Discutii libere L57

DeletedUser46957

Amu fie vorba intre noi nici io nu a-si avea încredere
Io nu am nici în mine că când (scuzați caco aia cum ii zice )beu mă fur sîngur .iau din buznarul de la piept și îi pitesc in pantaloni (biștarii )
 

DeletedUser48424

Wowww ai si u info de la noi ? Alceva mai nou nu ai ? Asta stie toata lume ca sunt limbrici de la voi ;) si e problema mea cate academii am daca vreau am 20 50 voi ocupati.va de conturile suport ce le aveti ca asa sunteti mari jucători interne interne interne ... Si just elite e dus de nas de samy care îl face cu apa si oțet pe la spate si in fata ii zâmbește.
Alceva noutate zmeilor ? Nimica ... ca inafara de mesaje forum circulara nu vedeti nici o comanda ;) nu te ofticat degeaba
 

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
Daca tot zici de la voi... In ce trib sunt?ca sigur nu stii..si sa nu vorbesti degeaba mult si prost..:)
 

DeletedUser41586

Wowww ai si u info de la noi ? Alceva mai nou nu ai ? Asta stie toata lume ca sunt limbrici de la voi ;) si e problema mea cate academii am daca vreau am 20 50 voi ocupati.va de conturile suport ce le aveti ca asa sunteti mari jucători interne interne interne ... Si just elite e dus de nas de samy care îl face cu apa si oțet pe la spate si in fata ii zâmbește.
Alceva noutate zmeilor ? Nimica ... ca inafara de mesaje forum circulara nu vedeti nici o comanda ;) nu te ofticat degeaba

Pai nu vedem comenzi pentru ca nu trimite nimeni sprijin cand zici tu!

Ia-l pe SAMY omul trafalet de mana si fugiti cu el in camera 402.
 

DeletedUser48261

Wowww ai si u info de la noi ? Alceva mai nou nu ai ? Asta stie toata lume ca sunt limbrici de la voi ;) si e problema mea cate academii am daca vreau am 20 50 voi ocupati.va de conturile suport ce le aveti ca asa sunteti mari jucători interne interne interne ... Si just elite e dus de nas de samy care îl face cu apa si oțet pe la spate si in fata ii zâmbește.
Alceva noutate zmeilor ? Nimica ... ca inafara de mesaje forum circulara nu vedeti nici o comanda ;) nu te ofticat degeaba

Am rugamintea ca tu si cu subnutritu de samy. sa nu mai discutati despre mine deloc. Lasati-ma in pace ca nu am nevoie de prieteni ca voi deloc. Toata lumea stie ce caractere aveti, toata lumea stie ce puteti face pe jocul asta si mai ales toata lumea stie ca nu sunteti de incredere deloc. Asa ca mai termina cu orice chestie la adresa mea ca nu am nici chef si nici timp de tine.
 

DeletedUser48261

le puf...am vazut o poza cu tine si prietenul tau
nu intelegeam bine care dintre cei doi de acolo esti tu dar m-au lamurit prietenii mei :))
 

DeletedUser48075

Cine vorbeste de suferinta...Am auzit ca ma cautai pe speciala :))) Imi pare rau sa-ti daram visele, nu joc.

Nu am de ce sa te caut,in primul rand ca nici nu joc,si pe speciala trecuta ai uitat cum te implorai sa joc alaturi de tine?:))
 

DeletedUser48261

Nu am de ce sa te caut,in primul rand ca nici nu joc,si pe speciala trecuta ai uitat cum te implorai sa joc alaturi de tine?:))

Da Cristi, ce sa mai...esti vedeta daca te-a cautat sickoss sa joci cu el si l-ai refuzat...ce sa mai :)
M-ai iubesti fenomenul ultra ? :)
 
Sus