Discutii libere L61 !

DeletedUser43947

Încă aveți traume ? Ați bătut pe 60, bravo vouă, eu zic să căutați un psiholog, poate cu ajutorul lui veți trece peste această traumă.. încetați cu toate prostiile astea, mai mult vă faceți de râs
Voi ați început cu 53, n-avem voie să ne mai alintăm și noi?
 

DeletedUser41053

Încă aveți traume ? Ați bătut pe 60, bravo vouă, eu zic să căutați un psiholog, poate cu ajutorul lui veți trece peste această traumă.. încetați cu toate prostiile astea, mai mult vă faceți de râs

Noi cu ce sa avem traume ca nu inteleg :confused: ... cred ca voi aveti traume ca nu va lasam in pace :D

Ai calcat pe bec acum suporta consecintele ... sau stai ca tu ai o solutie pentru toate ... lanul de porumb te asteapta :D
 

DeletedUser48447

e lumea 61 nu 50 nu 53..terminati odata cu cacaturile voastre ca, chiar nu ne intereseaza!
 

DeletedUser41586

Rau esti ma =))

lasa-i sa se simta si ei bine si sa se lupte pe aici ca sincer..chiar ne face bine noua :))
 

DeletedUser48539

Mie cate tickete mi-ati facut pe 61 pana acum? Nu va merge deocamdata pentru ca am grija. Sunt constient oricum ca voi lua la un moment dat, si nu un ban, ci la rand mai multe fara motiv cum am luat pe 53. Stiu toti ce banuri am luat, 24 ore atacabil doar pentru ca am scris "****" pe chatul tribului si mi s-a zis ca e obligatoriu o injuratura; si multe altele. Si eu ma intreb: asa de mare a fost inca trauma de la acel backstab incat inca suferiti? Cred ca am repetat de 100 de ori ca pentru mine a fost doar un joc si e doar un joc, voi parca sunteti nebuni. Si daca vreti sa o dam in real cum mereu vreti, a existat vreodata un razboi important in care au fost anuntati viitorii inamici ca vor fi atacati? Eu din cate stiu nu. Vedeti-va de 60 si incercati sa bateti DT-ul, veti avea tot respectul comunitatii. Nu ne mai bantuiti peste tot ca e de prost gust si va faceti de ras.
 

DeletedUser3547

Din ce tot scrieti pe aici eu vad ca voi suferiti si va simtit persecutati. Mai plangeti mult sa va lase green in pace? Totul face parte din joc, deal with it. Intre timp, noi vedem si urmarim tot. Take care.:rolleyes:
 

DeletedUser48539

Jocul se joaca pe harta. Pe 53 v-am dat-o si e ok. Pe 60 ne-ati dat-o maxim(chiar daca eu nu ma consider implicat) si v-am si laudat pentru asta in celalalt topic acum 3 saptamani si chiar mi-am si asumat aproape. Normal ca ma simt persecutat, tu nu te-ai simti in locul meu? Backstab e legal sa dai, alte lucruri nu prea.
 

DeletedUser46527

Eu cred ca Gentle vor iesi foarte sifonati si de pe aceasta lume daca nu vor reusi sa dea un backstab
 

DeletedUser46680

Rau esti ma =))

lasa-i sa se simta si ei bine si sa se lupte pe aici ca sincer..chiar ne face bine noua :))
sickosss , iar te-au banat adminii :)))) numai aici poti sa mai joci triburile , de ce nu iti vezi de ierburile tale si sa lasi lumea ?
 

DeletedUser47547

W0lWsnd.png
 

DeletedUser6376

f u, nwo, nu am sa renunt niciodata la traditia din tara mea. de baieti numai de bine
LE: a, nwo e trib, nu ii respect ca nu am auzit de ei
 
Sus