Discutii libere L58

DeletedUser47018

Nici macar nu intelegem cum de ai atras atata lume sa joace cu voi :)
Chiar nu imi explic nici eu nici ceilalti de pe aici...Sickoss s-a schimbat, tu ai preluat stafeta din ce am inteles :))
Din toate punctele de vedere ai preluat stafeta :))
Si tu vorbesti de noi, invidiosule :) Si tu ai vrea sa ai sau sa construiesti echipe ca ale noastre "jucatorule" :)))
 

DeletedUser44743

Ingerasule ce faci bre' gata spamul? Prea te laudai ca nu ai multe spionaje, vezi ca satele tale le avem notate deja daca cumva ai uitat.

Hannibal, lasa-l... nu il mai certa si tu, e destul de batut in dovleac.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
LOL ! :)))
Eu cred ca tu chiar habar nu ai despre ce arunci pe aici ca vorbe...
De mult timp joc singur...nu stiu daca ai habar pt ca inca o data iti repet, tu ramai cu cei de teapa ta, eu cu ai mei.
Tu n-ai ce sa arunci pe aici ca sa fie ceva credibil, doar dezinformezi si atat.
Patetic...

patetic esti tu, shzugubetule. eu argumentez; deci: ai grija ce zici, ca am avut parola contului tau când te-ai lasat de lupta vs. green, pe lumea aia cu SH. xD mi-a dat contul tau, am intrat un pic, am vazut ce haos era pe acolo si am iesit. Dar probabil habar'n-ai despre ce vorbesc. Apoi am mai cunoscut un just-elite pe 55, erai tu sau alt coplayer iar? BRATVA braVATA..Ha..ha, te-au lasat amanet si x-player si samy si zich si noi si restul si .. tu ai lasat iar coplay? sau cine? eu nu dezinformez, batrâne, din contra. tu esti cel care te ascunzi. "de mult timp joci singur", zici? de asta nu ajugi în late pe nicio lume deci :)))
 
Ultima editare:

simo

member
Scor reacție
2
2rrxou8.jpg
 

PRADA

member
Scor reacție
6
ti se pare.
tu mai esti mult gelos pe Vio ca are voce si pp-uri cât n-o sa ai tu în doua vieti? :D
 

DeletedUser44743

plânge & suspină într-un bar,
îl găsesti pe creier transpirar


Sa sti ca nu te vreau de secretara, decat daca porti fustite, cine stie...
Merci oricum.


lasati dusmania, macar pentru o zi :))))))



Uite ma vedeta!

exact.....

adauga si interne, pentru 3 vieti chiar :)))))

Astia sunt suparati pe tine, ai grija ca daca te certi cu ingerasul e posibil sa faca un script de fake si pentru tine. Ai grija!!! Imediat face un dezorganizat pe tine!
 

DeletedUser44743

Mie nu mi se pare barbat la cat trancane pe aici. Am cateva indoieli...
 
Sus