Discutii libere L62 !

DeletedUser48759

Inca nu s-a atins potentialul maxim. Am toata increderea in cei din cartel ca vor ajunge la treisprezece triburi. Inca putin si va atingeti obiectivul!!!
Turati motoarele, stim ca puteti!! :D
 

DeletedUser10188

Eu va recomand sa va duceti putin pana la forumul lumii 55 si sa-l cautati si pe "castigatorul" de acolo, ca mai era unul asa tare ca voi care a ajuns sa-si dea stergere cont in final.
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Joaca lor e pe extern.
Ei sunt comunitatea (la fel ca unii de pe 53 si 54). Si pe 55, am vazut cativa.

Oare, apuca sa lanseze atatea organizate?
 

DeletedUser48759

Nu ma intereseaza ce imi recomanzi tu.

In alta ordine de idei, ce face fetele ? se pune de-o fuziune azi ? musca la patratica?
 

DeletedUser47204

Eu va recomand sa va duceti putin pana la forumul lumii 55 si sa-l cautati si pe "castigatorul" de acolo, ca mai era unul asa tare ca voi care a ajuns sa-si dea stergere cont in final.

Ai ajuns si tu sa recomanzi :rolleyes::rolleyes:

Daca nu ti-ai dat seama, animam putin si L62, e logic ca nu pica dintr-un organizat, va fi nevoie de inca jumate :D:D
 

DeletedUser48719

Eu va recomand sa va duceti putin pana la forumul lumii 55 si sa-l cautati si pe "castigatorul" de acolo, ca mai era unul asa tare ca voi care a ajuns sa-si dea stergere cont in final.

Respectivul a dat stergere cont pentru ca era alaturi de niste oameni fara scrupule si a vrut sa va strice lumea sa va arate ca sunteti niste nimicuri fara ajutorul lor.
 

DeletedUser10188

Asa zic toti cand pierd, gasesc scuze. Stati linistiti, o sa gasiti si voi, sa nu stergeti de pe aici postarile cand va dati invingatori, cum au facut altii. Succes in razboiul declarat!
 

DeletedUser48719

Erati aliati :))
Cei ce au ramas, au fost special trimisi in Gentle sa-ti strice tie lumea, vedem acuma cand nu mai sunteti aliati ce se intampla :D
 

DeletedUser10188

Erati aliati :))
Cei ce au ramas, au fost special trimisi in Gentle sa-ti strice tie lumea, vedem acuma cand nu mai sunteti aliati ce se intampla :D
Nu stiu la ce te referi tu. Eu faceam aluzie la L55(cum am spus si mai sus) si la "razboinicii" de pe acolo ce se vedeau invingatori(ca cei de pe aici) inaintea inchiderii lumii. Nu vad ce treaba are gentle in toata ecuatia asta, dar in fine...
 

DeletedUser48719

Nu stiu la ce te referi tu. Eu faceam aluzie la L55(cum am spus si mai sus) si la "razboinicii" de pe acolo ce se vedeau invingatori(ca cei de pe aici) inaintea inchiderii lumii. Nu vad ce treaba are gentle in toata ecuatia asta, dar in fine...

Atunci scuzele mele, eu faceam aluzie la 53. De ce sa ne ascundem totusi, cine-i campionul de pe 55 ?
 

DeletedUser48512

Ma bucur enorm ca populatia e in declin total, triburile a devenit doar un mod de a ne arunca banii pe geam, pay2win total, daca ar da faliment in cativa ani chiar nu ar fi rau deloc.
 

DeletedUser47668

sal'tare la toata lumea

sunt curios, mai e vreun negru activ pe aici?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Am sa va rog sa va abtineti de la discutiile astea, iar argumentele sa fie referitoare strict la joc!
Discutiile cu privire la activitatea echipei triburile.ro nu sunt tolerate pe forum. Daca aveti sugestii sau reclamatii va rog sa le faceti la support!
 
Ultima editare:
Sus