Discutii libere L56 !

PRADA

member
Scor reacție
6
Parte 1:
Jucători: neatzza08
Parte 2:
Triburi: MnKs., MnKs.1, MnKs.2, MnKs.3, MnKs.4

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 0
Diferență: 2
chart

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 19,481
Tabăra 2: 0
Diferență: 19,481
chart
Exportă către forumul public

Tabăra doi


Triburi: (apasă pentru a îndepărta)
MnKs.
MnKs.1
MnKs.2
MnKs.3
MnKs.4
Jucători: (apasă pentru a îndepărta)

Cam multe din 283 :))

Ai gresit directia, neatza e pe inactivi mai mult

Parte 1:
Jucători: neatzza08
Parte 2:
Triburi: Roma, R II, R III

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 172
Tabăra 2: 39
Diferență: 133

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,471,910
Tabăra 2: 327,262
Diferență: 1,144,648

chart


:D:D:D
 

DeletedUser48423

mai punem si noi o statistica ceva, sa vada lumea cine cu cine se joaca pe aici?

Parte 1:
Triburi: Roma, R II, R III
Parte 2:
Triburi: MnKs., MnKs.1, MnKs.2, MnKs.3, MnKs.4

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 164
Tabăra 2: 64
Diferență: 100

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,205,388
Tabăra 2: 508,197
Diferență: 697,191

chart


=))))...prietene astea-s statisticile din ultimele zile cu tribul mnks., pt ca am fost dizolvati si s-au pierdut celelalte. Cum e sa fi fericit stiind ca, conduci doar pe hartie?:))...ca pe harta treaba sta complet altfel...am recuperat avansul ce l-ati avut la inceput de lume, la statisticile razboiului avem 30sate in plus. La voi doar 2 jucatori ataca si iau sate, restu sunteti pe interne :)). Ca jucator esti mai slab ca darknightracer, dar la interne l-ai intrecut:)).
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
Atat timp cat sunt pe plus inseamna ca e bine :))
Cu toti stiti ca roma a mai avut si alte razboaie inainte, acum neatzza sta mai mult la plaja si nu mai are chef de triburi, dar revine in forta la toamna, daca mai e pe harta :))
 
Scor reacție
0
Statisticile razboiului in perioada 14.07.2017 - 24.07.2017, 9 zile de cand a reinceput razboiului.
----- https://prnt.sc/fzsn9y ->
Nu mai zic ca interna crysty27 nu se pune, adica cele 11 sate, o lasam asa.
78 - 45 = 33 . in doar 9 zile

Domnul Facsala, te-as ruga sa asculti sfatul lui Demo si sa-ti faci preinregistrare pe 59 :*
 
Ultima editare:

Facsala123

member
Scor reacție
0
Ce pot sa zic.. frumos organizat.. în ritmul asta, încă vreo 3000 de organizate și ne scoateți de pe harta.. mare noroc că deja v ati făcut trib pe 59
 

DeletedUser48423

Si voi ati fost la aceeasi inaltime :)))))...rade ciob de oala sparta:))))))....ati cumparat cont de 60sate...si tot stam cu 20sate peste voi...tribu o fost dizolvat si acum suntem cu 100mil de inamici invinsi in doar 2sapt jumate. Voi aveti 290mil in 7luni :))))...nu prea pareti a trib, ci a adunatura de oameni condusi de-o oiță. Facsala nu mai insista ca in Mnk.s nu te primim....am decis deja cu baietii, dar iti poti arunca frustrarea aici.
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
In primul rand, nu a fost cont cumparat, el ne-a contactat.. Si-a dat si el seama cat de sparti sunteti :)) (Si nu vad rostul discutiei, avand in vedere ca si voi ati facut EXACT acelasi lucru, 2 ore mai tarziu, cu un cont din United, ingerasilor :)) )
In al 2 lea rand, am luat mai multe sate decat ati luat voi la organizat...
In al 3 lea rand, vedem cum rezistati la urmatorul organizat, daca ati ajuns sa renuntati la satele dintre noi din cauza ca ati ramas fara def :))

