Discutii libere L64 !

DeletedUser48165

o domnu ursu iti place cand patesti asa ceva? acum intelegi si tu ceea ce faci??? ma bucur chiar ca te.o dat jos:))) bravo!!!! oircum roata so intros nu???? respectele noastre!
 

DeletedUser48165

da ce ai facut ma nene ma?

iti mai trebuie sa spargi conturile oamenilor? multa sanatate si noroc celui care a facut asta!
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
7 sate au fost luate, nu ii paguba... doar nu crezi ca mai joaca aia le vre-o lume ? Cat despre voi ce sa zic? Ati pierdut lume cu 75% dominanta si dati vina pe slart conturi :))) mie mi-a facut paguba care in nici 24 ore o recuperez iar lumea tot se castiga, deci ciocu mic si pleacati capu cand trece sefu pe langa voi
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Cred ca tu ca ai avut o zi teribila si ce ai zis: "Hai sa fac pe grozavu' pe extern cu povesti non-sens:) ce incerci tu sa demonstrezi? chill ca poate iti plesneste ceva in tine.

Cat de mizer trebuie sa-ti fie caracterul incat sa te pretezi sa faci aluzii la viata reala?!
Mi-e lehamite de cei de teapa ta. Semidocti, cu cuvinte imprumutate si folosite eronat, care, atunci cand slaba lor argumentatie, sustinuta la fel de slab de acele cuvinte mentionate mai inainte, nu mai face fata, trec la atacuri josnice.

Esti un nimic, domnule (Urs) Mircea, si nu trebuie sa spun eu acest lucru, ai aratat deja tuturor.


Domnisoara, faptul ca aveai parola si ai facut acel rahat te face de cacao si iti arat ca pe toste lumile o sa fi executata in stil usor elegant:) dar mie imi place sa platesc toate datoriile si o sa vezi ca vei pierde mai mult decat iti poti imagina (pe fiecare lume) in rest fugi la baietii tribali cu, care o arzi pe aici sa te apere ca o sa ai nevoie :))

Cat despre cuvintele folosite de tine este interesant ca doar pe extern lasi mesaje de genu in care te folosesti de domnul dex sa pari si tu cu oleaca de capsor:) in rest esti leita ramonica domnisoara draga

Spor la joaca daca mai o sa ai ocazia, vedem si aici cate zile iti raman
 

DeletedUser3193

Rusine sa ti fie, tocmai tu comentezi care spargi conturi si face atatea mizerii pe toate lumile?! Si mai usor cu amenintarile si print urile, nu cred ca iti doresti sa fac acelasi lucru ( fata de cei care te cred coleg) si cand te rugai de mine ca ai vrea sa avem o relatie...ciocul mic. Cum spuneam..esti patetic prietene! cum dracu se face ca din atatia membrii doar tu esti aici si aberezi. iar vrei sa ti promovezi "valorile"?

Hai recunoaste ca ma iubesti:rolleyes:
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
O ciocaneala nu iti strica ce ii drept, despre spart conturi nu stiu ce sa zic dar cred ca din iubire nu le-ai spus colegilor tai ca solo era cu logare din blank doar ai vazut cu ochii tai cand ne-am vazut


Si culmea dupa aveai imediat coplayer din blank :)) deci cine ii ce aici ?
 

DeletedUser3193

Offff.. pasarica mica daca taceai filozof ramaneai :D numai tu puteai sa faci asa o teorie a conspiratiei

Coplayer din blank eu pe 59?! ai uitat sa mentionezi un aspect foarte important, coplayerul din blank il aveam pe alta lume , respectiv 63 :)))
Si daca ai vazut bine,contul era incuiat si a devenit de barbari. Cu tine nu se poate discuta pentru ca nu ai o idee clara despre ceea ce spui,esti in pom si pomul e uscat porumbelule, desteptu' lu' mama,vino sa-ti dau un bubic:))

