Discutii libere L56 !

DeletedUser20519

valoarea United
lasa bre cu United-ul tau, ca din 20 de lumi pe cate ai intrat cu tribul asta, doar una ai reusit sa castigi. Esti prea slab, la fel si tribul tau sa fie lider pe vri-o lume.
p.s.1 pe L60 o sa intre foarte multe triburi formate deja si cu jucatori buni...de asta nu vrei sa intri si tu cu UNITE-ul tau? sa nu mai luati inca odata bataie)))

p.s.2 nu am jucat in nici-un trib pe 56...dar ma face sa rad cand vad toti pomfletii ca se dau zmei, fara merite depline. Am intalnit tribul asta pe mai multe lumi, si de fiecare data au luat bataie, si au facut jocuri de culise.
 

DeletedUser48346

lasa bre cu United-ul tau, ca din 20 de lumi pe cate ai intrat cu tribul asta, doar una ai reusit sa castigi. Esti prea slab, la fel si tribul tau sa fie lider pe vri-o lume.
p.s.1 pe L60 o sa intre foarte multe triburi formate deja si cu jucatori buni...de asta nu vrei sa intri si tu cu UNITE-ul tau? sa nu mai luati inca odata bataie)))

p.s.2 nu am jucat in nici-un trib pe 56...dar ma face sa rad cand vad toti pomfletii ca se dau zmei, fara merite depline. Am intalnit tribul asta pe mai multe lumi, si de fiecare data au luat bataie, si au facut jocuri de culise.




Ai intalnit tribul asta pe mai multe lumi si niciodata nu ai reusit sa inchizi o lume und e sa jucat United.
Stai jos nota 4.
De tine chiar ca nu am auzit , sau ma rog cred ca te-am vazut intr-un film cu Scobyy DOoo pe Dysney!:)
Am verificat istoricul tau pe RO , din cate vad esti cam plimbaret pe unde ai intrat , probabil este o mostenire.
Spre constiinta ta generala ca poate nu te duce mintea , United a intrat doar pe 4 lumi nu (20) cum crezi tu . Lumea 36 care a castigat , lumea 44 unde a pierdut , lumea 46 unde sa luptat o lunga perioada cu colegii din Zig si pe urma TSL au avansat sa aibe granita directa cu noi , ceea ce era aproape imposibil sa ne batem pe ambele flancuri , lumea 51 unde a castigat alaturi de WW si Roma si lumea 56 unde din nou va castiga alaturi de Roma.
Prietene drag , toate realizarile astea sunt ca UNITED are coloana vertebrala si stie sa isi respecte aliatii , pe cand la tine , nu prea cred.
Apropo ai grija pe lumea 59 ca in scurt timp te elimina baietii.
Te rog vezi de treaba ta , daca nu ai jucat aici.
Am ajuns la concluzia ca cu tine chiar nu trebuie sa imi bat capul:) , te las sa vorbesti ca televizorul:) . Atat timp cat nu ai jucat mai bine iti vezi de ale tale.
Asta a fost ultimul Post din partea noastra ! Vad ca tu esti total dezinformat la ceea ce se intampla pe aici.
Uitate in ograda la tine si pe urma mai discutam.
 
Ultima editare de un moderator:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nu vreau sa zic nimic despre cat de buni sau nu au fost unii jucatori, despre cate sate se pierdeau sau nu la organizat, asa cum spunea odata un coleg, un razboi se castiga prin a invinge in toate bataliile.

Nimeni de pe lumea asta nu trebuie sa se dea sfant si mare razboinic, caci toti am facut jocuri de culise.

Una peste alta, da, ma asteptam ca mnk sa renunte prin iarna, nu acum, dar nu noi am decis cand renunta ei.

Si sunt sigur ca nu se jucau doar 7 oameni in tot tribul mnk, faptul ca multi nu aveau granita si internele se dadeau celor "grasi" a fost o mare problema pentru voi.

Iar organizarea pe atac, sincer va spun ca nu am inteles ultimul vostru organizat la demolare, momentul a fost ales extrem de prost pentru voi si foarte bun pentru noi, pentru ca nu am tocat asa mult deff si l-am putut reface in proportie de peste 85%.

Felicitari tuturor, unora pentru victorie altora pentru lupta purtata.

P.S: Nu stiu care din mnk a zis ca-s Sickoss, again, nu am nimic de-a face cu acel cont :]] Poate asa aflu care-i viteazul de crede asta.
 

Raffaello

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III, R IV
Parte 2:
Triburi: MnK.s, MnKs.1, MnKs.2, MnKs.3, MnKs.4, MnKs.5

Timeframe: 15/06/2017 00:00:00la08/07/2017 21:00:36

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 222
Tabăra 2: 159
Diferență: 63

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,611,274
Tabăra 2: 1,259,898
Diferență: 351,376

chart


Asa ca nu stiu de ce va agitati, statistica vorbeste de la sine... ca va luati bataie... incet dar sigur... Ardeleneste cu alte cuvinte.

