Discutii libere L61 !

DeletedUser6376

Scama, mare tribal. Mai esti fomist de sate si mai faci abuz de drepturile tale ca esti tu maria ta, asta imediat cum intri in functie? PtiuDrace aici de pe 54. Daca nu ii cadea obrazul de rusine colegului meu de rusinea ta, sigur imi dadea mie dreptate Grandmaster (sau nu neaparat el). Se pare ca v-ati luat-o acolo de la DT, haha, ce ma bucur. Cum naiba va spunea? REVO, asa.... mai joci cu nume de fetita? tu nu esti unul dintre veterani care au ajuns in top jucand fair-play, niciodata nu ai fost. De asta ma lingeai la trofee si te minunai. Ti-am observat limpede caracterul, de aia ne-am si lasat de triburile, sa va bateti intre voi, dar nu ati reusit ca tribul inamic a contra-atacat, bine ca va unflati in pene la inceput, haha. Sunt curios ce replica imi dai, sigur imi zice ceva gen "mars" si atat, ca atat te si duce mintea, haha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6376

Asta e partea cea mai fun din joc, crede-ma. Din moment ce te ia un ghertoi cu "mereti ma la somn", el crezandu-se nu stiu ce lider de manele... ma lasa cu un gust amar ca taie macaroana incepatorilor, nu am nimic cu newbies, am ceva cu noobii ce se cred veterani si indreptatiti sa dea replice taioase, ca ei is nu stiu ce antici pe jocul asta
 

DeletedUser6376

triburile si fair play-ul, antiteza perfecta, cine e mor drace asta?=)))))

Daca tu nu joci fair-play, nu inseamna ca majoritatea celor de treaba nu joaca. Daca tu alegi sa te comporti ca in padure pentru un joc, treaba ta. In viata reala cum te mai porti ma intreb. De asta se duce tara de rapa, din cauza specimenelor ca tine. Nu mai exista cultura, exista doar manele.Trebuia sa ma verifici pe stats inainte sa vorbesti, dar te doare mana. N-ai cu cine dude.
 

DeletedUser48627

Scama...imi pare rau sa te anunt dar fiecare ‘mere la somn’ cand vrea :)
 

DeletedUser5809

Salut,

Eram curios sa vad daca mai joaca lumea triburile, am intrat si eu pe lumea 61. Sunt un vechi jucator, cred cam jucat de la L1, dar m-am lasat acum multi multi ani, nu cred ca mai stiu pe nimeni de aici si nu stiu cati isi mai amintesc de tipul ala care se ocupa acum mult multt timp de scripturi:)))
Vad ca sunt multe schimbari, sper sa nu ma pierd. Bafta, sper sa fie la fel de fun cum era si inainte. :D
 

DeletedUser6376

Scama...imi pare rau sa te anunt dar fiecare ‘mere la somn’ cand vrea :)

lasa-l colegu ca l-am facut eu sa inghita in sec de la duhoarea lui ce o lasa in urma. Nu o sa isi mai arate fata pe aici fata de noi, sunt sigur.


@Jackass20: o` ramas la fel dude, totul, inafara ca ne-au parasit multi jucatori buni cu clasa. Astia ce se plang ca triburile a devenit o afacere sunt nubi. Asa sta treaba in ziua de azi, eu ma bucur ca avem evenimente
 
Sus