lor probabil apar ca jigniri. Plus alte discutii cenzurate de ei pe motiv ca sunt certuri, nu discutii contradictorii.
Eu la fiecare post primesc ban.
Probabil o sa primesc si la acesta cu siguranta ca am avut curajul sa le dau peste nas cu ceva iarasi si o sa stearga si acest post.

De n-ar fi mythra sincer, forumul asta ar fi disparut definitiv !
Ce alt moderator isi da interesul ? Niciunul!
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Ce s-a ales de jocul asta :( Nici certuri nu mai sunt, ca sa nu mai zic de altele :))
Sugestie: Scoateti dracu prostia aia de depozit premium ca nu mai joaca nimeni.. toti farmeaza PP-uri pe 5-6 lumi ca sa stea 2-3 luni in top pe o lume.. jalnic..

Salut Vladi! Din "generatia de aur" , mai activeaza careva pe aici? Forumul e cam gol, certuri nema, useri putini, spam level low...ce dracu ma baieti? Va las cativa ani singuri si ce gasesc aici? :))
 

DeletedUser42593

Salut Vladi! Din "generatia de aur" , mai activeaza careva pe aici? Forumul e cam gol, certuri nema, useri putini, spam level low...ce dracu ma baieti? Va las cativa ani singuri si ce gasesc aici? :))

Gaby, salut :)
Ma bucur sa aud de tine pe aici inca :))
Cu cine sa ma cert si eu pe aici ? Ca nu mai am cu cine...toti adversarii i-am doborat :D :D :D
Ii astept pe aia multi din Strong sa comenteze sa le dau peste nas pe aici ca sa ma baneze iarasi rakanishu.
Ca userul meu e free doar 2-3 zile la 2 luni :)))
 

DeletedUser42593

Strong au preluat modelul AQUA daca mai stiti de pe lumile 10-11-12...nu mai stiu exact, unde erau ei si 14 academii cotra la toata lumea :))))
Si bineinteles ca au picat.
Nimeni nu se poate juca contra "jucatorilor"
Cat despre componenta Strong, ce sa zic, e jale mare :)) numai jucatori unul si unul. Cand te uiti la ei ii ceri nevestei o batista ca sa iti stergi lacrimile de atata ras :D
Adevarata vorba aia : Cine se aseamana, se aduna ;)
 

DeletedUser42593

tare tribul asta...dupa ce ca au 100 de academii si mai vor sa mai faca 1-2 ca ei nu se opresc din recrutari :)))
mai fac si alianta cu wolves contra celor din MS-13
coco ala si cu samy am crezut ca e ceva de capul lor...dar sunt slabi de tot si ca jucatori si ca, conducatori...
ei se ocupa de recrutari :))))))))))))
cica dezbina si castiga :)))))))))))
au preluat modelul lui pandev si a alora de pe speciala :)))))))))))))))))))))
doamneee cu triburile tale....
 
Sus