Discutii libere L58

DeletedUser41586

Cum sa fie prea bine? De exemplu eu nu am farmat toata ziua... Resurse acaparate: 10.198/13.333
ca sa imi mai ramana si de maine..:))))
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Optiunea cu limita de farmare este geniala, cel putin mai contra-balanseaza depozitul premium. Rakane baga limita mereu pe toate lumile si modificati ca zidul pana la nivel 3, cei care joaca defensiv sa nu mai piarda lanci si spade asa mai eliminati discrepanta dintre cei ofensivi si cei defensivi cat de cat privind farmarea, iar pe deasupra mai reduceti si distanta dintre cei care au timp de triburile si cei care intra cand pot.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
modificati ca zidul pana la nivel 3, cei care joaca defensiv sa nu mai piarda lanci si spade asa mai eliminati discrepanta dintre cei ofensivi si cei defensivi cat de cat privind farmarea, iar pe deasupra mai reduceti si distanta dintre cei care au timp de triburile si cei care intra cand pot.

giphy.gif
 

DeletedUser48453

Optiunea cu limita de farmare este geniala, cel putin mai contra-balanseaza depozitul premium. Rakane baga limita mereu pe toate lumile si modificati ca zidul pana la nivel 3, cei care joaca defensiv sa nu mai piarda lanci si spade asa mai eliminati discrepanta dintre cei ofensivi si cei defensivi cat de cat privind farmarea, iar pe deasupra mai reduceti si distanta dintre cei care au timp de triburile si cei care intra cand pot.

genial :)
 
Sus