Discutii libere L56 !

DeletedUser48346

Ce sa zic.. Intradevar:) Nu UNITED a clasat-o pe locul 1 la inamici invinsi ca aparator la o diferenta enorma de locul 2. :)
Inamici facuti doar din partea United .
Intradevar , probabil a fost atacata de barbare , daca nu de noi.
Uitate statistica vorbeste in cazul atacurilor.
Asta a fost ultimul post din partea United:). Ne apucam de luat sate !:) Bafta!
1 Ingerasa
100196_thumb
MnKs. 98,93 Mil.
2 Hasul
100196_thumb
MnKs. 31,31 Mil.
3 Reggie Kray.
100196_thumb
MnKs. 30,67 Mil.
 
Scor reacție
0
Loc Nume Trib Înfrângere
1 Reggie Kray.
100196_thumb
MnKs. 19,99 Mil.
2 Hasul
100196_thumb
MnKs. 16,01 Mil.
3 Olandezul Zburator
100196_thumb
MnKs. 12,68 Mil.

Ia uite boss topul la agresori, ma faci sa rad.

Incerci sa te scoti dar nu prea merge. Esti si tu constient ca doar cu ajutorul Romei termini lumea asta, din partea ta nu am vazut nimic special.

Sa-ti amintesc totusi la organizatele Mnks-Roma vs United- Smart pierdeati cam 100-120 de sate?:))))

Dar ce sa-ti zic, ai simtit pe pielea ta cum ti-a luat doctorash toate satele la organizatul trecut :))

Ti-am mai zis si iti repet. Fara Ali Mos, United nu exista.
 

DeletedUser48346

Numara cati jucatori din United sunt in TOP 23 la agresor si mai vorbim.
Am terminat discutia pe extern . Poti sa numeri linistit sa vezi ca jucatori are United in top 23 la Agresor si cu asta am incheiat.
Totusi ne apucam de innobilat.
Verifica si tu ca United are cei mai multi in top 23 .
In fine am terminat discutia pe tema asta!
Iti urez multa bafta !



1 Reggie Kray.
100196_thumb
MnKs. 19,99 Mil.
2 Hasul
100196_thumb
MnKs. 16,01 Mil.
3 Olandezul Zburator
100196_thumb
MnKs. 12,68 Mil.
4 neatzza08
89712_thumb
Roma 12,55 Mil.
5 Dicsie
89712_thumb
Roma 12,30 Mil.
6 unknownking
89792_thumb
United 11,58 Mil.
7 profucv
93326_thumb
MnKs.4 11,19 Mil.
8 ro-shadow
89712_thumb
Roma 10,14 Mil.
9 ProFesio
89712_thumb
Roma 9,70 Mil.
10 yakuza005
100196_thumb
MnKs. 9,50 Mil.
11 Doctorash
99861_thumb
ZEN 9,41 Mil.
12 206cc
89792_thumb
United 9,12 Mil.
13 coporanalex2008
100196_thumb
MnKs. 9,07 Mil.
15 deysy
89792_thumb
United 8,86 Mil.
16 spearrr
89792_thumb
United 8,76 Mil.
17 alinutzu91
89792_thumb
United 8,16 Mil.
18 -DemO-
100196_thumb
MnKs. 8,03 Mil.
19 marcel.93
100196_thumb
MnKs. 7,94 Mil.
20 king kong
89712_thumb
Roma 7,65 Mil.
21 Agamemnon
89792_thumb
United 7,51 Mil.
22 chapura gomes United 7,33 Mil.
23 Patrykana United 7,23 Mil.
24 georgeta... MnKs.4 7,22 Mil.
25 gyupixanu ZEN 6,94 Mil.
 
Scor reacție
0
Numara cati jucatori din United sunt in TOP 23 la agresor si mai vorbim.
Am terminat discutia pe extern . Poti sa numeri linistit sa vezi ca jucatori are United in top 23 la Agresor si cu asta am incheiat.
Totusi ne apucam de innobilat.
Verifica si tu ca United are cei mai multi in top 23 .
In fine am terminat discutia pe tema asta!
Iti urez multa bafta !



