Discutii libere L62 !

DeletedUser46957

Breeee da domnia ta nu știe ca greii întra în 3/4 zile. Amo doar noi ăștia mai nubi. Deh
 

DeletedUser46957

Bre da și io ma mir. Depozitu e mai mereu nud. Nu vinde lumea ioc. S-o juca pe bune
 

DeletedUser46957

Când ma uit ca prostovan de mine îs pe loc deja ma ia emoțiile. Ce o fi. Ptiu drace (, nu la tine ma refer) ăștia întra iar grămadă la 7zile? Zici ca e farmec
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Poate ca.. au intrat baietii cu zana depozitului premium.
Legenda spune ca unii jucatori "cu renume" ar fi sub protectia zanei depozitului premium.
Asa se face ca.. doar ei vad resursele de acolo.
Nici nu stiu ce sa mai cred.

Inteleg, din cele enumerate de domnia ta.. ca n-au aparut cei cu multumirile pentru participare, pe aceasta lume, inca.

Mai astept. :rolleyes:
 

DeletedUser48539

Devil pe lumea asta ai decis sa inveti ce inseamna splitul sau te-ai decis sa-ti perfectionezi viteza de cumparare din depozit?
 

DeletedUser46957

Nu trebuie viteza. Ca stau resursele și 3 minute în depozit hihihi
 

DeletedUser48539

Da, am observat. Inseamna ca a intrat pe lumea potrivita. Pericolul e sa-l bata anumiti jucatori cu numele de "Barbar". Se spune ca e cota 1.01 sa-i faca primul barbar split la misiunea "ataca de 5 ori sate straine".
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Ai aparut, jucatorule ?

Ce zici, aduni destule de pp-uri? poate faci vreo oferta, la final de lume sa ti se cedeze vreun loc in Hall of Fame :))

Ma simt onorat, sa mi se adreseze un asemenea personaj marcant. :eek:

Ai si sesiune de autografe, pe lumea asta?
 

DeletedUser48539

1. "Destule de pp-uri". Fenomenala asta.
2. Ma anunti cand vrei sa te invat ce inseamna Hall of Fame.
3. Autografe dau la multi, putini le inteleg.
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Ai grija la steaguri... sa le retragi, inainte de inchiderea lumii, da ?

Hai ca te-am bagat in seama destul. Spor la joc! ;)

P.S.: Te rog frumos, sa te bagi in seama mai putin. Da? Il intrebi tu pe valoros, despre ce e vorba :))
 
Sus