Discutii libere L61 !

DeletedUser41586

ce sa si faci frate...omul e prins cu lumea 59....trebuie sa-l intelegem..
 

DeletedUser47559

pai mna,ce sa zic
pe tine sickos nici nu am mai apucat sa te innobilez pe speciala 10,ti-a disparut tribu in 2 zile:))) si tu mai repede decat el
si de tractorist ce sa mai zic,ca s-a umilit singur pe sp9 ca nu ma poate depasi,si mai ales pe sp13 unde mai avea putin disparea si el in protectie,sau pe sp12 unde imi cersea sate sau sa ii curat nush ce sate in nush ce zona:)))
in fine,va las sa latrati,nu o sa va mai raspund ca sunteti prea inferiori!
nu mai activez pe nicio lume in momentul de fata,pe l59 nu am jucat eu si nici nu joc,si nici nu voi juca asta ca sa iti raspund sickose ca tot zici de l59
Succes pe l61,macar aici poate faceti si voi ceva:)))
 

DeletedUser41586

Da, ai o mare dreptate frate...D-aia folosesti binoclu mereu cand joc sa ma vezi in clasament...vorbesti de speciale unde ai avut mereu 3 triburi in spate ma spider man?:)))
te-am vazut pe speciala trecuta ce ai realizat...

stiu ca nu mai joci pe lumea 59...joaca o fata la tine pe cont ca tu nu esti in stare :rolleyes:

haide ma pe 59, intra pe cont si hai sa ma scoti de pe harta :eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser48447

ups..pe speciala 9 a luat colegu meu locu 2..tu erai mult sub el parca,nu?..pe speciala 13 am fost banat si dupa te-am ajuns..nu mai zic ca am avut mai multe sate ca tine oricand :)) mie nu-mi cresteau altii sate csf..nu am grup asa mare de crescatori ca tine :))
si nu mai zic ca am scos tot ce s-a putut pe 13..asa ca .nu stiu cine latra.. pe 12 nici nu cred ca am jucat :))
 

DeletedUser47559

ba ce pe clume traiesti?:)))))
ai uitat ca mi-ai dat mesaj ca te lasi de joc ca nu ma poti depasi pe sp9:)) aveam diferenta 50 de sate fata de locu 2 dar m-am lasat ca pt mine nu conteaza sa iau locu 1 si sa ma agit prea tare,a contat ca tribul a castigat lumea:))
pe 12 cand aveam 20 de sate de abia trecusei de 10
pe l54 aveai 8 sate eu 40
tu mai multe sate ca mine oricand?:)))am vazut pe speciala actuala cu tot cu tribu tau cat de buni ati fost,nu m-am putut abtine sa nu mai raspund cand am vazut cand de nub si mincinos esti,vezi sa nu mai cersesti curatari sau sate da??ca nu sunt altii de vina ca esti robot si nu te poti muta in alta zona
gata,traieste in lumea ta paralela
multa bafta va doresc!
 

DeletedUser48447

zici ca nu pe el sikose?:)) eu nu cred

Pe 54 normal daca ai bagat toti banii de mancai numa la cantina:))
in schimb pe speciala 12 am avut mai multe sate ca tine oricand, nu ma crezi verifica twstats prietene.
hai ca esti prea bun se pare:))


nu mai stiu care am castigat-o 12 sau 13:)) pe aia oricum nu m-ai intrecut la sate.
 

DeletedUser41586

nu pe el...nu auzi ca el nu mai joaca:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

ce speciala actuala visezi ma maretule jucator?

dupa cum am zis te invit pe 59 sau 61 la alegere sa ne demonstrezi cat esti de bun...:eek:
ca pe speciale oricum nu ai demonstrat nimic, doar ca ai fost pe loc 1 tinand cont ca iti cresc N jucatori sate si te ajuta cu curatari..asta nu inseamna ca esti si bun...ai stiut sa dai din gura tot timpul...si cu asta lasi impresii si tu de mare jucator...

hai ca eu te astept..:rolleyes::rolleyes:
 

Ariki

member
Scor reacție
0
nu pe el...nu auzi ca el nu mai joaca:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

ce speciala actuala visezi ma maretule jucator?