1 Reggie Kray.
100196_thumb
MnKs. 19,99 Mil.
2 Hasul
100196_thumb
MnKs. 16,01 Mil.
3 Olandezul Zburator
100196_thumb
MnKs. 12,68 Mil.
4 neatzza08
89712_thumb
Roma 12,55 Mil.
5 Dicsie
89712_thumb
Roma 12,30 Mil.
6 unknownking
89792_thumb
United 11,58 Mil.
7 profucv
93326_thumb
MnKs.4 11,19 Mil.
8 ro-shadow
89712_thumb
Roma 10,14 Mil.
9 ProFesio
89712_thumb
Roma 9,70 Mil.
10 yakuza005
100196_thumb
MnKs. 9,50 Mil.
11 Doctorash
99861_thumb
ZEN 9,41 Mil.
12 206cc
89792_thumb
United 9,12 Mil.
13 coporanalex2008
100196_thumb
MnKs. 9,07 Mil.
15 deysy
89792_thumb
United 8,86 Mil.
16 spearrr
89792_thumb
United 8,76 Mil.
17 alinutzu91
89792_thumb
United 8,16 Mil.
18 -DemO-
100196_thumb
MnKs. 8,03 Mil.
19 marcel.93
100196_thumb
MnKs. 7,94 Mil.
20 king kong
89712_thumb
Roma 7,65 Mil.
21 Agamemnon
89792_thumb
United 7,51 Mil.
22 chapura gomes United 7,33 Mil.
23 Patrykana United 7,23 Mil.
24 georgeta... MnKs.4 7,22 Mil.
25 gyupixanu ZEN 6,94 Mil.

De ce top 23 si nu pui si locul 24? Daca pui locul 24 e 8 la 8. Daca punem top 3 nu crezi ca united nu are niciunul si mnks are 3?:)))

In fine, nu mai avem ce discuta, sper sa ne vedem si pe alte lumi. :D
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Vreau sa felicit Roma pentru prestatia pe aceasta lume. Sper sa ne mai vedem, succes in continuare, aveti o echipa faina.




Prietene, te-au scos doctorash cu baietii acolo cand au vrut ei. Aveai sate intre ei si ei stateau cu satele goale ca stiau ca esti prea slab sa ataci. Multumeste-le romanilor pentru lumea asta castigata, pentru ce ai aratat pe harta ai nota 4. Sper ca ai vazut si tu ca fara Ali mos esti 0 si doar intemeierea tribului este de tine. Macar puteai sa taci si sa recunosti ca v-a scos zen'ul, un trib de 4 ori mai mic jocul din cap si ca au 200-50 la statistica.

Btw, aveti cele mai proaste organizate, daca tu la nivel de trib dai pe un singur jucator si nu dai fake'uri nici pe cineva din zona, mai ales pe o lume cu turn de veghe, inseamna ca e nasol tare. Ati avut noroc la ingerasa doar prin faptul ca aveam deff impartit si la roma si ca nu s-a organizat ea bine ca altfel pateati cum ati patit cu "Give me juice" si "Jason Statham" cand va bateati cu Roma.

Multumim pentru aprecierile anticipate. Cat timp Mnks mai este pe harta nu consider razboiul incheiat desi balanta se inclina acum considerabil in favoarea noastra.

Ca o remarca vreau sa spun ca razboaiele nu se castiga neaparat prin numarul jucatorilor prezenti in top inamici invinsi ca agresor. Da, e bine sa ai cat mai multi jucatori de top, activi. Dar razboiul il castiga forta de grup care include colaborarea intre jucatori/aliati.

Cred ca balanta s-a inclinat mai degraba pe parte defensiva unde ,la organizate, Mnks nu reusea sa ia sate Romei. La inceput United a pierdut sate si jucatori in zona fostului Smart, o dauna la care ne asteptam. In momentul in care United si-a stabilit clar granita si nu au mai pierdut sate pe banda rulanta, ba au si ripostat, nu ati mai putut sa tineti eficient ambele granite. Asta a facut ca si noi sa putem inainta mai usor inspre voi, din moment ce 60-70% din deful vostru era concentrat in granita cu noi.
Ideea e ca noi avem o colaborare foarte buna cu United , jucatori si prieteni multi din ei cu care am inchis si alte lumi. Chiar daca poate ii desconsiderati, fara ei nu puteam sa fim unde suntem acum.
 

