Discutii libere L60 !

DeletedUser13059

Ala si specifica foarte clar "eu personal, nu conducerea DT" ... sigur profu 71 asta, nu-i de Limba Romana prof :))))))

Nenea Profu, treci ma la scoala si reaia de la Abecedar, macar sa avea o polemica cat de cat inteligenta si cu tine!!!!

macar sa avea o polemica ???
 

Deleted User - 1621757

Prietene nu sunt profesor chiar sunt elev, si crede-ma stau foarte bine cu gramatica.
Poate stai bine cu gramatica , dar cu cititul ori stai foarte prost ori citesti doar ce iti convine :D ( ma refer strict la printul care l-ai postat referitor la conducerea DT-ului :D ) .Stai jos , te pupa Luti si pe tine, nu mai ai mult iti promit :D :*
 

DeletedUser46812

Bun, daca tot a fost prezentata o poza cu numele meu macar sa ma bag si eu in seama, nu ?

In primul rand o sa va scriu despre leul albastru, acel individ care abordeaza fiecare fata/femeie sau scorbura de pe acest joc in incercarea lui disperata de a nu ramane virgin toata viata. Daca a uitat cineva o sa va reamintesc eu de lumile precedente pe unde primeam circulare de la fete disperate si terorizate de acest individ. Mai erau si cateva teme pe extern in legatura cu lucrul asta dar na, prea putin mai conteaza ca pe leutul nostru curajos il stie toata lumea. De ce am avut discutia respectiva cu el ? Era pur si simplu un lucru strategic, ca a iesit sau nu stie el mai bine dupa ce a concediat jumatate de trib :)))

Si acum sa ii raspundem domnului profesor, sau ce naiba o fi el..
Rs nu e tribul ala care a incasat-o pe speciala 5 tot tribul de la 3-4 jucatori ? (nu o sa dau numele acestora pentru ca se stiu ei si daca vor dori sa completeze mai jos sau sa scrie ceva cu siguranta vor face acest lucru). Imi aduc aminte cu placere cum gibilan plangea pe acolo si se zbateau cu peste 20 de jucatori pe granita contra 3-4 de la noi. Culmea, tot iei ieseau pe minus la organizate :))))

Si va rog nu incepeti cu dastea ca nu era formula completa, ca nu au vrut sa joace serios, etc. Avea numele RS ? Da! Bun, joc de glezne.

In fine, spor la joaca si ne vedem pe harta.
 
Ultima editare de un moderator:

PRADA

member
Scor reacție
6
ahah insidiosule si tu chiar la mister virginio ti-ai găsit să apelezi pentru ajutor/deff? pff " Era pur si simplu un lucru strategic" - vraja mării
 

DeletedUser46812

Eu am dat o explicatie, ca vrei tu sau altcineva sa creada sau nu e pur si simplu problema ta/voastra. Sincer ? Putin imi pasa.
Spor la joaca
 

DeletedUser48123

Voi intodeauna aveti ceva de spus ma ,si acel ceva este un mare rahat.


Ai fost la vreun control recent? :)))))))

RS-ul tau e patetic pe fiecare lume, vii cu 5-6 academii , faci gura pe extern si termini disparand brusc de pe extern, dar mai intai de pe harta:)))inca mai ai timp sa faci pp-uri :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47936

Nush cum sa incep ,toti sunteti mari smardoi ,oameni cu salariu minim pe economie dintre care baga 50% intr-un joc ,mai pot sa fac pp-uri mai am timp,draga Goloie sau cum drq te-ai numi ,atata timp cat un membru de top de la tine vine si se milogeste de toti Lideri de triburi de pe harta sa faca alianta,eu pot pica de acord ca tu l-ai pus sau altcineva,asa pot interpreta eu ,INSIDIOUS ,la tine nu comentez deja ca am citit 50%din cat ai scris si deja imi e scarba ,Hannibale care e problema ca avem 5 academii ,promit ca pe lumea asta o sa fac 10 si o sa va bateti cu ele ,ca nici pe astea nu sunteti instare sa le bateti,si tu prietene sincer sa fiu poate ai dreptate poate ma exprim mai direct ,asa sunt obisnuit ,eu socializez cu oameni descuiati la minte nu oameni virtuali care nu inteleg nimic altceva inafara de cai si topoare,posibil daca iti arat in realitate un topor o sa vrei sa ma ataci cu el sa jefuiesti resurse ,viata are prioritate!
 

