Discutii Libere L53 !

DeletedUser43947

speciala este egala cu 0
viteza mare labareala multa,
cat despre evo cu lumea 54, toata lumea stie ca jucam pentru puncte premium. tu insa nu stiai, macar sa arunci cu vorbe sa stii :D
cat despre alex, mult succes baietas, sper sa castigi lumea ( la margine ) sau poate o sa fi inchis si tu cine stie. :)
spor voua mancatori de iarba si mult succes la Tradatori :D mancavar barbarii
Asta-mi place mie in ideea de unicitate , de diferentiere, unii sunt mancatori de iarba, altii sunt mancatori de cacat.
Cat despre barbari, nu stiu ce sa zic...daca nu incetati cu innobilarea satelor de barbari s-ar putea sa se supere si sa va declare razboi. Puteti sa va deschideti si voi o tema separata de razboi cu barbarii, pe astia chiar puteti sa-i luati la misto ca nu-s nici macar pe prima pagina in clasament (nu ca voi ati mai fi acolo pentru mult timp).
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
pustiulica eu zic sa te uiti peste ochelari, ca nu vezi bine de atata mandrie,
nus nici conducator nici multiplayer sa-mi vorbesti la plural.
nus legat cu contract aici evolution a spus.
cat despre razboi, ati dovedit ce puteti, ati recrutat si recrutati majoritatea jucatorilor, :)
mai si vorbesti de barbari, dute plimba ursu de coada.
pana acum tu ca jucator esti pe langa nivelul 0 nu stiu dc te afirmi aici, incerci sa iesi in evidenta? ai 100k inamici ca agresori si 11 sate. asta demonstreaza cat ai luptat tu pe harta, si mai vorbesti de barbari. mielule
 

DeletedUser43947

Oh dar vai, ma spionasi, buhuhu
Papusel am recrutat 4-5 jucatori, care intr-adevar merita. Stiu ca faci parte dintr-un trib petarda in continuare si asta te roade dar majoritatea nu este egal cu 4-5, n-ai nevoie de studii superioare sau BAC sa-ti dai seama de asta, stai linistit.
Vorbesc la nivel de trib, faptul ca am luat un barbar de 2,6k cu minele ridicate, nu inseamna ca respect politica tribului vostru de a innobila fiecare barbar ce-mi iese in cale si nu ma prevaleaza de la dreptul de a face misto :))
Unde era elitistu din tine cand vorbea neica nimeni fara curte nobila pentru zig? :))))
Oricum stii cum e cand vine Craciunul sau Pastele, ca in targ mereu gasesti pasari, oi, capre, dar miei....
 

DeletedUser48075

Sarbatori fericite colegilor tribali de pe 53 si de pe alte lumi !
 

DeletedUser48217

Rakanishu...nu ma refer la o lume speciala cu viteza extrem de mare unde necesita timp invesrit, practic in fiecare zi.

Ma refeream ca atunci cand se deschide 55 cu tiate setarile+ noul comert de puncte premium, concomitemt sa se deschida si o lume fara noul comert .

Si astfel , nu pierde nici inno bagi multi dupa urma investitiilor de pubcte premium si jucatorii or sa fie mai multi ,se va REPOPULA triburile :)

aici i ti dau mare dreptate de cand cu asa zisul noul comert e jale.
si inca ceva nu banii te fac mai jucator .
 
Sus