Discutii libere L66

Scor reacție
0
Eu te cred ca ai scrie mai mult , dar nu cred ca ai destul vocabular sa scrii 5 randuri corect gramatical , dar asta e o alta discutie. Daca ai de gand sa apari cu replici de prin 2002 cu besini , tu , un jucator mare in puncte ,dar care nici macar nu existi in razboi, eu zic sa te mai gandesti.


Sa vedem , ce ai facut pana acum vs DK , tu personal?

http://prntscr.com/mrk9nu


Da , imi plac statisticile astea , esti un zeu. Te cred ca te-ai lasat , nu de doua ori , probabil de prea multe ori pentru ca de fiecare data cand te-ai apucat de acest joc , ti-ai dat seama ca nu-i de tine. "Zeule" NU EXISTI pe L66
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Eu te cred ca ai scrie mai mult , dar nu cred ca ai destul vocabular sa scrii 5 randuri corect gramatical , dar asta e o alta discutie. Daca ai de gand sa apari cu replici de prin 2002 cu besini , tu , un jucator mare in puncte ,dar care nici macar nu existi in razboi, eu zic sa te mai gandesti.


Sa vedem , ce ai facut pana acum vs DK , tu personal?

http://prntscr.com/mrk9nu


Da , imi plac statisticile astea , esti un zeu. Te cred ca te-ai lasat , nu de doua ori , probabil de prea multe ori pentru ca de fiecare data cand te-ai apucat de acest joc , ti-ai dat seama ca nu-i de tine. "Zeule" NU EXISTI pe L66

Ceata completa...Ce sa intelegi u din jocul asta....ce statistici scoate copilu:)) P.P(vezi ce inseamna:0)
 
Scor reacție
0
Statistica aia din cate vezi , are 4 categorii

Sate cucerite - 0 => Esti un 0
Sate pierdute - 1 => Pierdut in Ntz , dar avand in vedere ca a fost un razboi comun ( de asta are aAa-ul asa multe sate cucerite in razboiul cu DK ca s-au pus si alea ) esti pe minus.
Inamici invinsi agresor - 300k adica ce ai facut? Ai bagat... cat? 7 fulluri de cand a inceput L66? Esti 0.
Inamici invinsi ca aparator - 300k adica... te-ai aparat la 7 fulluri? bravo , esti jucator.

Daca nici acum nu intelegi ce reprezinta acea statistica , poate ar trebuii sa iti punem si-un "preparator". Ai 510k puncte si nimeni nu stie de tine pe harta , dar nimeni. In schimb , apari doar pe extern si faci gura. Atat stii, nu?

"Sunteti 0". Hmm , pai sa vedem un top10 al razboiului

http://prntscr.com/mrknss

9 jucatori DK si 1 aAa care se intampla sa fie si locul 2 pe lume si chiar el e ultimul din top 10.

Nu stiu pe ce jucati , pe castane , pe interne, ca pe harta nu jucati. Nu inteleg cum unii de acolo au rabdare sa joace cu specimene ca tine si nu numai :D
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Screenshot_20190301-011119.jpg
 
Scor reacție
0
De ce s a plang? Ca ai dat-o in penibil incat arati statistica cu HT?:))


Pai care e legatura intre ce vorbeam pana acum si de ce spui tu acum? Penibil. =))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Sa inceapa razboiul :D

Deja se incing spiritele, asteptam manevrele, sa cante topoarele, si sa curga arogantele :D :cool:
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nu se complica cu din astia mici cred =]]]

Eu am ajutat, nu s-a vrut, sa cante topoarele si sa tipe berbecii :D
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Statistica aia din cate vezi , are 4 categorii

Sate cucerite - 0 => Esti un 0
Sate pierdute - 1 => Pierdut in Ntz , dar avand in vedere ca a fost un razboi comun ( de asta are aAa-ul asa multe sate cucerite in razboiul cu DK ca s-au pus si alea ) esti pe minus.
Inamici invinsi agresor - 300k adica ce ai facut? Ai bagat... cat? 7 fulluri de cand a inceput L66? Esti 0.
Inamici invinsi ca aparator - 300k adica... te-ai aparat la 7 fulluri? bravo , esti jucator.

Daca nici acum nu intelegi ce reprezinta acea statistica , poate ar trebuii sa iti punem si-un "preparator". Ai 510k puncte si nimeni nu stie de tine pe harta , dar nimeni. In schimb , apari doar pe extern si faci gura. Atat stii, nu?

"Sunteti 0". Hmm , pai sa vedem un top10 al razboiului

http://prntscr.com/mrknss

9 jucatori DK si 1 aAa care se intampla sa fie si locul 2 pe lume si chiar el e ultimul din top 10.