DeletedUser30241

Salutare,
Aceasta lume a fost castigata din momentul in care am scapat de cartitele voastre. Avem jucatori net superiori fata de voi, avem jucatori cu mai multa experienta care au cel putin 8 ani de experienta la cel mai inalt nivel. Avem deasemenea si o unitate de care voi nu ati putut beneficia pentru ca ati avut un trib compus din tradatori recrutati pe diverse motive. La noi a persistat seriozitatea si reorganizarea pentru a ajunge la un nivel inalt de joc, in timp ce la voi a dominat caterinca si dorinta de a ingenunchea adversarul prin diferite mismasuri. Nu o sa aveti niciodata o echipa competititva care sa se bata cu United sau Roma in parte, nu zic cu amandoua la un loc. Jocul asta te invata ca numele cu care joci e singura identitate pe care o ai online, iar voi cu aceasta lume ati asigurat o totala neseriozitate si lipsa de respect fata de joc.

Ingerasa si compania au primit ce meritau, circularele pline de minciuni si falsuri nu au ajutat-o pe doamna ingerasa deloc. Intr-un final ma bucur ca toate vedetele s-au adunat la voi, pentru ca ati primit o lectie de joc pe care nu o s-o uitati asa usor. United si Roma isi impart in mod egal meritele pentru acest razboi castigat. Felicitari tuturor.


Cu respect,
ptrkn.
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
Eu am 2 regrete pe lumea asta...
Primul dintre ele, chiar imi pare rau ca Pietraru a trebuit sa plece in voiaj si nu a apucat sa vada cat de irosite au fost zilele intregi in care a dat mesaje la fiecare jucator din Roma si United, in speranta ca o sa vina cineva de partea lui.
Al 2 lea regret, mi-as fi dorit ca Brencus sa continue sa joace, sa vada ce consecinte au avut deciziile lui oribile in ceea ce priveste diplomatia tribului.

V-ati crezut vedete de cand a inceput lumea. Inca de cand aveam conferinta comuna Roma - Mnk.s, s-a vazut cat de buni va credeti, dupa modul in care ne vorbeati. Voi nu ati realizat ca aveati nevoie de noi pentru a castiga lumea asta, pentru ca voi ca echipa sunteti 0 barat. S-a vazut foarte bine cum stiti sa jucati, voi, marii jucatori din Mnk.s. Statistica Roma - Mnk.s a fost inca de la inceputul razboiului in favoarea Romei.

Respect faptul ca unii jucatori de la voi, au ajuns la concluzia ca noi am jucat ca un colectiv unit, ci nu ca o adunatura de vedete, si ca asta a fost motivul principal pentru victoria noastra.
In schimb, unii jucatori precum Reggie Kray, se cred mult prea buni sa recunoasca faptul ca au pierdut. El nu este in stare sa isi recunoasca superiorii, nici cand ii are in fata.
 
Scor reacție
0
Salutare,
Aceasta lume a fost castigata din momentul in care am scapat de cartitele voastre. Avem jucatori net superiori fata de voi, avem jucatori cu mai multa experienta care au cel putin 8 ani de experienta la cel mai inalt nivel. Avem deasemenea si o unitate de care voi nu ati putut beneficia pentru ca ati avut un trib compus din tradatori recrutati pe diverse motive. La noi a persistat seriozitatea si reorganizarea pentru a ajunge la un nivel inalt de joc, in timp ce la voi a dominat caterinca si dorinta de a ingenunchea adversarul prin diferite mismasuri. Nu o sa aveti niciodata o echipa competititva care sa se bata cu United sau Roma in parte, nu zic cu amandoua la un loc. Jocul asta te invata ca numele cu care joci e singura identitate pe care o ai online, iar voi cu aceasta lume ati asigurat o totala neseriozitate si lipsa de respect fata de joc.

Ingerasa si compania au primit ce meritau, circularele pline de minciuni si falsuri nu au ajutat-o pe doamna ingerasa deloc. Intr-un final ma bucur ca toate vedetele s-au adunat la voi, pentru ca ati primit o lectie de joc pe care nu o s-o uitati asa usor. United si Roma isi impart in mod egal meritele pentru acest razboi castigat. Felicitari tuturor.

Cu respect,
ptrkn.

