Discutii libere L61 !

DeletedUser46957

Daaaaa
Am și eu 200 de pp amărâte și ma chinui de doua zile sa le cheltui
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
clar :D dsa dadea injumatatire si la ascunzatoare :)))
Noob, asa faci tu pe 61? Stii ca, pentru a lua sate iti trebuie curte nobila nu? Sau trebuie sa te iau la tutoriat?
Si acuma tot injumatatiri dau? Stiu, viata e greu. Ai fugit pe 61 sa fii si tu in top ca nu ti-a iesit pe 60. Bafta! :)
Invata sa-ti respecti advesarii br, pentru ca daca nu, data viitoare, te mai lasa 5 minute iar te prinde iar te ...
 

DeletedUser48234

cum ati fost voi violati pe 53 ? :)) ce repede iei foc :)) nu mai are voie omul sa glumeasca :)) pe 60 n-am avut timp sa joc la inceput,ma bucur ca ai observat ca n-am jucat nimic acolo,inseamna ca te intereseaza persoana mea,apreciez :* si sti ca esti printre putinii din green care ii respect :))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
cum ati fost voi violati pe 53 ? :)) ce repede iei foc :)) nu mai are voie omul sa glumeasca :)) pe 60 n-am avut timp sa joc la inceput,ma bucur ca ai observat ca n-am jucat nimic acolo,inseamna ca te intereseaza persoana mea,apreciez :* si sti ca esti printre putinii din green care ii respect :))
Aminteste-mi exact cat ati avansat in granita in juma' de an? 0? Pe minus? :oops:
Nu, am dat pe tine sa vad unde esti pe 60, si am dat de fundul clasamentului.
 

DeletedUser3547

Br are pp-uri.. a venit mosu din UK sau merge bine la telefoane acuma pe sfarsit de an!?
 
Sus