Discutii libere L56 !

Facsala123

member
Scor reacție
0
Incredibil... Cred ca ai uitat sa iti iei pastilele.. sau nu mai fuma, nu face bine.. Nu a existat o astfel de conferinta, in care sa se discute asemenea lucruri. Stiu ca a existat ceva conferinta pe skype in care ati bagat fortat niste jucatori de la noi, jucatori care nici macar nu faceau parte din conducere :)) Si in nici un caz nu s-a discutat de asa ceva.

Cand vine vorba de recrutat de la inamici, va rog frumos sa nu deschideti gura :))) Mai ales cat si in prezent, faceti presiuni asupra jucatorilor de la noi, fara nici un succes.

Titanhell si trusthead erau pe lista de interne de foarte mult timp, din cauza caracterului lor insuportabil. (Inainte ca trusthead sa atinga 250k-300k puncte), dar nu am avut timp sa ne ocupam de ei deoarece am fost ocupati cu United, in timp ce voi duceati un razboi cu un trib de 5 ori mai mic ca voi, pe care nu ati fost in stare sa il scoateti fara recrutari.. Felicitari :))
 

DeletedUser48423

Mai luptatorule, era sa va bata THOR :))...si am zis tot.

Noi aveam alianta cu voi, si voi tineati PNA cu NG ca va era frica de ei:))...jucatorilor care sunteti voi de jucatori, acum aveti avans dublu punctelor noastre, si tot mai incercati sa faceti recrutari??? Pai ce se intampla mai FACSALA??

Daca pun dovezi aici, iti inchid gura de tot:)). Tu n-ai nicio dovada la ce spui si esti constient de asta!
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Sigur, era sa ne bata Thor :))) Noi din primul organizat am scos unul dintre triburile care aparent reprezenta un "pericol" pe lumea asta... Voi ati facut pe voi de frica cand ati dat de salvatrucha si doidedoi, a trebuit sa ii recrutati.

Hai, astept dovezile :)) Sigur ne era frica de NG... doar nu voiam sa luptam un razboi fara sens, era cea mai stupida decizie sa purtam un razboi cu NG-ul... E bine ca noi nu am luat o astfel decizie.. si nici voi... a, stai.
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Te-a cam prins, Facsala.
Sa vad pe unde scoti camasa ca acum vine cu dovezile
 
Ultima editare:

DeletedUser8343

http://ro.twstats.com/ro56/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=1065
Indiferent de lume, femeia asta nu aleargă, dar nici nu stă ca să nu-și creeze lumea o impresie proastă despre ea, așa că se împiedică prin toate triburile.
Mereu nedreptățită, mereu internată.
Of of, măi măi.:rolleyes:

Pup :*

Oh dar vai, ai nevoie de atentie? Nu ti-a mai dat maram suficienta in ultima vreme? Fa-te semn de circulatie! :p

Cred ca ai nevoie sa iti schimbi dioptriile draga , nu am fost la interne niciodata si nici nu s-au gasit aia care sa o faca:) . Daca am pierdut cateva sate au fost doar cu titlu de imprumut si am luat inzecit inapoi. Du-te si canta la alta masa :cool:

Pana una alta niste statistici amuzante - cum ia United bataie de la un trib de 3 ori mai mic decat ei :):):)


Parte 1:
Triburi: ZEN, Z3n
Parte 2:
Triburi: United, Unit.A, Unit.B, Unit.C, Unit.D
Jucători: Vladcs1. (il punem si pe el chiar daca l-a scos alinutzu din trib ca dadea prost la statistici)

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 83
Tabăra 2: 33
Diferență: 50

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 709,482
Tabăra 2: 281,730
Diferență: 427,752

chart
 

DeletedUser47387

Dacă nu mă invita pe toate lumile, nu comentam.
La tine încă nu s-a împiedicat de o pupi sub coadă mereu?

te-ai saturat sa traga astia apa dupa tine pe 53 si ai venit si aici sa ne strici buna dispozitie cu prostiile tale...hai fugi de aici sa nu se prinda si aici lumea ca de fapt esti un mascarici:))
 