Nu stiu pe ce jucati , pe castane , pe interne, ca pe harta nu jucati. Nu inteleg cum unii de acolo au rabdare sa joace cu specimene ca tine si nu numai :D

Bai gura bogata...nici nu trebuie sa ai inamici invinsi pe atac, aparare sau sustinator ca sa demonstrezi ca joci pentru echipa. Tu nu ai o viziune buna asupra jocului si te legi de orice chichita ca sa transformi in ceva negativ. Nimic echilibrat, nimic normal nu detaliezi pe aici. Pai sunt jucatori care nu au avut o treaba cu granita si au tinut sitere unde nu s-a pierdut nimic. Sunt jucatori care isi arata jocul colectiv prin altfel de actiuni. Ceea ce spui tu pe aici ar fi valabil si pentru jumatate din echipa voastra care este pasiva...nu? Taci te rog si nu mai vb de x si y ca nu sunt jucatori sau ca sunt prea slabi sau ca au tupeu sa vina pe aici sa posteze. Pana una alta sunteti niste jucatori si voi si absolut orice acuza care o aduceti echipei aAa sau Zig este valabila si pentru voi si HT. Poate mai mult in procente pentru voi datorita faptului ca ati avut zeci de conturi blocate de la inceputul lumii pana acum.
Nu stiu ce te face pe tine mai bun ca oricine aduci in discutie si cu care te ti tare in clont pe aici. Cand noi jucam la un anumit nivel tu inca invatai litere din alfabet la clasa 1-2. Despre ce vorbim ? Aaa...ca ai o echipa in spate care este buna, cu o conducere pe masura, asta poti spune. Dar nu veni aici sa arunci cu noroi in anumiti jucatori care nu cauta deloc atentie si care intr-adevar fac anumite observatii echilibrate.
Varu cand rula el fin si statea pe joc asa cum trebuie avea 10 clase peste ceea ce prestezi tu acum.
Nu ne mai spune de x si de y ca ce fulluri are sau ce actiuni face...nu stam sa cautam in rapoarte cati de la voi ataca rusinos...novice chiar. Despre ce vorbim ?
Fa te rog observatii cum trebuie daca tot faci...adu in discutie si ceea ce este la voi in ograda inainte de a detalia despre tabara adversa ca a facut si a dres nu stiu ce. Ca ai ce sa spui mult mai multe despre voi...
 
Scor reacție
0
Bai gura bogata...nici nu trebuie sa ai inamici invinsi pe atac, aparare sau sustinator ca sa demonstrezi ca joci pentru echipa. Tu nu ai o viziune buna asupra jocului si te legi de orice chichita ca sa transformi in ceva negativ. Nimic echilibrat, nimic normal nu detaliezi pe aici. Pai sunt jucatori care nu au avut o treaba cu granita si au tinut sitere unde nu s-a pierdut nimic. Sunt jucatori care isi arata jocul colectiv prin altfel de actiuni. Ceea ce spui tu pe aici ar fi valabil si pentru jumatate din echipa voastra care este pasiva...nu? Taci te rog si nu mai vb de x si y ca nu sunt jucatori sau ca sunt prea slabi sau ca au tupeu sa vina pe aici sa posteze. Pana una alta sunteti niste jucatori si voi si absolut orice acuza care o aduceti echipei aAa sau Zig este valabila si pentru voi si HT. Poate mai mult in procente pentru voi datorita faptului ca ati avut zeci de conturi blocate de la inceputul lumii pana acum.
Nu stiu ce te face pe tine mai bun ca oricine aduci in discutie si cu care te ti tare in clont pe aici. Cand noi jucam la un anumit nivel tu inca invatai litere din alfabet la clasa 1-2. Despre ce vorbim ? Aaa...ca ai o echipa in spate care este buna, cu o conducere pe masura, asta poti spune. Dar nu veni aici sa arunci cu noroi in anumiti jucatori care nu cauta deloc atentie si care intr-adevar fac anumite observatii echilibrate.
Varu cand rula el fin si statea pe joc asa cum trebuie avea 10 clase peste ceea ce prestezi tu acum.
Nu ne mai spune de x si de y ca ce fulluri are sau ce actiuni face...nu stam sa cautam in rapoarte cati de la voi ataca rusinos...novice chiar. Despre ce vorbim ?
Fa te rog observatii cum trebuie daca tot faci...adu in discutie si ceea ce este la voi in ograda inainte de a detalia despre tabara adversa ca a facut si a dres nu stiu ce. Ca ai ce sa spui mult mai multe despre voi...