Iti zic sincer, aici nu a fost echipa. Am fost vreo 7 jucatori care stiau sa joace. Faptul ca s-a rasturnat carul cu prosti prin spate e clar vina recrutarilor si gestionarii proaste a jucatorilor. Faptul ca nu s-a intrat cu echipa s-a vazut clar, eu am ajuns sa joc cu baietii din intamplare, dar pot sa zic sincer ca e cea mai mare realizare a mea de cand joc jocul asta, fiind prima lume la un nivel ridicat in care am fost fortat sa joc in ritmul asta. Razboiul era pierdut inca de cand a plecat stelele, doar ca noi am zis sa mai jucam ca nu aveam ce pierde, stiam foarte bine ce este in trib si ce o sa se intamplate. Lumea doar se enerveaza din jocul asta, dar sa stii de la mine ca noi radeam cand cineva dintre noi pierdea sat(ma refer la cei 7-8) si faceam tot felul de pariuri. Nu am ajuns niciodata sa ne certam pentru jocul asta, cu toate ca am pierdut.

Poate nu o sa avem niciodata echipa competitiva sa se bata cu Roma, dar daca vreti putem sa ne batem Mnks vs United pe alta lume, vorbim si vedem, scoatem tot si ramanem trib vs trib, fara ajutoare, fara nebunii.

Nu stiu daca esti acelasi sabin pe care l-am vazut pe conferinta celor din United cand ne-a invitat ingerasa dar daca esti tu imi pare foarte rau, limbajul pe care l-ai aratat atunci denota probabil si comportamentul tau. Superioritatea pe care crezi ca o ai daca esti la facultate in amsterdam nu exista. Pe jocul asta sunt foarte multi analfabeti, tarani, e adevarat, dar gandeste-te ca nu stii exact ce este in tabara opusa.


La nivelul pe care l-au aratat jucatori de la noi, precum Hasul, pe granita cu Roma nu v-ati ridicat niciunul din United. Granita aia era moarta acolo, inafara de 206cc care misca ceva inafara organizatelor, restul dormeati.

Ingerasa probabil avea multa frica fata de cativa de la voi, va credea blindati total, fapt ce nu era asa. Iti aduc aminte de seara aia cand am intrat la ea si am luat satul ala de am primit 60 de fulluri la recuperare. Puteam sa iau 3 in seara aia(punct a ramas cu adeziunea 2, adiile al 2-lea sat era la fel gol) aveam nobili, doar ca tocam deff aiurea.

United nu mi s-a parut extraordinar ca trib, cu toate ca au meritele lor in razboiului asta. Poate nu am fost acolo in granita sa simt pe propria piele. Daca vreti putem sa ne strangem pe o lume viitoare si sa ne jucam :D . Eu o sa incerc sa ii conving pe baieti sa stranga echipa daca vreti, poate il aduceti si voi pe Ali mos sa fiti in formatie completa. aa da, si pe Mercenary daca vreti, dar ala fuge imediat cum da de greu:)))
 

DeletedUser8343

Multumim pentru aprecierile anticipate. Cat timp Mnks mai este pe harta nu consider razboiul incheiat desi balanta se inclina acum considerabil in favoarea noastra.

Ca o remarca vreau sa spun ca razboaiele nu se castiga neaparat prin numarul jucatorilor prezenti in top inamici invinsi ca agresor. Da, e bine sa ai cat mai multi jucatori de top, activi. Dar razboiul il castiga forta de grup care include colaborarea intre jucatori/aliati.

Cred ca balanta s-a inclinat mai degraba pe parte defensiva unde ,la organizate, Mnks nu reusea sa ia sate Romei. La inceput United a pierdut sate si jucatori in zona fostului Smart, o dauna la care ne asteptam. In momentul in care United si-a stabilit clar granita si nu au mai pierdut sate pe banda rulanta, ba au si ripostat, nu ati mai putut sa tineti eficient ambele granite. Asta a facut ca si noi sa putem inainta mai usor inspre voi, din moment ce 60-70% din deful vostru era concentrat in granita cu noi.
Ideea e ca noi avem o colaborare foarte buna cu United , jucatori si prieteni multi din ei cu care am inchis si alte lumi. Chiar daca poate ii desconsiderati, fara ei nu puteam sa fim unde suntem acum.