Stai culcat, ati fost si veti fi in continuare zero, impotriva Romei. :)
 

DeletedUser48423

=)))))))))....Facsala promiti sa nu ne mai contactezi pt invitatie in Mnk.s nici acum nici mai tarziu?...nu de alta dar esti penibil...pe extern te dai mare razboinic si in privat esti mare pupincurist(asta e cuvantul care te descrie). Zero n-avem cum sa fim....ca in razboiul asta suntem peste voi....voi sunteti peste noi doar pe extern cu gura mare:))....dar pe harta daca n-ai juca la blindaj la un organizat ti-am duce toate satele la 26p:))....Eu pana pe lumea 56 nu am auzit de Facsala...dar am auzit ca ai fost cont suport pe cateva lumi pt niste amici :))...Acum ai devenit RAZBOINIC:))
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Daca voi sunteti asa siguri ca joc la blindaj.. ce sa va zic.. sunteti paraleli :))

Legat de invitatie, cum se zice... ori esti... ori te prefaci.. :)) A vazut si olandezul pe forum, postarea in care am facut misto de acea conversatie :)) Doar voiam sa vad cat de mult sunteti in stare sa va injositi sa mai ramaneti pe harta 1/2 saptamani in +...

Mnk.s... Mari vedete :))
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
Hai sa mai punem si statistici....ca numai spam p-aici
de cand a inceput razboiul acesta de 2 saptamani


deci cam asta e diferenta reala in acest razboi avand in vedere ca united a "uitat" sa adauge o academie(unit.A) in razboi


Parte 1:
Triburi: ZEN, Z3n, MnKs., MnKs.1, MnKs.3, MnKs.2, MnKs.4
Parte 2:
Triburi: Roma, United, R II, R III, Unit.A, Unit.B, Unit.C

Timeframe: 15/07/2017 00:00:00la30/07/2017 23:59:52

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,942
Tabăra 2: 2,022
Diferență: 80

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 188
Tabăra 2: 145
Diferență: 43

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 11,390,292
Tabăra 2: 12,211,575
Diferență: 821,283

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,667,449
Tabăra 2: 1,211,468
Diferență: 455,981

chart
 
Scor reacție
0
Daca voi sunteti asa siguri ca joc la blindaj.. ce sa va zic.. sunteti paraleli :))

Legat de invitatie, cum se zice... ori esti... ori te prefaci.. :)) A vazut si olandezul pe forum, postarea in care am facut misto de acea conversatie :)) Doar voiam sa vad cat de mult sunteti in stare sa va injositi sa mai ramaneti pe harta 1/2 saptamani in +...

Mnk.s... Mari vedete :))

Facsala, ai noroc de niste baieti acolo care duc greul ca altfel erai scos deja. Nu mai incerca sa fii razboinic asa aiurea, cu 50 de sate luate de la unu care v-a vandut contul. Faptul ca m-ai contactat pe skype ce a vrut sa insemne?Ai vrut sa faci misto, sa le arati celor din tribul tau ca esti mare spartan si ca razi de noi?

PS: Probabil toata lumea stie cum ne-ati tradat pe noi, aliatii vostrii, impotriva carora v-ati pregatit o luna de zile sa le dati razboi.
 
Ultima editare de un moderator:

Raffaello

member
Scor reacție
0
Olandezule nu mai lansa afirmatii gratuite fara sa ai dovezi care sa le si sustina! Contul ce a fost innobilat a fost o simpla cedare a unui jucator care s/a saturat de certurile voastre pe interne si pefaptul ca doar unii trbuie sprijiniti!

Acelasi lucru si la voi ... vi-ati crescut tribul din recrutari si innobilari interne... că sate masiv din Roma nu ati luat... si e jalnic ca sa va laudati cu realizarile aliatilor vostri ZEN care aparent au facut si ei treaba pe cedari si pe conturi lasate de izbeliste de proprietari... pe de alta parte, insa, voi sunteti prea ocupati cu internele si care conturi sa le ingrasati mai tare, ce conturi sa recrutati pe care sa ii mai mintiti cu printscreen-uri editate in paint ca niste amatori... serios :)))

Si altceva ce e interesant voi cand luati sate cedate de la noi sau united ??? aceasta e ok insa cand alti iau de la voi, ii aratati cu degetul ... + cand alti tradeaza si intra la voi in trib e ok insa cand dark a vrut sa iasa de la voi nu a mai fost ok si l-ati innobilat "noaptea ca hotii" stiind ca nu are acces la cont ca e plecat din tara... ati organizat toata treaba cu coplayerul...

