Discutii libere L59

DeletedUser40602

ba da un admin nu face curatenie? ultimele 3-4 pagini sunt doar depanari de amintiri de pe lumea 54..credeam ca am ce citi legat de "sicanarile" dintre actuali jucatori si triburi de pe 59,nu replici pe care le aveai in curtea scolii dupa ce pierdeai la "folbal" -_-
so much offtopic, jeez

ceva on topic pe aici? ceva legat de ce se va intampla cu triburile din top? sau ce o sa se intample cu anumiti jucatori care ori joaca cu multi noobi ori joaca cu elite? nu? nimic? meh
 

DeletedUser48123

calm, mă. eu te-am întrebat ceva și tu răspunzi cu 7k întrebări; te ataci ca un nub trist.
ia și citește o carte, mai lasă forumurile.



Nenea Angel vezi ca aici sunt 2 persoane la care le seamana numele:)) probabil la ce noob esti si mai slab la vedere ca ursu, nu ai observat asta:)) nu ai observat ca Hannibal. e altcineva :)) la joc sper sa nu fii asa noob desi asa cred ca e:))
 

DeletedUser40602

eh..am inteles, atunci revin peste cateva luni cand o sa fie mai "fierbinte" p-aici. spor la depanat amintiri de pe lumile de mult apuse
 

DeletedUser47655

eh..am inteles, atunci revin peste cateva luni cand o sa fie mai "fierbinte" p-aici. spor la depanat amintiri de pe lumile de mult apuse

mama ce viata era pe L18, tribul RIP condus de borzesti si daniela :X

ca apoi lumea sa fie castigata de SN in frunte cu mytra :)))) ce amintiri
 

DeletedUser48123

Eh, alta viata acolo, joc adevarat, atrage tot mai multi oameni, aici totul cade, multe ilegalitati, scriptați, admini care intra si isi face proprile reguli, abuzeaza de aceasta calitate, cumparari de conturi, bagi cateva sute de euro si ai prim planul, etc. Pe scurt, o aiureala totala, iar serverul romanesc in 2-3 ani va disparea sau va ramane doar o afacere
 

DeletedUser46772

o sa incerc si eu serverele straine de acuma , sa vad cum e pe acolo .
din cate am inteles toti au mentalitatea ca romanii sunt scriptari , folosim boti samd ...
 

DeletedUser46772

daca ei asa vor sa se mentina in top atunci nu am ce cauta pe jocu asta ...

Edit: era sa uit de pp ... cea mai mare prostie depozitul premium , copilul comertului cu pp
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Eh, alta viata acolo, joc adevarat, atrage tot mai multi oameni, aici totul cade, multe ilegalitati, scriptați, admini care intra si isi face proprile reguli, abuzeaza de aceasta calitate, cumparari de conturi, bagi cateva sute de euro si ai prim planul, etc. Pe scurt, o aiureala totala, iar serverul romanesc in 2-3 ani va disparea sau va ramane doar o afacere


tu stii bine d.astea:)))
bine punctat:D
 

DeletedUser40602

o sa incerc si eu serverele straine de acuma , sa vad cum e pe acolo .
din cate am inteles toti au mentalitatea ca romanii sunt scriptari , folosim boti samd ...

stai linistit ca fara scripturi nu ajungeau nici aialalti de pe .net sau alte tari in topuri, indiferent de lume. jocul s-a jucat cu scripturi de la bun inceput. atata ca unii au folosit scripturi ilegale si boti, altii au folosit doar scripturi legale...meh..nu se face o lume pentru astia noobi ca mine care nu folosesc decat asistentu de farmare? sa nu mai fie nici porcaria aia de script care iti trimite tot timpu nobilii la 100 de ms. asa e f simplu de ghicit pe ce sat ai nobili si pe ce sat ai fakeuri.. of, mi-e dor sa trimit berbeci la 100 de ms si sa creada playeru ca acolo sunt nobili cand de fapt nobilii erau pe alt sat la 150-300 de ms unu intre altu :))
 

hary10

member
Scor reacție
1
stai linistit ca fara scripturi nu ajungeau nici aialalti de pe .net sau alte tari in topuri, indiferent de lume. jocul s-a jucat cu scripturi de la bun inceput. atata ca unii au folosit scripturi ilegale si boti, altii au folosit doar scripturi legale...meh..nu se face o lume pentru astia noobi ca mine care nu folosesc decat asistentu de farmare? sa nu mai fie nici porcaria aia de script care iti trimite tot timpu nobilii la 100 de ms. asa e f simplu de ghicit pe ce sat ai nobili si pe ce sat ai fakeuri.. of, mi-e dor sa trimit berbeci la 100 de ms si sa creada playeru ca acolo sunt nobili cand de fapt nobilii erau pe alt sat la 150-300 de ms unu intre altu :))

pentru asta exista T-train...si este un script legal...
 

DeletedUser40602

problema apare cand nu toata lumea stie de el. eu cel putin o gramada de vreme am jucat fara sa stiu de existenta lui, si dadeam de jucatori care la randul lor nu stiau de el. ma rog, ce voiam eu sa zic e sa se renunte la atatea scripturi si facilitati si minuni, si sa fie asa, minimul de scripturi (t-train si nu stiu ce ar mai fi util) si atata tot. scuze ca nu m-am facut inteles din prima
 

DeletedUser46772

mai e scriptul care te lasa sa apesi taste , in loc sa spamezi clicul la asistentul de farmare care mi se pare relativ util
 
Sus