Discutii libere L59

DeletedUser48123

Aaa, acum dupa ce ai luat bataie impreuna cu ei, brusc, nu mai esti in echipa cu ei?:)) te-ai lepadat de REVO?:))
 

hary10

member
Scor reacție
1
lasa ca macar noi nu ne umilim ca voi:))) majoritatea suntem starteri,ne-am facut treaba,ati dat inceput nou de frica,cat timp au jucat majoritatea niciunu de la voi nu scotea vre un sunet,maturam cu voi pe jos ,nu luati niciun sat in timp ce noi va luat cate 100-200,atunci trebuia sa iesiti sa vorbiti,cand jucam si noi si voi,nu acum cand nu mai joaca nimeni de la noi
cica pe 59 jucam aceeasi,doar 5 de pe 54 jucam si aici:D


Dupa logica Revo sa inteleg ca un razboi dureaza 3 zile?Bagati-va fratilor pe speed...dar nu cautati scuze penibile ca "noi suntem starteri"...etc.Ati pierdut,e simpla treaba.M-am saturat de clisee din astea expirate gen "cat am jucat eu...cat a jucat cutare nu s-a luat nici un sat".Nu dadeati stergere daca mergea bine treaba.Sunteti penibili!Respect pentru cei care au avut curaj sa ne transmita felicitari...se pare ca acei oameni sunt cu capul pe umeri si au acceptat faptul ca am fost mai buni.In rest numai frustrati...

P.S:Nu va mai chinuiti sa raspundeti.Spor la joc pe 59!
 

PRADA

member
Scor reacție
6
hannibal, ma, ca peste tot te vad.. tu ai vreo lume la activ pe care sa joci de la început cumsecadE?
 

DeletedUser48507

Deja imi pare rău ca m-am înscris pe forumul extern... Credeam că e forumul jocului dar constat ca e forumul fustratilor.. Nu stiu si nici nu ma interesează istoria voastră de pe L54.. Este adevărat ca numele topicului este "Discutii Libere" dar cred totusi ca se referea la L59 (loc in care sunteți absenți)..
Cearta voastra a trecut de limita penibilului (jucatorii buni se cunosc atunci cand pierd) !!
Hai sa lăsăm topicul pentru L59 va rog!
 

DeletedUser13059

el doar sufera , nu trebuie bagat in seama si o sa ii treaca , sper ..
 

DeletedUser48299

hanibal , termina , gata ajunge ... hai sa inchidem subiectul L54 , nu mai are nici un farmec ... lasa-i sa se bucure de joc pe L59 .
 

DeletedUser47018

obosit să-i zici cui te-a conceput, ciocoflendere

Ai si tu un post normal, respectuos care sa arate ca ai ceva cu care sa gandesti ?
S-au tot ce etalezi pe aici este pur si simplu reactia la neputinta si frustrarea ta ?
Cuvintele astea va sunt familiare, nu? Observ ca vi se raspunde normal si ok iar voi o dati in diverse chestii.
Puteti raspunde normal la vreun post ? :))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
calm, mă. eu te-am întrebat ceva și tu răspunzi cu 7k întrebări; te ataci ca un nub trist.
ia și citește o carte, mai lasă forumurile.
 

DeletedUser47018

:)))
Du-te ca esti sub orice critica. Prosti noi ca va dam atentie tuturor celor ca tine.
Pacat de voi...
 

DeletedUser44743

Ingerasu si pe aici da din clanta?

Hannibal, nu te teme, asa este el mai limitat. Atat stie, atat face...
 
Sus