Discutii libere L64 !

DeletedUser42559

Cine vrea sa vorbeasca si cu mine? :( Puteti sa-mi scrieti si pe joc
 

DeletedUser29124

Bo$$...Tu mergi la miting...Eu merg la meeting ...pt ca am plecat in USA tocmai din cauza backstabberilor ca tine, veniti din papusoi, care sunt acum majoritari in Ro.
 
Scor reacție
98
Era vorba de mentalitate cred...dar e clara treaba cu tine. Iti trebuie niste desene pe tabla de liceu tie.
Nu-i adevarat, viata reala nu are legatura cu jocul, clara treaba cu mine? am dat un backstabb la green si care-i problema ?(si oricum cei din green stiu bine cum s-a intamplat defapt).. vad ca esti frustrat rau

Iti expui rautatea pe un joc, duci jocul la un alt nivel.. mai ia o pauza si iesi pe afara
 
Scor reacție
98
Si poti sa spui orice despre mine, nu o sa iti mai raspund, esti o persoana neimportanta cu bagari in seama pe aici...

Multumesc pentru atentie ! :)
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Nu-i adevarat, viata reala nu are legatura cu jocul, clara treaba cu mine? am dat un backstabb la green si care-i problema ?(si oricum cei din green stiu bine cum s-a intamplat defapt).. vad ca esti frustrat rau

Iti expui rautatea pe un joc, duci jocul la un alt nivel.. mai ia o pauza si iesi pe afara

~ Dl. Carmen Stamatescu ~ :)
Eu cred ca ar trebui sa ii spui altcuiva lucrurile astea, nu mie :) Cred ca ai gresit persoana careia sa ii dai astfel de sfaturi.
Are rost sa vorbim despre cine munceste in viata de zi cu zi pe 1800-2000 lei ca test gamer si cumpara conturi pe aici pe diferite lumi cu 1000-1300 lei ?
Are rost sa deschidem astfel de subiecte si sa fim ipocriti sa spunem ca "viata reala nu are legatura cu jocul" ?
Stau cu telefoane de 2000-3000 lei si nu au bani de o apa plata si fumeaza de pe jos...dar selfiuri isi fac in fata la McDonalds Unirii ca doar e wifi gratuit :))
 
Sus