dupa cum am zis te invit pe 59 sau 61 la alegere sa ne demonstrezi cat esti de bun...:eek:
ca pe speciale oricum nu ai demonstrat nimic, doar ca ai fost pe loc 1 tinand cont ca iti cresc N jucatori sate si te ajuta cu curatari..asta nu inseamna ca esti si bun...ai stiut sa dai din gura tot timpul...si cu asta lasi impresii si tu de mare jucator...

hai ca eu te astept..:rolleyes::rolleyes:

Scuza-ma dar tu cu ce nume joci, ca nu te gasesc pe harta :)
 

DeletedUser6376

nici nu stiu daca chiar esti ptiudrace sau cum aveai de fapt:)))
probabil esti vreun ratat de prin dt ce vrea sa mai dezinformeze putin
acum in caz ca esti ptiudrace hai sa iti raspund ,in primu rand sa fi multumit ca te-am recrutat din circ si ai avut ocazia sa joci pe l54 inca o vreme,la cum era zona acolo zburai cu toate satele in cateva ore,asa ca lasa tu gura mare
scama poate nu e usa de biserica,dar tu nu vei fi niciodata in masura sa il judeci pe el,nu se compara niciodatace ce ai jucat tu si ce a jucat el nici pe l54 si nici pe vreo alta lume,e diferenta de la cer la pamant
asa ca fa bine sa nu mai posta aiurea ,asta in caz ca esti ptiudrace,ca oi fi tu vre un ratat dt-ist nu am ce sa iti zic ca nu am vreo pretentie de la tine

nu ii cunosc pe cei din DT inafara de Andreea (nu mai stiu exact numele ei de pe joc) si eu o cred pe ea cand imi spunea ca DT este o echipa de treaba, nu pe voi.

Circ... so tribu` si asta, . La el cultura inseamna sa te imbraci in femeie si sa calaresti alt barbat. Pacat ca nu mai am poza. Niciodata nu am fost fidel Circ. Poate doar cu battlemaniacul si cu puyut. Vezi ca puyut e Craiovean de al meu, deci gura mica incepatorule. Altul pe langa scama care nu vrea sa recunoasca adevarul.... da, ma refer la tine, zona aia unde eram eu v-a pus bete in roate, de ce esti smantanos cu tribul tau si nu vrei sa recunosti ca fix circ la voi era in trib. V-a caracteriza perfect numele. Gura mica piticilor, nu sunteti de nasul meu.
LE: si daca chiar erai atent cu tribul tau, observai ca mi-am pus cv-ul pe forum cand am spus ca am jucat cu Ptiudrace pe L 29. Mai aveti de mancat mamaliga pana sa va credeti alizei
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47204

nevere, cu sickos ai ajuns sa te certi man ?:)) fii serios, pe asta il stiu toti ce noob e.

in schimb, vorbind de ptiudrace, e ala de o intrat din circ la noi si nu misca nimic ?
 

DeletedUser48449

Mai batetiva si pe harta (l61) ca in texte sunteti rai ca focu :)
 

DeletedUser6376

nevere, cu sickos ai ajuns sa te certi man ?:)) fii serios, pe asta il stiu toti ce noob e.

in schimb, vorbind de ptiudrace, e ala de o intrat din circ la noi si nu misca nimic ?

S-o crezi tu ca nu am miscat nimic si asta se poate verifica, dar stiu ca astea sunt provocari asa ca ma abtin, consider ca mi-am atins obiectivul. Ramai cu bine mascariciule
 

DeletedUser48469

Ptiudrace din cate stiu tu te-ai dus in revo si daca ti-au facut ce ti-au facut forte bine tradatorule : )
 

DeletedUser47204

da-i pace ca si-a luat vacanta, deja abera prea multe pe aici :))
 

DeletedUser47559

Nu i.a facut nimeni nimic,a fost degeaba pe harta si a vrut sa arate si pe extern cat e inutil e
 

BOOGHY1973

member
Scor reacție
0
Daca ati ramas cu sechele de pe alte lumi mergeti si continuati cearta acolo. Acest topic este destinat lumii 61 nu 59 sau nu mai stiu ce speciala. O zi buna va doresc si spor la treaba.
 
Sus