Iar prin faptul ca ati avut spion sau sa ii zic altfel "ati spart un cont" ori ”facut rost” de parola printr-un furt (ca proprietarul nu vi-a dat-o) si ati profitat de acest lucru stiind toate atacurile reale unde ajung si tot ati iesit pe minus se vede calitatea voastra si modul de joc ramane de vazut la urmatorul organizat rezultatele!

Chiar lasa de dorit si metodele voastre de racolat membri Roma, cum vedeti unu ca pe forum are probleme imediat... "am auzit ca esti pe lista internelor daca vrei iti dam print-ul" "in caz ca mai pierzi un sat tribul Roma te va pune la interne daca vrei iti zici si cand". Mai mult va iau la glume si ai nostri si „puneti botul” la orice :)). Se vad la voi campionii la interne, e destul sa va uitati la primii 10 de la voi!

Chiar duceti lipsa acuta de interne si nu stiti de unde sa vi șe luati? ... nici unii membrii ai vostrii de pe 49 nu vor sa joace cu voi.

Nu uitati ca informatiile circula si va faceti reclama proasta! Si cum am zis pe rand va prind spionii, pe rand vi-i executam. Ati jucat-o foarte prost cu vypera si xldi, si cu toate informatiile nu ati stiut sa le gestionati si sa le fructifiati la maxim. L-ati scos pe vypera si l-ati lasat in ploaie. Asta se cheama destabilizare? Ne-ati facut un favor. In loc sa va jucati jocul pana la capat v-ati dat de gol principala sursa de informatii!

Jucati jocul corect pe harta, sau doar prin recrutari va merge?, Iar cei care au venit ca soriceii la voi ... ca soriceii vor si pleca!

Spor la toti!
For victory!


Si asa se termina povestia cu maretii MNK... Li s-au terminat internele... ca de la noi din ROMA nu mai luau mai nimic... si cand au inceput sa piarda sate masiv la organizat au clacat...

Un grup de smecherasi care v-ati ocupat cu imbarligaturi... dar ati ajuns sa va imbarligati si voi pe voi de la atata talent... si cand v-ati vazut cu pachetelul parfumat la usa ati fugit in tufe...
Sigur ca vi-ati gasit tot felul de scuze...

Le-am mai zis si unora in mesajele private ca "pasarea pe graiul ei moare", mari cocosei cat timp ati fost pe gard... insa cand v-am coborat vi-am cam spulberat fulgii... Ati crezut ca impresionati cu recrutari sa va tineti in top... in timp ce ROMA s-a calit in razboaie... am adaugat prieteni la vechea echipa iar de "paraziti" ne-am eliberat destul de repede asta datorita si ajutorului din partea voastra... nu ati stiut sa ii jucati cum trebuie!

Iar ce pot sa zic legat de apararea ROMEI, de care m-am ocupat doar de la razboiul cu UNITED am muncit chiar eu personal foarte mult, nu cred sa fie o lume unde un coordonator deff sa faca ce am facut eu... Stiam fiecare sat din famile de pe granita ce trupe are si am facut granita impenetrabila. De la blindarea granitei cu UNITED am trecut "peste noapte" la o etapa mult mai mare ... sa blindez in mai putin de o saptamana... o granita de 3 sau chiar 4 ori mai mare... Si nu sa ma laud dar cred ca am facut-o destul de bine... Foarte mult de munca, mult stres... dar sa zic ca roadele s-au vazut si se vad... Cu contul personal am ramas mult in spate datorita acestui lucru dar nu regret... Mi-am ajutat colegii cum am putut mai bine si asta de e.. o poate confirma fiecare care a vrut sa faca treba pe granita...

Numaratoarea inversa a inceput

Las bai Facsala nu fii frustrat, incepe 59...ai o speranta acolo
Se pare ca alti vor incepe o noua lume.

Toate fiind spuse... ramane de vazut "cat" mai dureaza lumea ca se pare ca zarurile au fost aruncate.. unii si-au lasat jucariile si au plecat... insa alti au ramas sa se mai chinuie putin... Ce mi se pare comic sunt mesajele in care "soriceii care au fugit" vor sa se reintoarca... pnm cel putin nu va mai umiliti in asa fel ... daca vi-ati ales partea jucati-o pana la final sau faceti-ne o favoare si dati stergere... Am zis ca In Roma unii ca voi care nu stiu ce inseamna loialitatea fata de echipa... nu au ce cauta. Si tot zicala aceea groapa pe care ne-ati sapat-o ati ajuns sa cadeti chiar voi in ea...
 
Sus