Discutii libere L63 !

Dicsie

member
Scor reacție
7
Dar ca sa intelegi mai bine, a fost cam cum a fost CEATA pe 44, rank 2 pe lume, nu au ajuns si rank 1 pe lume, dar au fost 1 pe K, si n-au facut mai nimic dupa ;)
 

DeletedUser33394

Asta cu ceata mi-a placut:))) săracii au fost top 1 de la inceput pana la backstab. Dar ce sa stiu eu...Sunt prost informat scuze. Forta roma.

Sa nu crezi ca am ceva cu roma. Chiar nu imi doresc o provocare directă. Ziceam si eu doar
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ai prins esența, aici doream sa ajung.

Nimeni nu s-ar alia cu cei care dau back, deci nu e vina Roma ca n-a vrut nimeni alianta cu gentle afara de RS.

Dacă intram pe alt K, poate altfel stătea treaba acum
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ham ham ce mai faci ? Spunei la pokemonu ala sa nu mai injure pe skype ca nu ii frumos


Ar fi culmea sa ma cert cu omu care cere deff
 
Scor reacție
0
Ham ham ce mai faci ? Spunei la pokemonu ala sa nu mai injure pe skype ca nu ii frumos


Ar fi culmea sa ma cert cu omu care cere deff

Hai sa terminam balciul asta, cum a zis si scama nu merita sa ne expunem noi frustrarile interne pe forumul extern. Pe joc daca o fi sa ne batem vreodata o sa vedem acolo care pe care, totusi ma indoiesc avand de vedere ca triburile din care facem parte n o sa intre prea curand pe alta lume.

Bafta pe lumea 63 si tie si lui scama si sper sa nu mai faci atacuri la persoana sau la alt trib.
 

DeletedUser47204

Mersi olandez, asta e spiritu
Pana la urma continuam sa jucam alaturi de cine ne simtit noi bine sa petrecem timpu dupa o zi de munca sau ceva, certurile sau altele chiar nu isi au rostul.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Hai sa terminam balciul asta, cum a zis si scama nu merita sa ne expunem noi frustrarile interne pe forumul extern. Pe joc daca o fi sa ne batem vreodata o sa vedem acolo care pe care, totusi ma indoiesc avand de vedere ca triburile din care facem parte n o sa intre prea curand pe alta lume.

Bafta pe lumea 63 si tie si lui scama si sper sa nu mai faci atacuri la persoana sau la alt trib.



Tineti salahoru in lesa, din cate vad se baga in seama cam des, aici pe harta a rezistat 2 zile deci este sub nivelul barbarelor acel om cu apa care stie doar sa injure pe skype ca aici nu ii este permis asa mult :)
 
Scor reacție
0
Tineti salahoru in lesa, din cate vad se baga in seama cam des, aici pe harta a rezistat 2 zile deci este sub nivelul barbarelor acel om cu apa care stie doar sa injure pe skype ca aici nu ii este permis asa mult :)
Poti sa i dai block pe skype si aici sa nu mai vorbesti cu el. Nu te a deranjat el cu nimic tu ai inceput sa ne ataci. E treaba lui cat poate, a demonstrat cui trebuia sa demonstreze. Ti am zis daca o fi sa nimerim o lume vedem care e mai bun si incheiem discutia. Daca vrei ataca triburile care joaca aici pe l63 sau pe cine ai tu boala de aici nu pe noi sau cum un coleg de al tau mai sus a implicat tribul mnks.

