Discutii libere L60 !

DeletedUser48274

Deci se pare ca tu nici macar acum nu ai inteles jocul acesta. Inca ceva,prin faptul ca tot insinuezi ca ai jucat singur,ai lipsa de respect fata de toti colegii pe care i-ai avut.

Ai invatat sa faci antisplituri? :)) Contrar la ce visezi tu cand te loghezi pe triburile, jocul de echipa te duce doar pana la un punct, mai mult de atata nici nu trebuie sa inteleg :))). Sclipiri individuale, simtul tactic al unor jucatori, astea sunt atuurile care fac diferenta, care duc la castigarea unei lumi de triburile. "Ca tot insinuezi", insinuez ceva ce tu nu cunosti, aluzia facuta de mine tine de finalul unei lumi unde tu nu ai jucat, un final de lume care si acuma ma amuza, probabil ca ma va amuza si cand nu voi mai juca acest joc :D

Daca iti pun lista, iti schimbi iar nick-ul :))))))

Fii "baiat" bun si pune tu lista, 1 singur nume daca pui, care sa coincida cu realitatea bineinteles, si promit sa-ti transfer 1k pp, sa cumperi niste fier pt caluti :))
 

DeletedUser48274

:))) a cercetat, asa cat sa fac 300, saracu, credea ca 300 caluti vor fi ca spartanii de la termopile :)))
 

hary10

member
Scor reacție
1
Ai invatat sa faci antisplituri? :)) Contrar la ce visezi tu cand te loghezi pe triburile, jocul de echipa te duce doar pana la un punct, mai mult de atata nici nu trebuie sa inteleg :))). Sclipiri individuale, simtul tactic al unor jucatori, astea sunt atuurile care fac diferenta, care duc la castigarea unei lumi de triburile. "Ca tot insinuezi", insinuez ceva ce tu nu cunosti, aluzia facuta de mine tine de finalul unei lumi unde tu nu ai jucat, un final de lume care si acuma ma amuza, probabil ca ma va amuza si cand nu voi mai juca acest joc :D



Fii "baiat" bun si pune tu lista, 1 singur nume daca pui, care sa coincida cu realitatea bineinteles, si promit sa-ti transfer 1k pp, sa cumperi niste fier pt caluti :))

Ok si atunci de de ce nu ai castigat lumea?daca ai jucat...ai avut sclipiri...etc.Hai sa incheiem subiectul ca nu are rost.In plus de asta nu m-ai vazut pe mine sa ma laud pe aici.Eu doar iti arat realitatea.
 

DeletedUser48261

2ien0uN3TaOYprEm56lbAA.png



asta a fost fake ? :)))))))


8jMgQ2ZnTa_kz9ujpf3Ejg.png


data viitoare hai sa iti dau un steag mai bun , poate ai sanse

pana atunci iti pot da pe asta :
LoBKPu_mRIeCDZQo6p3suw.png


ca sa te refaci repede


LKkMuDqpQ7SjBPhEjviwFw.png


si asta cred ca ii ok in caz ca ai ramas fara ppuri iar trupe de farm nu prea ai :(


nizhPr-EQhCDK4pg5Q7ZQg.png


astea nu cred ca are rost , sigurat nu ai curte deci nu te ajuta acuma

Eu cred ca iarasi ai gura mare, dai numai aberatii si minciuni in stanga si in dreapta mai mai sa te creada lumea pe aici.
Steagurile alea cred ca nu le-ai pus bine deloc. Ai uitat de niste detalii din raport care reies si care le arata tuturor ca esti un pinochio pur sange.

https://ro60.triburile.ro/public_report/baf7b151bfa0e289ba676b03c49153e9

Bravo lui ca a aparat satul bine. Dar cum dispar cei din gentle de pe harta nu mai spuneti ? 1 dupa altul...
Dimineata am scos unul din joc...era normal cu bonusurile activate sa atac si sa rup tot atacul pe cineva :)
Si nu. Nu renunt la joc pe lumea asta. Nu stiu ce intelegeti voi prin faptul ca nu am avut timp de joc in perioada ro57 pana a inceput ro60. Vorbiti cu zich, nutz, ceilalti baieti de la noi ca sa va explice clar o data pentru totdeauna si sa nu mai reveniti la acelasi subiect deloc.
Daca ati ajuns sa vorbiti in fel si chip si sa va bucurati de necazurile unora din viata de zi cu zi, asta denota cat de cuprinsi de viata virtuala sunteti. La fiecare notificare pe facebook cred ca sunteti curiosi sa vedeti cine a dat like sau "ador" :)

P.S. : Rock...tu du-te frate si pregateste-te de UCL. Lasa-ne pe noi ca suntem n00bi...
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
E bine ca pe 57 desi nu ai avut timp de joc ti-ai facut timp sa rupi alianta cu fame...ce se facea tribul fara tine daca nu te implicai macar atat..
 

DeletedUser48274

Ok si atunci de de ce nu ai castigat lumea?daca ai jucat...ai avut sclipiri...etc.Hai sa incheiem subiectul ca nu are rost.In plus de asta nu m-ai vazut pe mine sa ma laud pe aici.Eu doar iti arat realitatea.

Pai tu nu prea ai cu ce sa te lauzi, a fii carat in spate de altii nu e de lauda :))) Ati castigat in late (ca niste no liferi care se respecta) cand nu mai eram noi activi. In start si mid, acolo s-a vazut diferenta, cand eram toti pe baricade, totusi un minim de activitate este necesar cand ai zeci de conturi de acoperit, in 7-8 oameni nu poti sa joci la nesfarsit, si totusi am jucat si asa, fara stres ca doar se poate vs cel mai moale sac de box de pe .ro :)))
 

hary10

member
Scor reacție
1
Pai tu nu prea ai cu ce sa te lauzi, a fii carat in spate de altii nu e de lauda :))) Ati castigat in late (ca niste no liferi care se respecta) cand nu mai eram noi activi. In start si mid, acolo s-a vazut diferenta, cand eram toti pe baricade, totusi un minim de activitate este necesar cand ai zeci de conturi de acoperit, in 7-8 oameni nu poti sa joci la nesfarsit, si totusi am jucat si asa, fara stres ca doar se poate vs cel mai moale sac de box de pe .ro :)))


Am castigat cand trebuie!Nu mai tot cauta scuze.Cu asta am incheiat discutia.
O seara frumoasa sa ai!
 

DeletedUser48261

E bine ca pe 57 desi nu ai avut timp de joc ti-ai facut timp sa rupi alianta cu fame...ce se facea tribul fara tine daca nu te implicai macar atat..

Taci te rog. Taci macar ca ne-am lamurit noi de tine cu FAME ai tai cu tot...Du-te si culca-te.
 
Sus