DeletedUser43947

te-ai saturat sa traga astia apa dupa tine pe 53 si ai venit si aici sa ne strici buna dispozitie cu prostiile tale...hai fugi de aici sa nu se prinda si aici lumea ca de fapt esti un mascarici:))
Îmi furi și glumele mai nou, wow :))))
Vrei să mă supăr și să-ți fur farfuriile de pe pereți?
Și zici să fug de aici cum ai fugit tu ca o prințesă de pe 53 ? =)))
Calmează-ți mameloanele că ești zero pe toate lumile, inclusiv aici. Faci spam pe extern până la primele atacuri și după: îți pică netu', ai botez, nuntă.
Oh dar vai, ai nevoie de atentie? Nu ti-a mai dat maram suficienta in ultima vreme? Fa-te semn de circulatie! :p
Femeia lui Dumnezeu, cine ne trimite invitații pe toate lumile? Noi căutăm atenție?=))))
De ce să mă fac semn de circulație, ești pe stop?
Sigur, nu ești niciodată la interne doar că la câteva luni fiecare conducere te vede brusc ca pe o măsea stricată și hop „părăsești” tribul.
Aștept invitația pe următoarea lume, păsărică, și evident, cum faci tu mereu vitejește pe fiecare lume, la primele săbiuțe să dai ștergere aici, ca pe 53.
Tschuss.
 

DeletedUser8343

Parcă incep sa se miște lucrurile pe lumea asta


Asa este, in ultimile 48 de ore se aranjeaza tot mai bine granita cu UNITED:


Parte 1:
Triburi: MnK.s, MnKs.1, MnKs.2, MnKs.3, MnKs.4, MnKs.5, ZEN, Z3n
Parte 2:
Triburi: United, Unit.A, Unit.B, Unit.C, Unit.D

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 56
Tabăra 2: 13
Diferență: 43

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 473,166
Tabăra 2: 83,030
Diferență: 390,136

chart
 

DeletedUser48423

Ce organizat puternic a avut Roma pe noi...wowbizz o adevarata echipa. Va multumim de tot sprijinul, doar cu ajutorul vostru putem noi, Maniacii, sa inchidem lumea.
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Cel mai patetic mi se pare ca ati stiut absolut fiecare tinta si tot ati iesit pe minus.. sunt curios ce o sa faceti la urmatorul organizat :))
 

DeletedUser48423

Facsala, patetic e modul tau de a incerca sa te scoti, dar mna, asta o poate observa si fiecare membru din tribul tau, incercarea voastra disperata sa musamalizati tot, si sa va scoateti nevinovati(voi ca, conducere) in orice situatie. Se observa Facsala, si suntem contactati de spartanii Romei, dar surprize surprize...urmatoare miscare va fii mai puternica, deja am echilibrat situatia in nicio luna de joc...cine stie ce se intampla peste 2luni...poate prinzi startu pe 59.

Turnurile fac minuni, bine noi le avem in lvl 30 ca jucam cu, coduri...
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Da, va contacteaza spartanii Romei :rolleyes:

Toti aveti aceeasi poezie. Cand va pune careva sa aratati un mesaj in care va cauta careva din Roma, iarasi va imprastiati care incotro.

E frumos tare pe extern, este? :)
 

DeletedUser48423

Nu e voie pe extern, incalcam reguli, luam ban.

Stim regulamentul.

Aici doar va dam curs frustrarii de care dati dovada.
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Mi se pare patetic cum incercati sa faceti propaganda pana si pe extern :)) Cu tot cu spionii vostrii, tot nu sunteti in stare sa va aparati granita cum trebuie.
Si hai sa nu vorbim de cine pe cine acuza de hackuri :)) Mai ales daca a ajuns la voi ultima circulara pe care a dat-o Raffaello in trib =))
 

DeletedUser48423

Ideea e ca la noi spionii vin de la sine(va intorc ei spatele), nu-i cautam cum faceti voi:))))). Asa iti poti da seama de calitatea conducerii(no ofence!). Cum nu aparam granita? Ca ati avut 75% din harta la inceputul razboiului si acum suntem aproape 50%-50% si asta doar intr-o luna de joc. Deja presimt cum va fi peste o luna...inaugurati 59, tu in special ca nu te luam in mnks.
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Stati linistiti, daca nu ma luati voi, vin eu la voi... Am inceput cu 5 sate in granita cu voi si am ajuns la 30... Ati avansat doar din recrutari, cum faceti intotdeauna :) Cand vine vorba de granita, sunteti incapabili sa faceti ceva.
 

DeletedUser48423

Ba Facsala, uitate pe statistici frate...:))...nu ma lua cu, vrajeli de-astea de 2lei...ca din 5 ai facut 30. Ca alti colegi de-ai tai din 30 or facut 0 :))... Concret vorbim nu povesti, ca de povesti din partea voastra sunt satul :)).
 

DeletedUser48423

+ ai luat 30 sate dintre care 25 barbare...in locu tau as baga capul in pamant, dar repede:)))
 
Sus