Last Pharaoh

member
Scor reacție
0
iara e numai gura de voi pe extern si pe harta sunteti varza , cand se impute treaba pe harta disparesti fara urma si de pe extern, dar pana atunci sunteti tari in cleanta pe aici...sa fiti tot asa si dupa ce o luati in freza :)
 

DeletedUser46812

Nush cum sa incep ,toti sunteti mari smardoi ,oameni cu salariu minim pe economie dintre care baga 50% intr-un joc ,mai pot sa fac pp-uri mai am timp,draga Goloie sau cum drq te-ai numi ,atata timp cat un membru de top de la tine vine si se milogeste de toti Lideri de triburi de pe harta sa faca alianta,eu pot pica de acord ca tu l-ai pus sau altcineva,asa pot interpreta eu ,INSIDIOUS ,la tine nu comentez deja ca am citit 50%din cat ai scris si deja imi e scarba ,Hannibale care e problema ca avem 5 academii ,promit ca pe lumea asta o sa fac 10 si o sa va bateti cu ele ,ca nici pe astea nu sunteti instare sa le bateti,si tu prietene sincer sa fiu poate ai dreptate poate ma exprim mai direct ,asa sunt obisnuit ,eu socializez cu oameni descuiati la minte nu oameni virtuali care nu inteleg nimic altceva inafara de cai si topoare,posibil daca iti arat in realitate un topor o sa vrei sa ma ataci cu el sa jefuiesti resurse ,viata are prioritate!

Spunea un coleg mai sus putin ca nu le ai cu logica, mare dreptate :))))
Cine sa milogit de cine? Care "toti lideri de triburi" ? Ma, tu te auzi macar ? Vezi ce scrii ? :)))))

Baga un print te rog sau da-mi si mie din ce fumezi tu ca ai luat-o pe langa, aneule :))))
 

DeletedUser47936

Spunea un coleg mai sus putin ca nu le ai cu logica, mare dreptate :))))
Cine sa milogit de cine? Care "toti lideri de triburi" ? Ma, tu te auzi macar ? Vezi ce scrii ? :)))))

Baga un print te rog sau da-mi si mie din ce fumezi tu ca ai luat-o pe langa, aneule :))))
Citeste de 5 ori si dupa comenteza ,da-mi un id de skype sa vorbim acolo.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47936

O sa evit smecherii astia dupa extern ,ne vedem pe joc ,apropo o sa intru sa vad raspunsul tau ,la adresa cu skype-ul.
 

DeletedUser47936

Apropo sincer imi place cum saritit toti la atac,sau credeti ca daca imi raspundeti toti ,chiar ma simt prost ? Sincer imi place sa ma cert cu niste palete de oameni .
 

DeletedUser46812

Eu cred ca te-ai prajit sincer :)))

Ce as putea sa citesc din ceea ce ai scris ? Nimic interesant sau care sa se lege cumva macar ..

Ce as putea sa vorbesc pe skype cu tine si aici nu ? Nu vezi ca nu ai argumente si vorbeste gura fara tine ? Ma mir cum de nu ti-a interzis conducerea ta sa mai intri pe aici, sau.. poate asta e modul tau istet de a te retrage cand iti dai seama ca deja aberezi. Iti propun sa schimbi tribul, baga-te la leul albastru acolo ca oricum esti si tu ceva de genul (asa in devenire)


Apropo sincer imi place cum saritit toti la atac,sau credeti ca daca imi raspundeti toti ,chiar ma simt prost ? Sincer imi place sa ma cert cu niste palete de oameni .
Sa te simti ceea ce esti e in regula :))))
 
Sus