Ceea ce ai afirmat este in mare parte adevarat. MNKS a inceput sa piarda mult si datorita faptului ca s-au concentrat in special pe granita cu ROMA iar la UNITED au preferat in ultima luna doar sa se apere nu sa faca alte organizate. Daca s-ar fi continuat ofensiva impotriva UNITED impreuna cu ZEN ar fi continuat sa piarda la fel de usor cum au facut-o si pana acum.
O alta diferenta a facut-o si conducerea tribului ROMA care a stiut sa organizeze jucatorii, sa avanseze pe harta si sa joace bine, felicitari liderilor pe aceasta cale.

@patrykana: UNITED nu a demonstrat mare branza pe harta, aveti in continuare o echipa destul de slaba cu multe certuri in interior si jucatori la fel de slabi ca tribul.
Aceasta victorie se datoreaza ROMEI asa ca ar trebui sa le fiti recunoscatori ca fara ei nu ajungeati nicaieri.

Felicitari echipei din ROMA pentru joc si echipa, ati fost net superiori.
 

DeletedUser48346

Olandezule , esti pe nicaieri crede-ma. Se pare ca habar nu ai ce sa intamplat pe lumea 56 .
United a fost singurul trib , inca de la inceput de lume care sa batut cu triburi din TOP.
Primul inamic a fost Cardinals , cauta sa vezi si tu evolutia lor . Dupa ce sa terminat conflictul cu CRD , United a declarat razboi oficial =NG= -ului, trib de loc 4. ( LA MOMENTUL ACELA , MNK NICI NU EXISTA PE LUMEA 56 , SA NU MAI SPUN CUM A APARUT DEFAPT ACEST TRIB MNK. SA FURAT JUCATORI PE BANDA DIN OTOMANI SI ASA MAI DEPARTE . SUNT SIGUR CA HABAR NU AI .) Dupa ce sa terminat conflictul cu =NG= , conducerea Mnk a venit la noi sa discutam despre diplomatie. United si Roma deja erau in razboi .
Roma a declarat razboi celor din United , prin care Mnk au intrat si ei in acest conflict impotriva United. Sa iti aduc aminte Olandezule ca sigur nu sti tu . United a avut conflict direct cu Roma TOP1 , Mnk TOP2 , =NG= TOP4 , pe cand Mnk sa batut doar cu jucatorii mici.
UNITED este singurul trib dupa lumea 56 care sa batut oficial cu triburile din top 4.
Asa ca stati jos nota 4.
Mnk nu avea nici o sansa sa bata United.
Sa iti aduc aminte cand a-ti recrutat toti jucătorii din k 54 alaturi de Ingerasa . Ai iesit pe extern si a-ti declarat ca sa recuperat enorm de multe sate din k54 , bineinteles prin recrutari. Cei care au fugit erau din Smart , au fugit noaptea ca hotii si au atacat din scurt fostii colegi.
United a fost o nuca prea greu de spart si sunt absolut convins ca in k44 sa oprit avansarea voastra cand sa dat de jucatori vechi din zona aceea sa oprit orice avansare.
United are de 10 ori experienta mai mare ca si voi.
Va vom astepta pe alta lume.
Pana atunci United are de înnobilat 2 continente. Aveti grija cum dati stergere:)

Mnk NICIODATA nu putea sa mai avanseze in k44 . Toata concentrarea noastra a fost pe k44 , nici ceea mai mica sansa nu avea-ti sa avansati in k44. ACOLO A FOST STOP! Si asta sa vazut pe harta .
Olandezule te anunt cand intra United poate dam si autografe.

De tine Ingerasa ce sa mai zic , tu chiar ca esti pe nicaieri. Pe unde ai umblat numai dezastru sa ales. Nu ai nici o treaba cu acest joc. Probabil pentru tine tradarea este principalul obiectiv pe unde intri.
Sunt curios daca o sa mai joci cu numele asta , nu stiu cine te mai primeste:).

NE APUCAM DE LUAT SATE : UNITED VA ASTEAPTA ORICAND , LA ORICE ORA. DAR NU MAI RENUNTATI ASA DE REPEDE CA SI AICI. 3 ORGANIZATE SI A-TI CAZUT . A-ti pierdut stati in banca voastra .
De tine sa nu aud , caracter zero. Obiectivul tau este sa tradezi. United te-a dus pe locul 1 global la inamici invinsi la o diferență enorma de locul 2.
Va salutam !. Ne pregatim de dominanta !!!

Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni Escape 09th February 2017 - 17:07:46 118
Escape SMART 10th February 2017 - 23:07:51 234
SMART Nimeni 22nd March 2017 - 03:10:25 39,457
Nimeni Zen 22nd March 2017 - 11:07:23 30,300
Zen ATO/B 23rd March 2017 - 01:08:00 30,389
ATO/B ATO 28th March 2017 - 23:07:44 49,549
ATO ATO/A 21st April 2017 - 10:08:37 89,000
ATO/A SMART 09th June 2017 - 01:08:02 389,254
SMART Nimeni 10th June 2017 - 20:08:09 397,839
Nimeni SMART 10th June 2017 - 21:08:19 397,839
SMART United 19th June 2017 - 12:08:27 637,494
United Nimeni 27th June 2017 - 14:08:42 967,677
Nimeni MnK.s 27th June 2017 - 15:08:27 967,927
MnK.s Nimeni 15th July 2017 - 06:07:36 1,133,513
Nimeni MnKs. 15th July 2017 - 10:08:26 1,133,566
MnKs. Nimeni 30th August 2017 - 01:09:06 1,566,206
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
United zici ca s-a batut cu 4 triburi de top?Mnks s-au batut si ei cu NG, Roma, Smart, United. Mnks a fortat fuziunea Aka- Smart.

Faptul ca te-ai batut cu ei nu inseamna nimic. Cu NG va cam luati bataie, cu Roma va luati bataie grava, si cu Roma+Mnks se duceau cam 100 de sate pe organizat :D.

Faptul ca nu am avansat in zona United, nu a fost neaparat din cauza ca erati organizati, jucatori de elite sau ce vrei tu sa crezi. Nu zic ca nu aveti jucatori buni, doamne fereste, dar tine minte ca nu te-ai batut 1v1 cu Mnks. Nici n-as putea spune ca v-ati batut cu Mnks ci cu fostul Ato care au avut suport din partea noastra:)), dar jucatorii nostri adevarati si buni au fost pe granita cu Roma.

NE APUCAM DE LUAT SATE
cred ca ar fi cazul dupa atata timp in care doar ati pierdut :)) .

Avand in vedere ca lumea asta oricum e gata, baietii te invita pe 60 impreuna cu echipa. Bine poti sa zici ca mai ai treaba aici cu barbarele si o sa te credem, stiu ca riposteaza cateodata:))
 

DeletedUser48346

Boss lasa asa ca vorbesti mult si fara sens.
Niciodata nu o sa ajungi la valoarea United .
Nu am auzit de tine . Tu se pare ca esti pe alta planeta prietenash . Unde ai vazut tu ca NG si celelalte bateau United ? Tu chiar nu sti ce vorbesti sau atat de duce mintea.
Singurul conflict puternic pe care united la avut pe 56 a fost cu colegii din Roma.
Tu niciodata nu o sa sti cum sa iti respecti aliatii sau colegii de trib. Din punctul nostru de vedere a-ti fost primii care au aruncat prosopul.
A-ti inceput cu imbarligaturi si se pare ca si acum mai aveti colegi care incearca sa bage strambe intre United si Roma.
Eu atat va spun. Colaborarea dintre United si Roma este mult prea puternica sa fie distrusa de astfel de caractere , asa ca poti sa le spui colegiilor tai ca se chinuie degeaba.
Ca fapt divers o sa postez in decursul zilei de azi , cati oameni din Mnk ma cautat pentru a primi invitatie in United. Vedeti ca v-ati mancat intre voi de la bun inceput.
Incercati sa vedeti unde a-ti gresit si pe viitor sa nu mai repetati.
United va ureaza Vizionare Placuta cum se face Dominanta .
Suntem si vom fi cu un pas in fata ta .
Din moment ce dai stergere si renunți ne arati tuturor ca nu prea ai treaba pe 56

Vizionare Placuta !!!
 

DeletedUser48346

Pe 60 nu cred ca vom intra.
Te voi anunta unde si cand vom intra.
Sper sa rezistati mai mult .

Sa auzim numai de bine , pana atunci!
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Cate orgolii pe aici. Era sa ma impiedic cand am intrat.

Nu vreau sa zic nimic despre nici un trib. Vreau doar sa felicit jucatorii care au facut treaba individual si care au aratat ca stiu atat jocul cat si fairplay-ul. Sunt jucatorii care au tinut razboaiele interesante, atat din UTD cat si din MNK.

Bravo Roma
 
Sus