Discutii libere L57

Tiristul

member
Scor reacție
0
SiCkOsS
Si tu ai avut rol de conducere . Era prea mare presiunea pe tine .o_O
inceteaza te rog sa mai postezi aici ... tu nu mai joci ... ai renuntat .
 

DeletedUser48261

In locul tau ma abtineam sa mai comentez. Limiteaza-te la L57. Pe L55 ai inceput in forta pe extern si te-ai oprit si mai repede. Vezi-ti de jocul tau, de lumile tale si posteaza unde si ce trebuie. Pana una alta, aici este forumul L57.

Frustrarile pentru L55 le poti varsa pe acel forum, promitem sa nu ne amuzam de tine asa mult cat o facem pe joc.

Ce frustrari ma ? Eu am frustrari ? :))))))))
Voi nici macar nu aveti habar de voi si vorbiti de mine ?
n00bstere, tu nu ai o treaba cu jocul...esti pe langa total, doar gura e de tine. Atat. Cand o inveti cum se joaca atunci sa mai comentezi in stanga si in dreapta despre x si y.
Sickoss, in locul tau m-as apuca de rummy pe etalate :)) Toata lumea te stie de "realizat" :))
Hai ca dau iar atentie si chiar nu meritati niciunul dintre voi doi. Sunteti sub nivelul mediocru cu mult.
 

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
Breeeeee dă șie supărara rău când pi noi de da ordin de organizate ?
Ce rău :((((
Și Io care credeam că vom TRAI IN PACE SI COLABORARE TOVARASEASCA
Bre
Sentimentele mele au fost profund rănite de acțiunile iredentiste din interiorul societatii

Asa am auzit ca se va intampla :)) Apropo sa dai situatia trupelor pe 07.06.2017 asa ne-a anuntat Baghera2005 . Sa nu-l superi ca te baga la interne ..si sa dai sitter de verificare obligatoriu ca dizolva tribul :) Bafta la organizat... aa si sa nu uit vorba lui baghera la fiecare circulara , VA PUPA PATRIARHU :*
 

DeletedUser46957

Asa am auzit ca se va intampla :)) Apropo sa dai situatia trupelor pe 07.06.2017 asa ne-a anuntat Baghera2005 . Sa nu-l superi ca te baga la interne ..si sa dai sitter de verificare obligatoriu ca dizolva tribul :) Bafta la organizat... aa si sa nu uit vorba lui baghera la fiecare circulara , VA PUPA PATRIARHU :*
Haidi bre că mă speriu:((((
Pai daca o fi poate oi găsi și Io un locșor pe undeva că deh sunt cumintel
Dacă știam stăteam în banca mea că amu nu mă mai primește nici MAD că le luai neghiobu de mine doi satuce
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41586

SiCkOsS
Si tu ai avut rol de conducere . Era prea mare presiunea pe tine .o_O
inceteaza te rog sa mai postezi aici ... tu nu mai joci ... ai renuntat .

Platane veziti de contul tau ca din data de 16 nu ai mai miscat nimic, sa fie oare pierderea de vina?
Vreau sa te vad cum faci innobilarile de pe minionul, sper sa faci mutarea destul de bine ca sunt si logari de pe ip-ul tau :)
sper sa nu se ajunga la altele:)
 

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
uite bine..incerc sa descrifez ce vorbeste naruitorul de vise..nu prea a trecut pe la scoala sa invete alfabetul
 

DeletedUser46957

Dacă am fost sau nu la școală e prea puțin relevant
Sincer eram foarte curios când or sa apară primele observații
Marea parte a cuvintelor folosite sunt arhaisme și fac parte din istoria și cultura noastră
Precis 99% le vei găsi în DEX
IAR restul in Letopisetele Munteniei și țării Romanesti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46957

Și raportat la alfabet
Dacă scriam in alfabetul slavon (sau chirilic?.na ca m-am încurcat a:)))))cuvintul ar avea o alta însemnătate ?
 
Ultima editare de un moderator:

Tiristul

member
Scor reacție
0
Platane veziti de contul tau ca din data de 16 nu ai mai miscat nimic, sa fie oare pierderea de vina?
Felicitari ptr postare , desfa o sticla de apa plata si te cinsteste .:rolleyes:
Sa ma anunti pe lumea viitoare in ce zona intri ... vreau sa te salut cu topoarele :p:D
 

DeletedUser46957

Dragii mei domni
Cu ceva (adică ceva mai mult )timp in urma am luat hotărârea să renunț la tribal ware și m-am nimerit din prima pe clash of king
Server chinezesc international player nenumarati(apropo traducerea de face automat in limba ta )
Multi oameni cu bani (multi bani) de ordinul zecilor de mii de dolari investiti in joc
Naționalismul in floare .China urăște SUA
Etc
Acolo e un sistem interesant de teleporta
Adică ai teleport sari in mijlocul alianței dușmane și le dai foc la castele
Cum am spus TOATE NATIILE PAMANTULUI
Toate religiile pământului
Musulmani .Creștini .Etc(acolo am aflat de atentatele din Turcia cu 5ore înainte de a se produce)
DAR nimeni nu a jignit pe nimeni (in afara de China care din porci și maimuțe nu îi scoteau pe americani)
Aici TOTI .ABSOLUT TOTI NU CAUTA DECAT MOTIVE DE JIGNIRE .CALOMNIE .
Chinezii ne spun noua la români FRATII NOSTRII.MUSULMANII : PRIETENII NOSTRI
doar noi intre noi ne jignim .căutăm permanent sa ne umilim !
DE CE ?
 
Ultima editare de un moderator:

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1

DeletedUser13947

a doua postare (probabil şi ultima)
@Just-Elite: jocul se joacă pe hartă nu prin aluzii personale sau ce mai visezi tu despre mine sau etc, mă rog asta dacă poţi să îl joci pe hartă, dar, dacă eşti ceva gen tu - frustrat, faci aluzii pe extern.
Apăi fă-i în conitnuare, oricum nu mă interesează.
Baftă şi să fi iubit!
 
Sus