Acesta este ultimul post, din pacate nu faci diferenta intre real si virtual desi ai si tu o varsta.. Esti o risipa inutila de energie. :)
O zi placuta si scuze celorlati colegi ca au asistat la discutie nefiind implicati.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Da mamica, asa este cum zici tu :))

Totusi de ce colegii tai nu au aflat ca eram la solo ? Si de ce nu stiaubca imi zici tot ce misca pe conferintele lor ? Etc etc sfanta sfintilor, lasa ca facem si publice printurile tale cu info din method sa vedem cum sta treaba, daca vrei si cu povestile despre anumiti jucatori spune ca le facem si pe alea ca dupa tu ai de dat explicatii nu eu
 

DeletedUser46530

Offff.. pasarica mica daca taceai filozof ramaneai :D numai tu puteai sa faci asa o teorie a conspiratiei

Coplayer din blank eu pe 59?! ai uitat sa mentionezi un aspect foarte important, coplayerul din blank il aveam pe alta lume , respectiv 63 :)))
Si daca ai vazut bine,contul era incuiat si a devenit de barbari. Cu tine nu se poate discuta pentru ca nu ai o idee clara despre ceea ce spui,esti in pom si pomul e uscat porumbelule, desteptu' lu' mama,vino sa-ti dau un bubic:))

Acesta este ultimul post, din pacate nu faci diferenta intre real si virtual desi ai si tu o varsta.. Esti o risipa inutila de energie. :)
O zi placuta si scuze celorlati colegi ca au asistat la discutie nefiind implicati.

Totusi, cum a ajuns parola lui solo la noi?
 

marakesh

member
Scor reacție
0
Cred ca tu ca ai avut o zi teribila si ce ai zis: "Hai sa fac pe grozavu' pe extern cu povesti non-sens:) ce incerci tu sa demonstrezi? chill ca poate iti plesneste ceva in tine.

Cat de mizer trebuie sa-ti fie caracterul incat sa te pretezi sa faci aluzii la viata reala?!
Mi-e lehamite de cei de teapa ta. Semidocti, cu cuvinte imprumutate si folosite eronat, care, atunci cand slaba lor argumentatie, sustinuta la fel de slab de acele cuvinte mentionate mai inainte, nu mai face fata, trec la atacuri josnice.

Esti un nimic, domnule (Urs) Mircea, si nu trebuie sa spun eu acest lucru, ai aratat deja tuturor.
Ioi... no ni ma la el ce be :))) ti-ai revenit @xxena ...? la fel ca in scitii :p
 

DeletedUser3193

:))) Ce vremuri frumoase Costin...iti amintesti ca atunci erau 95 k-uri pline? acum cu greu se aduna pe 4 in start..asta spune multe despre evolutia jocului..:(
A fost o placere sa "pierd" 3 ani noptile si zilele alaturi de Scitii, acesti monstrii cumpliti ai lumii 3 :) tribul care a facut istorie pe .ro! dar si alaturi de adversari ca tine si inca cativa. tu si yneman cei mai buni aparatori ai lumii 3. ..
S-au format multe prietenii stranse de pe l3, majoritatea s-au prelungit pana in momentul prezent si in viata reala, persoane chiar minunate.

P.S.Nu imi place forumul extern, este o porcarie in care orice ai spune vine un alt cocon si incearca sa te balacareasca. Cam asta e situatia cu forumurile externe in orice joc unde sunt romani mai multi, circ.

Si vorba sicitilor: ALOHA SI O BERE RECEE!! @marakesh :cool::cool:
 

marakesh

member
Scor reacție
0
Sara pe deal, Sageata suna cu jale


Introducere:

Primind replica săgeții,
Acceptat-așa... din milă...
Se iscă brusc întrebarea :
Illegal o fi Dăncilă?!?

Illegal cuprins de spaimă,
Sare iute jos din pat
La auzul sumbrei vești
C-a primit organizat

Și luând lista de membri,
Răsuflă mai ușurat.
Dar degeab-ai nume multe
Dacă numele n-au sat.

