Discutii libere L59

Deleted User - 1621757

cainele moare de drum lung si pros*ul de grija altuia ,asa ca nu o sa ma cobor la nivelul tau vbn ca nu te-am vazut pe acolo :D
 

DeletedUser47559

Am fost acolo stai linistit :D
V-am facut ferme pe cativa,sa intri pe speciala cand descoperi asistentul de farmare,v-au batut 4 insi acolo:))))
 

Deleted User - 1621757

Si orbul spunea :
Lasa ca vedem noi si nu o vazut niciodata saracul :D , eu nu te-am vazut :)) erai cu cacaoo pe la fund incat nu ai intrat sa te vedem care esti :D ? Cum am mai spus ,cainele moare de drum lung si pros*ul de grija altuia ,asa ca nu o sa ma cobor la nivelul tau vbn ca nu te-am vazut pe acolo :D
 

DeletedUser13059

multumesc pt invitatie dar m-am plictisit sa te scot de pe unde te-am gasit asa ca , canta la alta masa ,am intrat pe una si nu v-ati prezervat asa ca de acum sa urmaresti pe unde intru sa joc daca vrei sa te scot iar ;) promit ca nu imi voi schimba numele pt ca nu mi-e rusine de realizarile mele :D ,pt mine tu nu mai prezinti nici un interes esti = cu 0 :D


ce vaca cu cabina :)))) pai tu ai scris aia nu eu , iar acuma zici ca te-ai saturat sa ma scoti ? din ce din tanti aia cu rochita sau din ce sa ma scoti ? :))) din cate iimi aduc aminte ti-ai pus oamenii sa imi scrie pe skype sa joc la voi ca imi oferi "salar" si acuma planig pe aici ca ai scos ? :)) de cand te-ai operat sa slabesti 200 kg ca sa ai 100 vad ca ai pierderi de memorie :(
 

Deleted User - 1621757

hahahaha ursule cam greu raspunzi ai fost la piata pana acum ? s-au vandut bine castravetii :D ?
 

DeletedUser47559

Nici macar tu nu intelegi ce spui,dar las oarecum te intelegem,frustrant sa iei bataie in 4 insi si innobilat foarte usor,lasa poate te cobori la nivelul meu si inveti sa faci o intrerupere,sau in China inca nu s-a fabricat script si pt asta?:)
Gata te-am lasat,ai grija pe unde mai dai inceput nou,pe unde mai esti innobilat....
 

DeletedUser13059

hahahaha ursule cam greu raspunzi ai fost la piata pana acum ? s-au vandut bine castravetii :D ?


la vbn ii zici ca prostu moare de grija altuia si acuma tu faci exact acelasi lucru :))) se vede ca esti mentoru lu alexuta
 

Deleted User - 1621757

mah ursule ti-a mancat vbn castravetii si nu ai mai avut ce vinde? ca ai scapat cam repede azi :D, dragule tu esti ala care nu poate de grija noastra :D tu ne pomenesti pe toate forumurile nu noi hahahaha ,esti = cu 0 nu uita :D
 

DeletedUser44124

acum inteleg de ce i se zice astuia ursu.nu de la el i se trage:))
 

DeletedUser47559

pai la 9000000 de kg ale tale,se poate spune ca in comparatie cu tine e egal cu 0 la acest aspect:)))
 

Deleted User - 1621757

hahahaa ce imi place ca esti un frustrat :D , ursule faci un belish pe furish :D?
promit ca o sa iti dau salariu asa cum iti doresti tu sa ai sa nu mai fie nevoie sa mergi sa vinzi castraveti :D
 

Deleted User - 1621757

daca face treaba buna il chiem si a-2-a oara :D scapa de 2 weekend-uri cel putin de stat de paza la taraba dupa castraveti :D
 

DeletedUser44124

l-ai omorat daca ii faci asta, chiar acu, in sezonul muraturilor il iei de la munca?
 

Deleted User - 1621757

ii fac un bine mah :D castiga si el un salariu asa cum tot pomeneste pe forumuri :D si cinstit ca munca de jos doar nu e o rusine :D sau ti-ar fi rusine ursule sa faci si un belish pe furish ca tu oricum esti obisnuit cu munca de jos :D stii tu la ce ma refer dar nu mai vreau sa te fac de cacaoo :D
 

DeletedUser47559

Vai de capu vostru,acum faceti misto de voi de fapt:)))
Ca dati nush cate pp-uri sa joace nush cine cu voi,oferte de cumparat conturi,vai de voi
 

DeletedUser13059

ce faci ma ? ma "chiemi" ? :)) vezi ca ti-a venit maimutica in ajutor , acuma suneti 11
 

DeletedUser44124

ursule, daca tu nu mai esti pe forumul ala(ti-ai luat eject), nu inseamna ca nu mai este pna.se pare ca cei care se ocupa de diplomatie sunt mai destepti si nu pun mintea la ce scrie sau ce vrea un nimeni.
 
Sus