Discutii libere L61 !

DeletedUser46957

Bre io nu te contrazic .da așa a ciripit o păsărică ca ar fi .da deh domnia ta știe mai bine .ca io is mai prostovan din fire și cred tăt ce aud ;)
 

DeletedUser48234

E cam nasol sa comentezi fix tu cand vine vorba de maretul trib Gentle , tu care pe l60 ai ales un alt trib doar sa nu fi nevoit sa dai inceput nou dupa o saptamana :)) , nu prea ai incredere in fortele colegilor tai atunci cand exista Green pe acelasi k cu ei.

Hai fugi la doamna Scamatescu poate iti iarta lasitatea .

Nu stiu ce tot o tragi cu fugitul,eu am intrat in dt nu am mai vrut sa joc cu anusha si devil in rest toti din gentle au ramas prietenii mei si colegii mei cu care v-am violat pe 53,iar tupeu a intrat alaturi de mine ca e fratele meu si unde joaca el joc si eu si invers :D acum pe 61 anusha si devil nu mai joaca cu noi si am intrat si eu si tupeu alaturi de ei :) dar tot o trageti cu fugitul...stiu ca va dor mult unele chestii si acum va curg lacrimi de pe lumea 53 :(
 

DeletedUser46527

Nu stiu ce tot o tragi cu fugitul,eu am intrat in dt nu am mai vrut sa joc cu anusha si devil in rest toti din gentle au ramas prietenii mei si colegii mei cu care v-am violat pe 53,iar tupeu a intrat alaturi de mine ca e fratele meu si unde joaca el joc si eu si invers :D acum pe 61 anusha si devil nu mai joaca cu noi si am intrat si eu si tupeu alaturi de ei :) dar tot o trageti cu fugitul...stiu ca va dor mult unele chestii si acum va curg lacrimi de pe lumea 53 :(

S-a vazut valoarea Gentle pe l60 :)) ..degeaba va laudati cu l53
 
Sus