Discutii libere L61 !

DeletedUser46957

MUICAAAAA ce balacealaa. Dădui cu căciulă de pământ de o rupsei de bucurie. Nu cred ca mai a existat asa ceva. Brava flăcăi. BRAVA
 

DeletedUser41586

pai e plin forumul asta doar de jucatori cu mari realizari...mai ales vbn..si el e ferma mea pe 61 :eek:
 

DeletedUser47762

Ai venit pe 61 sa mai faci niste pp-uri, sickoss ? S-au terminat deja?
 

DeletedUser47559

ce ferma ma ratatule:)))
am facut pp si apoi am lasat pe cei din united sa ma farmeze:D
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Nu conteaza cum are,el tot innobilat va fi,asta a fost destinul lui pe fiecare lume
 

DeletedUser48627

Nu mai bine jucam si noi o data in viata FAIRPLAY(ca un fost trib de pe L7)?
Nu mai dati acum pronosticuri...vreau sa vad ce fac aia cu : ‘innobilam pe cutare,si pe cutare,si pe cutare’.PP-isti dragi(aia care sunteti)...daca scoti curtea si trenul intr-o noapte nu inseamna ca ai si full-ul de atac tot intr-o noapte dupa ce ti l-ai spart pe un sat blindat.
 

DeletedUser42487

La buzunar sigur... arde targul.. cineva cumpara in draci :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Oare cine???
 

DeletedUser20519

am venit sa ne laudam si noi un pic...daca nu ne baga nimeni in seama, ne bagam noi ...csf


P.s. vorbiti de pp-isti dar nu va uitati si in ograda voastra ca aveti destui.
 

DeletedUser42487

Bineinteles ca avem, e normal, asta e jocul acum. Dar noi in plus mai avem ceva.... se numeste echipa. Am auzit ca se vinde pe undeva.. cand aflu unde va anunt.


Adica ne putem lauda cu primul sat innobilat - datorat 100% doar banilor bagati in pp - dar cu munca in echipa, cu colegialitatea... astea nu au voie sa fie postate?
De fair-play ati auzit? Un "dusman" corect... amintiri de mult trecute.. deh.. batranetea asta.. imi amintesc cand si dusmanii se felicitau intre ei pentru o organizare exemplara...

Mda... cu fiecare lume care trece imi dau seama ca generatiile vechi de jucatori nu imi mai au locul aici... etalonul meu de trib, mereu va fi SKIN. Ce jucati voi acum... nu prea are legatura cu TRIBUL.. ci cu JUCATORUL.
 

DeletedUser46680

Immo zis sickos orice ar fi frate nu poți juca mai mult de 2 luni ... Faci tu ceva și te baneaza iar adminii
 
Sus