Discutii libere L57

DeletedUser41586

Țări ca e off tipic vorbesc ce vrei cand vreau :))
Domnule hard cu interne de fame nu iau barbare
Domnule just dacă. U iti arde închide pc
Sikos scrie undeva ca e tribul tau ? Sau? Nu am vazut nici unde ca sikos este titularu tribului isy.

Hai ca mie imi arde sa va vad cum va ofticati , dacă nu ați observat doar voi 3 cei 3 mușchetari va zbateti in rest nimeni nimica la cate persoane sunt pe 57 :) o seara plăcuta.

Bai mascariciule, pe 51 eu am fost unul dintre cei care a facut acel trib, tu bineinteles ai fost dat afara de catre mine(din cate imi aduc aminte) si innobilat ulterior :))) jucatorii tai au venit si au jucat cu mine si Possession, asta spune multe despre tine!

Mai lasa tu pe Hard si vezi de patratica ta ca e cam mica, nu-ti face griji..Nu prea cred ca o sa fi pe harta cand o sa ajungem noi in zona aia, dar as vrea nespus de tare sa se intample lucrul asta..
 

DeletedUser48424

Ce ma distrezi siliconule :)) u mai dat afară hahaha si mai inobilat hahaha ai fugit din trib ca nu te asculta nimeni hahaha
Ai facut marea trib ahahah cand eu am discutat tot cu posesion sa facem si sa ai inteneietor , dar u fiind copilas si cand ti se ia o jucărie fugi la mămică si plangi marele jucător care schimba nickurile pe fiecare lume hahaha si hai sa il i obilam pe gore peste noapte ... vai de tine marele jucător silicon si jos sau cum esti momentan :)))
 

DeletedUser48261

Ce ma distrezi siliconule :)) u mai dat afară hahaha si mai inobilat hahaha ai fugit din trib ca nu te asculta nimeni hahaha
Ai facut marea trib ahahah cand eu am discutat tot cu posesion sa facem si sa ai inteneietor , dar u fiind copilas si cand ti se ia o jucărie fugi la mămică si plangi marele jucător care schimba nickurile pe fiecare lume hahaha si hai sa il i obilam pe gore peste noapte ... vai de tine marele jucător silicon si jos sau cum esti momentan :)))

ANALFABÉT, -Ă, analfabeți, -te, s. m. și f., adj. (Persoană) care nu știe să scrie și să citească; neștiutor de carte. ♦ Fig. Ignorant; incult. – Din fr.analphabète.

 

DeletedUser41586

Ce ma distrezi siliconule :)) u mai dat afară hahaha si mai inobilat hahaha ai fugit din trib ca nu te asculta nimeni hahaha
Ai facut marea trib ahahah cand eu am discutat tot cu posesion sa facem si sa ai inteneietor , dar u fiind copilas si cand ti se ia o jucărie fugi la mămică si plangi marele jucător care schimba nickurile pe fiecare lume hahaha si hai sa il i obilam pe gore peste noapte ... vai de tine marele jucător silicon si jos sau cum esti momentan :)))

Bai cheie, subtitrare ai si tu la asta?=)))

Ba Gore din Chitila, tu ai fost dat afara pentru ca esti un mascarici, atat am avut de zis.
Si tot aici vei pierde pentru ca esti un noob. Punct!
 

DeletedUser48261

- Cioc-Cioc!
- Cine este?
- Marean.
- Care “Marean“?
- Care este!
 

DeletedUser48261

Într-un tufis, in parc:
- Te iubesc.
- Si eu.
- Te doresc.
- Si eu.
- Ma cheama GOREFIEND.
- Si pe mine.

:)))))))))))))))))
 

DeletedUser46957

Ce farmec mai are un forum daca nu e balacareala
Upsss
Scuze.prostovanul de mine iară s-a băgat că musca-n lapte
Iertare domniilor voastre
 
Sus