Scoase-un țipăt ca de fată
Dând de veste la Sophia
Că azi noapte ucigașii
Le luaseră moșia.

Și cu spumele la gură,
Luă oștenii toți la rost
Să vadă pe care-oroarea
L-a lovit dormind în post

-Pinule, cu creanga deasă,
Tu de ce n-ai apărat?
-Apăi, șefule...aseară...
M-am uitat la campionat.

-Dar tu, killere răspunde
Unde-s trupele din sat?
-Am crezut că al meu nume
De dușmani m-a camuflat

Pe Luiza cea vitează
N-o mai întrebă nimic
Degeaba ai trupe multe
Dacă satul ți-e prea mic

-Lord lord Mărci,care ți-e scuza?
Illegalul glăsuise.
Dar cum numele-i ne spune,
Lord lord Mărci se bâlbâise:

-Șefule! Nu-nu mă bate!
A-așa fu dat să fie.
Când mă-mă-mă atacară,
Eu avea logopedie.

Și așa cu frica-n vine
Illegal se duse-n pat
Și jură că altă dată
Va fi mai organizat.

După noaptea dureroasă
Învelită în oroare
Nimeni nu va mai aude
De Surcica Dansatoare.


In memoriam: Don Diablo

Diabolicului nostru,
Care stai la agățat,
Nu du paladinu-n Spania,
Când avem organizat.

Liu Hazliu
 

marakesh

member
Scor reacție
0
:))) Ce vremuri frumoase Costin...iti amintesti ca atunci erau 95 k-uri pline? acum cu greu se aduna pe 4 in start..asta spune multe despre evolutia jocului..:(
A fost o placere sa "pierd" 3 ani noptile si zilele alaturi de Scitii, acesti monstrii cumpliti ai lumii 3 :) tribul care a facut istorie pe .ro! dar si alaturi de adversari ca tine si inca cativa. tu si yneman cei mai buni aparatori ai lumii 3. ..
S-au format multe prietenii stranse de pe l3, majoritatea s-au prelungit pana in momentul prezent si in viata reala, persoane chiar minunate.

P.S.Nu imi place forumul extern, este o porcarie in care orice ai spune vine un alt cocon si incearca sa te balacareasca. Cam asta e situatia cu forumurile externe in orice joc unde sunt romani mai multi, circ.

Si vorba sicitilor: ALOHA SI O BERE RECEE!! @marakesh :cool::cool:
ehhh nu cel mai bun dar destul cat sa o fac pe melania sa planga si sa ia algocalmin :))
 

DeletedUser13059

a facut istorie ? :O in afara faptului ca a fost prima lume inchisa nu vad ce istorie a facut tribu ala care a si castigat lumea aia cum a castigat-o dupa cum bine se stie ca a fost prima lumea inchisa cu ajutorul "divinitatii"

ai uitat xeno cand ai spus ca intemietoarea din scitii te-a avertizat sa nu te loghezi la tine pe cont + alt cont unde aveai parola ca va baneaza ? daca era din alt trib nu era atentionat, asa istorie sa tot faci :))

si culmea ca in afara de lumea aia peste tot pe unde au mai intrat jucatori din scitii marele mereu au fost si sunt prafalai pe fiecare lume unde joaca, asta spune tot ce nivel era acolo si ce jucatori au facut "istorie"

scitii inainte de a intrat pe o lume noua in care spera sa ajunga pana la final

18_Icoana_EVZ.jpg
 

DeletedUser46530

Au trecut 61 de lumi de atunci si voi inca n-ati trecut peste

da ma, am inteles

"ati facut ravagii
ati scris istorie
ati fost mari jucatori "

dar prezentul se rezuma la

"fac ravagii
scriu istorie
sunt mare jucator"

gata cu suferintele, voi astia care va laudati cat de bine ati jucat pe l3, trezirea ba, sunteti niste petarde 61 de lumi mai tarziu ;))
 
Sus