Discutii libere L62 !

DeletedUser46957

Cred ca v-a fi o lume slaba pe harta cat si pe extern
Majoritatea triburilor sunt pe 60 si 61 asa ca aici isi pot face de cap triburile mai micuțe.





Bafta celor care vor incerca sa castige lumea.

Tribul CARTEL
Și se spunea ca va fi ușor de câștigat?
 

DeletedUser48539

CARTEL deci.

In k54 se fac pp-uri! K45 cica e depozitul 200.

n00bSt3R esti un nimeni. Daca vrei sa ne tragem de curele si sireturi facem o combinatie pe urmatoarea speciala. In rest esti 0, e absolut tot ce era de zis despre tine pe externul lumii 60; ai demonstrat ca esti cel mai inutil conducator din lume. Las-o asa.
Vorbeste ala care a dat stergere cont ca era zeuss. langa el si a gasit scuza ca n-a primit def din trib? Halal jucator, stai cuminte in banca ta.

Inca o dovada de a fi paralel si fara acel micut sens de rusine fata de un trib cu un nume, pacat.
 

DeletedUser10188

CARTEL deci.

In k54 se fac pp-uri! K45 cica e depozitul 200.

n00bSt3R esti un nimeni. Daca vrei sa ne tragem de curele si sireturi facem o combinatie pe urmatoarea speciala. In rest esti 0, e absolut tot ce era de zis despre tine pe externul lumii 60; ai demonstrat ca esti cel mai inutil conducator din lume. Las-o asa.


Inca o dovada de a fi paralel si fara acel micut sens de rusine fata de un trib cu un nume, pacat.
Ce trib cu renume?

Gentle? O mizerie, imi pare rau si acum ca am acceptat sa joc acolo. Tu erai starterul care a spart 5000 pp-uri si plangea doar ca avea 1.5k din fiecare in sate si zeuss langa el avea 2k din fiecare si ai dat stergere si dupa imi dadea mesaje sa-mi spuna ca ma respecta ca incerc sa fac sa mearga un trib care n-are nicio treaba cu jocul si-mi spuneai sa nu mai trag ca n-am cu cine? ai uitat :))) vai si amar de tine :)))

si asa in plus, macar eu am acceptat sa pierd cu un trib care nu era al meu, tu ai ales calea usoara, ai dat stergere si ai fugit si dupa te-ai dat ranit ca n-ai avut cu cine sau stiu eu ce scuze ai mai gasit.

oamenii tu sau scamatescu i-ati cautat, nu eu....eu am fost doar invitat...deci daca ma acuzi pe mine ca gentle si-a luat bataie acolo...e clar, nici n-are rost sa ma pun in minte ta :))

hai, treci fuguta pe 61 ca n-ai ce cauta aici.

cat despre trasul de sireturi, asta-i joc de echipa, nu 1 vs 1. daca asta-i gandirea ta, cu 1 vs 1, m-ai lamurit si cu jocul cat de multe stii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29124

Ce trib cu renume?

Gentle? O mizerie, imi pare rau si acum ca am acceptat sa joc acolo. Tu erai starterul care a spart 5000 pp-uri si plangea doar ca avea 1.5k din fiecare in sate si zeuss langa el avea 2k din fiecare si a dat stergere si dupa imi dadea mesaje sa-mi spuna ca ma respecta ca incerc sa fac sa mearga un trib care n-are nicio treaba cu jocul si-mi spuneai sa nu mai trag ca n-am cu cine? ai uitat :))) vai si amar de tine :)))

si asa in plus, macar eu am acceptat sa pierd cu un trib care nu era al meu, tu ai ales calea usoara, ai dat stergere si ai fugit si dupa te-ai dat ranit ca n-ai avut cu cine sau stiu eu ce scuze ai mai gasit.

oamenii tu sau scamatescu i-ati cautat, nu eu....eu am fost doar invitat...deci daca ma acuzi pe mine ca gentle si-a luat bataie acolo...e clar, nici n-are rost sa ma pun in minte ta :))

hai, treci fuguta pe 61 ca n-ai ce cauta aici.

cat despre trasul de sireturi, asta-i joc de echipa, nu 1 vs 1. daca asta-i gandirea ta, cu 1 vs 1, m-ai lamurit si cu jocul cat de multe stii.

ooo...da...nu va ziceam eu ca gentle nu e decat o adunatura de noobi backstaberi? uite ca apar aceleasi pareri si din interior :)
 

DeletedUser10188

Sunt 2-3 persoane in Gentle care merita tot respectul si care joc in prezent si voi juca si pe viitor, dar acest jucator fara nume(unnamed.) e pamant de flori(si aici jignim pamantul de flori), dar deh...sa-i multumeasca Anushei ca l-a lasat sa ia locul 1 ca plangea prea mult dupa :))
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Lider de piaţă (Aur - Nivel 4)

Ai făcut negoţ de 1.000 ori la târg.
SALCA

detine recordul :)))

Doamne cine mai este si asta? Altul care a stat cativa ani sa stranga PP-uri. ajunge lider si isi face trib :)) Presupun ca este buna si optiunea asta cu depozitul premium, necunoscutii ajung sa fie cunoscuti. Rakanule sa-i dai o bere astuia ba! :D
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Bogdy1990 ian 23, 00:43
ai uitat un lucru este bonus de noapte :))

DEVIL32 ian 23, 00:48
probabil :))

poti merge linistit la somn :smile:

Alekule (a se citi "Fara nume"), tipul de mai sus e antrenat de tine ? Are cunostinte vaste, legate de joc si e si foarte perspicace

MfgXK9-7QROXgZVBax91fQ.png


Cred ca are bug serverul. Sa pui un ticket, numaidecat... sa intrebi de ce nu apare bonusul de noapte, in raport.
 
Sus