Discutii libere L57

DeletedUser46734

Gore.. cand mai dai circulare ca sa 'nu mai rada lumea de voi' macar verifica sa nu faci greseli gramaticale de clasa a 2-a
 

DeletedUser47018

Puisor, realizarile mele la nivel de echipa pe lumile jucate sunt ca am dus oamenii la sfarsit, adica la inchiderea lumii. Spre deosebire de tine eu am jucat, joc si voi juca intotdeauna pentru echipa, tocmai de asta eu am jumate din satele tale, dar tribul meu are de 2 ori mai multe sate decat satele voastre. Tocmai de asta noi vom castiga, iar voi veti fi intotdeauna locul 2.

Realizarile tale de toate felurile sunt 0. Pretinzi ca esti jucator de echipa, ca faci si dregi, dar doar gura e de tine. Cunoastem modelul tau..."Noaptea ca hotii" - de n00bSt3R :))
Hai fugiti si laudati-va peste tot ca ati realizat marea unire numai de voi inteleasa =))
 

DeletedUser48449

Gore.. cand mai dai circulare ca sa 'nu mai rada lumea de voi' macar verifica sa nu faci greseli gramaticale de clasa a 2-a

statistica indica ca aveam mai multe luate decat pierdute. nu vad ce e de ras:)

am observat ca, cand nu aveti nimic de zis pe harta va luati de gramatica..
 

DeletedUser10188

Realizarile tale de toate felurile sunt 0. Pretinzi ca esti jucator de echipa, ca faci si dregi, dar doar gura e de tine. Cunoastem modelul tau..."Noaptea ca hotii" - de n00bSt3R :))
Hai fugiti si laudati-va peste tot ca ati realizat marea unire numai de voi inteleasa =))
ai scris sa intelegi doar tu la ce te referi.

sanatate si virtute...pe alta lume :)
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
"Un noob inutil de 6k astăzi la ora 23:17
In primul rand as dori sa imi cer scuze daca deranjez, insa totodata as dori sa te anunt ca in tribul in care te afli acum, nu ai nici o sansa sa inchizi aceasta lume. Cartile sunt facute, playerii mari din »NiP impreuna cu playerii din Fame, "prietenii", vor inchide aceasta lume prin cel mai rusinos mod-luptandu-se cu barbarii de pe harta si cel mai important cu TINE. Tu nu esti decat o veriga slaba pentru ei si mai devreme sau mai tarziu o sa ajungi unde trebuie, pe lista celor innobilati intern. Satele tale sunt importante momentan, pozitia ta pe harta-tu nu reprezinti nimic! La asta a ajuns acest joc, jucat de asa numitii conducatori ai acestei lumi. Si tu ti-ai pierdut timpul si poate punctele premium intrand pe aceasta lume, cred ca e momentul sa deschizi ochii, sau probabil iti doresti sa faci parte din acest grup organizat pentru care cucerirea satelor prietenilor tai, e doar o notiune de timp. Rusinos! Nu va inselati amarnic, sunt putini cei care intra in vizorul acestor monumente. Inca mai poti face ceva pentru prietenii tai, pentru tine...
Daca nu o faci acum, maine cu siguranta va fi prea tarziu.
Alegerea iti apartine!!!"

Atentie urmeza alegerile electorale!
 

DrDieHard

member
Scor reacție
0
Da ...eu am zis sa-mi trimita invitatie , dar sa-mi blindeze cateva sate ca ma cuceresc astia :( ...
 

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
Cum merge ? Vad ca s-au facut 2 triburi noi, :)) In unul Gorefiend intemeietor si in altul Hispano, cine mai e in conducere in ISY ca vreau sa fac un PNA cu ei ..mie mila de tribul lor..:( ??
 

DeletedUser48494

of, of, mare familie isy, abia se incalzea lumea, iar ei deja renunta:(

hai sa vedem fantomele alea de care ati zis, stiti voi modelul, "sefilor de trib":)
 

DeletedUser47018

Lasati ISY si TW sa se pregateasca pt ro59-ro60.
Au dat challenge catre Nip sa intram acolo sa ne batem cu ei.
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Dupa ce au pierdut azi 50 de sate, s-au gandit sa schimbe numele.
"Nu noi le-am pierdut frate, noobii aia din F-F-G"
 

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
O statistica aveti? Cate sate a pierdut tribul ala cu 12 academii? Ca am uitat numele ,ca au inceput sa-l schimbe des..
 

DeletedUser48494

cred ca asta e asa la sec:cool:

Parte 1:

Triburi: Fame, Fame., Fame.., Fame!, Fame!!, -aAa-, »NiP, »MYM, »FwB
Parte 2:
Triburi: F-F-G, F-F-G1, F-F-G2, F-F-G3, FFG, FFG3, Wolve, WOLVES, ISY 10, ISY 11, Isy13, ISY8, ISY.L

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 124
Tabăra 2: 19
Diferență: 105

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 840,503
Tabăra 2: 117,245
Diferență: 723,258

chart
 
Sus