Hai totusi sa ne respectam putin avand in vedere ca am jucat impreuna putin
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Nimicurile merita respect ? Ati venit amandoi cu amenintari de 2 bani, ati jucat la doua capete pe aici cu manevre ma fel de 2 lei si vreti respect ? Am zis eu ceva referitor de mnk sau altcineva de la noi din trib ? Tu si salahoru ala ati tot dat mesajeca vreti dueluri si nush ce apoi ati jucat pe conturi in woc si ex dar degeaba ca nah ... iar cat am jucat pe la voi pe 60 am jucat nu am intrat doar cu numele sa fiu degeaba cum a fost in cazul de fata, inca mai sunt mesaje cum dadea de pe conturile unde a intrat ca a venit aici sa ne rupa in doua si dupa a banat contu cand a vazut ca este prea slab pentru vorbele grandioase ce erau in el, cat despre 60 cand stateam pe sittere si nu pierdeam sate sau cand faceam organizate pe deteu de ce nu era asa tare in trompeta ? Atunci a stiut sa pupe ursu in coada, acuma vrea duel :))) si acuma vreti respect, luati ce ati oferit si abia astept sa vad si pe harta cum vorbiti pana atunci mergeti umpic la istoric sa va convingeti de toate mutarile facute apoi dati delete la alea si vedeti cum era joaca plus ca v-am dat si pasarica lu ramonica sa va bucurati si voi de ea, cred ca imi sunteti cam datori daca trag linie :)) baietii rai vor respect, va astept la speciala sau ceva lume rapida cand vreti voi si facem sa fie bine, il iei pe fratele tau samy si intrati cu mine pe aceiasi zona sa facem un duel rapid
 

DeletedUser47559

uuu,pe speciala chiar ar fi de urmarit macar pana in protectie....
 

DeletedUser46530

Baieti, lumea 63 se aproprie de sfarsit, cred ca ar fi timpul sa va intoarceti la lumea reala.

Ati castigat, prin metode deloc ortodoxe, dar v-ati atins scopul.

Desigur, acest lucru este o premiera pentru voi, pentru ca mai mult ca sigur nimanui nu ii place sa joace alaturi de backstabberi, de aici si concluzia ca l63 este singura lume pe care o veti castiga vreodata.

Legat de speciale, sincer nu cred ca are nimeni chef sa se bata cu voi la bagat conturi suport, doar sunteti cei mai buni la asa ceva.

Ursule, stim ce probleme ai, pe tine te intelegem.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Pai skelet daca ai ajuns tu sa vorbesti de suporti si de manevre ii clar :)) poate ai uitat ca esti fanul lor nr 1 si de backstab cum sa zici asa ceva ? Cand tu ai vrut sa dai dar ti-ai luat cutit inainte sa faci asta :)) oare de ce toti colegii tai te-au parasit daca noi suntem backstaberi ? Hmm poate pentru ca au vazut mesajele tale in care ziceai ca dupa ce revii djn vacanta rupi alianta si dupa toate mesajele lacrimogene trimise in perioada aia tot ai ramas pagubas


Ai un peste de la mine, am auzit ca iti place
 

DeletedUser33394

Petricaaa, iara esti pe legale:))?

"Premiera ne premiera " ti-ai cam luat-o cu propriile manevre. Daca ma intelegi:rolleyes:

Si in legatura cu LS...iti stim naravul, nu trebuie sa te mai scuzi cu ceva.o_O
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Lasa ca acuma ii diplomat in #mmnk ceva de genu am auzit ca primeste un gram la pna si 2 grame la alianta facuta in start
 

DeletedUser47559

Baieti, lumea 63 se aproprie de sfarsit, cred ca ar fi timpul sa va intoarceti la lumea reala.

Ati castigat, prin metode deloc ortodoxe, dar v-ati atins scopul.

Desigur, acest lucru este o premiera pentru voi, pentru ca mai mult ca sigur nimanui nu ii place sa joace alaturi de backstabberi, de aici si concluzia ca l63 este singura lume pe care o veti castiga vreodata.

Legat de speciale, sincer nu cred ca are nimeni chef sa se bata cu voi la bagat conturi suport, doar sunteti cei mai buni la asa ceva.

Ursule, stim ce probleme ai, pe tine te intelegem.

du-te pe l66 si joaca cu elite si cap de tractor ca ei nu ti-au dat backstab:)))
 
Sus