Discutii libere L60 !

DeletedUser47936

Eu cred ca te-ai prajit sincer :)))

Ce as putea sa citesc din ceea ce ai scris ? Nimic interesant sau care sa se lege cumva macar ..

Ce as putea sa vorbesc pe skype cu tine si aici nu ? Nu vezi ca nu ai argumente si vorbeste gura fara tine ? Ma mir cum de nu ti-a interzis conducerea ta sa mai intri pe aici, sau.. poate asta e modul tau istet de a te retrage cand iti dai seama ca deja aberezi. Iti propun sa schimbi tribul, baga-te la leul albastru acolo ca oricum esti si tu ceva de genul (asa in devenire)



Sa te simti ceea ce esti e in regula :))))
Omule nu stiu care e faza cu prajala ,inteleg ca nu iti mai ajung legalele ,vrei si de la mine =))?
 

DeletedUser48123

Ies dupa extern ,ma bag sa vand resurse .

Ma bucur ca ai capitulat deja:)) e vineri seara, maine nu ai scoala, te inteleg sa fii activ aici :)) vezi ca luni dimineata la 8 cand ai in orar "Educatia Mediului" , nu ai voie sa intri pe joc, pentru ca iti confiscă doamna telefonul si ramanem fara tine pe aici si nu mai avem de cine ne amuza :))))
 

DeletedUser48234

https://forum.triburile.ro/index.php?threads/Închiderea-lumii-53.48674/

Am pus aici lista cu backstaberii lumii 53, atat pentru triburile care se respecta si nu doresc astfel de membrii cat si pentru triburile care cauta astfel de membrii...
Fiecare trib e liber sa decida din ce categorie doreste sa faca parte..
Spor la un joc cat mai onest tuturor!

nu ai mai fost bagat in seama si ai vrut sa arati ca inca plangi ? :)) magda e mai barbat ca voi si a acceptat infrangerea :))) nu a comentat nimic pe aici de 53 dar pe voi va doare rau vad
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
nu ai mai fost bagat in seama si ai vrut sa arati ca inca plangi ? :)) magda e mai barbat ca voi si a acceptat infrangerea :))) nu a comentat nimic pe aici de 53 dar pe voi va doare rau vad
Mariuse termina cu tampeniile. Am zis sa lasam L53 la locul ei. De ce insisti sa dezgropi ... ? Stii si tu ca pute.
 

DeletedUser29124

nu ai mai fost bagat in seama si ai vrut sa arati ca inca plangi ? :)) magda e mai barbat ca voi si a acceptat infrangerea :))) nu a comentat nimic pe aici de 53 dar pe voi va doare rau vad

Te simti cu musca pe caciula ,backstabarule? :)
Nu plange nimeni pentru un backstab virtual...din pacate real life e plina de backstaveri ca voi..si asta e groaznic si ingrijorator...
Am pus lista pentru ca celelalte triburi sa stie pe cine au in trib si la ce sa se astepte in viitor...acum depinde de fiecare trib ce urmareste si ce strategie aplica pe joc...Nu dau eu lectii niciunui trib ce sa faca cu mebrii sai...
 

DeletedUser44124

mai pe direct asa, nu cred ca e problema ta ce recrutari fac celelalte triburi.Fiecare si le asuma.Noi ni le asumam.
 

DeletedUser48234

Te simti cu musca pe caciula ,backstabarule? :)
Nu plange nimeni pentru un backstab virtual...din pacate real life e plina de backstaveri ca voi..si asta e groaznic si ingrijorator...
Am pus lista pentru ca celelalte triburi sa stie pe cine au in trib si la ce sa se astepte in viitor...acum depinde de fiecare trib ce urmareste si ce strategie aplica pe joc...Nu dau eu lectii niciunui trib ce sa faca cu mebrii sai...

pai si atunci ce tot latri de 53 intruna ?
 

DeletedUser29124

pai si atunci ce tot latri de 53 intruna ?

Backstabarule ...nu a latrat nimeni aici...doar am expus o lista cu niste oameni fara caracter dintre care faci si tu parte in speranta ca mai exista triburi care nu simpatizeaza cu genul acesta de jucatori.

mai pe direct asa, nu cred ca e problema ta ce recrutari fac celelalte triburi.Fiecare si le asuma.Noi ni le asumam.

Bineinteles ca nu am treaba cu ce recrutari fac celelalte triburi...vroiam doar sa vad din ce categorie fac parte celelalte triburi...pt mine, personal.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48234

Backstabarule ...nu a latrat nimeni aici...doar am expus o lista cu niste oameni fara caracter dintre care faci si tu parte in speranta ca mai exista triburi care nu simpatizeaza cu genul acesta de jucatori.



Bineinteles ca nu am treaba cu ce recrutari fac celelalte triburi...vroiam doar sa vad din ce categorie fac parte celelalte triburi...pt mine, personal.

daca nimeni nu a mai vorbit de 53 si au incetat toti tu de ce continui ? si eu dau backstab doar la gaste si voi ati fost niste gaste :) plus ca nu doar eu am dat backstab ci 60 de persoane,iar backstabul a fost dat din cauza voastra stiti foarte bine daca va purtati cum trebuie de la inceput lasati arogantele incheiam lumea impreuna :)
 

DeletedUser29124

Ai dreptate...am fost niste gaste..am crezut intr-o alianta..am crezut in niste oameni...
Gata...am incheiat cu 53-ul...Cred ca de acum inainte fiecare stie ce are de facut...Ne "vedem" pe harta :)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
wqPZrHs.jpg


hai ca p'asta n-o stiati :D
 

DeletedUser48123

Asa e noob, scuze ca eu nu am timp de farm, dar lasa ca imi cresti tu satele, rezolvam stai linistit, am mai vazut arogante deastea de starteri de 2 lei:)) samy, scoate-ti si tu botoxul acela din buze si nu mai apasa pe mouse cu ele, ca iei ban :)))

Olandezule hai sa iti demonstrez ca esti la umplutură pe aici si te plateste samy sa dai din gura pe aici...tu ai 1k sate jefuite, iar eu 10 si totusi sunt peste tine ca punctaj si trupe :))))deci care e gâsca lui samy ? :))
 
Ultima editare de un moderator:
Sus