Legat de tradarea de care vorbesti si de care "toata lumea stie" vad ca inca jucati pe rolul de victime... sau vrei sa iti readuc aminte cand eram inca aliati si in razboi cu UNITED... un distins conducator de al vostru i-a contactat pe cei din united sa faceti alianta imptriva noastra... si inca mai ai curajul sa vorbesti de tradare din partea Romei? Sau alta faza cand voiam sa invitam mebrii din UNITED de la inamici, STELUTA voastra i-a contactat pe inamici, ca mai bine sa ii innobileze intern UNITED decat sa vina la noi? sau sa iti aduc aminte de o discutie de a ta in care spuneai ca daca ar fi ajuns ROMA si MNK in final de lume ati fi rupt alianta si ati fi declarat razboi...

Asa ca nu mai faceti pe nevinovatii si imaculatii postand mereu ca inocenti, cand voi ati organizat tradarea noi doar vi-am respectat dorinta... Tribul MNK un trib in care nu poti sa ai incredere ca aliat! asta va fi amprenta pentru tribul vostru pe unde veti merge!
 
Scor reacție
0
Asta e cea mai faina lume pe care am jucat by far. Am cunoscut atat oameni faini si la noi, e prima data cand joc cu Mnks, dar si la voi care m-au invatat foarte multe lucruri. Cum ar zice Enyxx acum: Alea iacta est
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
=)))))))))....Facsala promiti sa nu ne mai contactezi pt invitatie in Mnk.s nici acum nici mai tarziu?...nu de alta dar esti penibil...pe extern te dai mare razboinic si in privat esti mare pupincurist(asta e cuvantul care te descrie). Zero n-avem cum sa fim....ca in razboiul asta suntem peste voi....voi sunteti peste noi doar pe extern cu gura mare:))....dar pe harta daca n-ai juca la blindaj la un organizat ti-am duce toate satele la 26p:))....Eu pana pe lumea 56 nu am auzit de Facsala...dar am auzit ca ai fost cont suport pe cateva lumi pt niste amici :))...Acum ai devenit RAZBOINIC:))


Si.. Pot sa primesc invitatia aia?
 

DeletedUser48346

Fascala ?:) Macar sa ramana sa dam si noi un organizat pe ei:)) Sa punem putina presiune:))
 
Scor reacție
0
Vreau sa felicit Roma pentru prestatia pe aceasta lume. Sper sa ne mai vedem, succes in continuare, aveti o echipa faina.


Fascala ?:) Macar sa ramana sa dam si noi un organizat pe ei:)) Sa punem putina presiune:))

Prietene, te-au scos doctorash cu baietii acolo cand au vrut ei. Aveai sate intre ei si ei stateau cu satele goale ca stiau ca esti prea slab sa ataci. Multumeste-le romanilor pentru lumea asta castigata, pentru ce ai aratat pe harta ai nota 4. Sper ca ai vazut si tu ca fara Ali mos esti 0 si doar intemeierea tribului este de tine. Macar puteai sa taci si sa recunosti ca v-a scos zen'ul, un trib de 4 ori mai mic jocul din cap si ca au 200-50 la statistica.

Btw, aveti cele mai proaste organizate, daca tu la nivel de trib dai pe un singur jucator si nu dai fake'uri nici pe cineva din zona, mai ales pe o lume cu turn de veghe, inseamna ca e nasol tare. Ati avut noroc la ingerasa doar prin faptul ca aveam deff impartit si la roma si ca nu s-a organizat ea bine ca altfel pateati cum ati patit cu "Give me juice" si "Jason Statham" cand va bateati cu Roma.
 
Sus