Ah , am inteles. Deci inamicii invinsi sunt egali cu 0. Chiar ma gandeam cand apari iar pe extern , da' nu ma asteptam sa spui asemenea prostie avand in vedere ca te crezi mare jucator :D
 

DeletedUser48315

Bai gura bogata...nici nu trebuie sa ai inamici invinsi pe atac, aparare sau sustinator ca sa demonstrezi ca joci pentru echipa. Tu nu ai o viziune buna asupra jocului si te legi de orice chichita ca sa transformi in ceva negativ. Nimic echilibrat, nimic normal nu detaliezi pe aici. Pai sunt jucatori care nu au avut o treaba cu granita si au tinut sitere unde nu s-a pierdut nimic. Sunt jucatori care isi arata jocul colectiv prin altfel de actiuni. Ceea ce spui tu pe aici ar fi valabil si pentru jumatate din echipa voastra care este pasiva...nu? Taci te rog si nu mai vb de x si y ca nu sunt jucatori sau ca sunt prea slabi sau ca au tupeu sa vina pe aici sa posteze. Pana una alta sunteti niste jucatori si voi si absolut orice acuza care o aduceti echipei aAa sau Zig este valabila si pentru voi si HT. Poate mai mult in procente pentru voi datorita faptului ca ati avut zeci de conturi blocate de la inceputul lumii pana acum.
Nu stiu ce te face pe tine mai bun ca oricine aduci in discutie si cu care te ti tare in clont pe aici. Cand noi jucam la un anumit nivel tu inca invatai litere din alfabet la clasa 1-2. Despre ce vorbim ? Aaa...ca ai o echipa in spate care este buna, cu o conducere pe masura, asta poti spune. Dar nu veni aici sa arunci cu noroi in anumiti jucatori care nu cauta deloc atentie si care intr-adevar fac anumite observatii echilibrate.
Varu cand rula el fin si statea pe joc asa cum trebuie avea 10 clase peste ceea ce prestezi tu acum.
Nu ne mai spune de x si de y ca ce fulluri are sau ce actiuni face...nu stam sa cautam in rapoarte cati de la voi ataca rusinos...novice chiar. Despre ce vorbim ?
Fa te rog observatii cum trebuie daca tot faci...adu in discutie si ceea ce este la voi in ograda inainte de a detalia despre tabara adversa ca a facut si a dres nu stiu ce. Ca ai ce sa spui mult mai multe despre voi...
Care sunt zecile de conturi? Si lasa pe alti care n au fost banati sa vorbeasca ;) nu tocmai tu
 

DeletedUser48315

Saracutu, se face cheta lentru testament ? Ce bine suna :))))



Bina v-am gasit dragilor, sper sa fie inca actiune pe harta, nu stiu care cu care se bat dar just elite o sa piarda iar :*

Bafta
Sa incerci sa platesti un jucator sa nu plece in Dk :))) N-am mai auzit pana acum
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Parca nu te interesa lumea asta :)) Si acum incerci sa ajuti? Ah , am uitat ca-ti joaca colegii din Roma pe acolo :D




Se pare Rica ca nu ai cuvant :D

Mastere, incepi sa o dai in penibil, ti se urma la cap, ia-o mai usor.

Atata timp cat cineva din roma o sa imi ceara ajutorul, si daca pot sa ajut sau sa intreb, o s-o fac. Ca nu-mi pasa ce se intampla da, la fel de adevarat, am treaba pe 64.

Aaa, ca am boala pe cateva conturi din AAA, si daca le prind le bubui, la fel de adevarat, nu mi-am ascuns intentiile, la fel de adevarat este ca am avertizat Dk-ul sa aiba grija la scripturi ca s-ar putea sa ia ban, dupa 2-3 zile luat zmeul master.

Te rog sa te abtii de la comentarii la adresa mea daca nu cunosti, am jucat impreuna si nu cred ca e cazul sa te dai in spectacol, lasa jucatorii vechi din DK sa comenteze daca au ceva de comentat, nu te convertii intr-o mascota, joaca pe harta, acolo isi arata un trib valoarea.
 

DeletedUser30241

Salut baieti,

Eu nu am facut nici o oferta pentru testament. Daca aveti vreo dovada va rog sa postati aici. Pana una alta delectati-va cu niste rapoarte calde.

- https://prnt.sc/mrtxq3
- https://prnt.sc/mrty42

Muppets, in legatura cu postul tau iti reamintesc ca tribul nostru se bate cu 2 tabere in timp ce voi atacati intr-o singura directie. In ultimele 2 luni atacurile dk + 75% din atacul ht s-a concetrat pe granitele aaa.

- Statistica aaa vs dk + ht 1 dec - 1 martie : https://prnt.sc/mru19j

Felicitari tuturor pentru activitate e o lume frumoasa.
bafta.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
La fel de adevarat, e ca daca veneai tu, spearrr sau Casian si ma intreba, nu stiu, sa zic asa: Auzi, nu vrei sa-l intrebi pe osvald daca vrea in DK?

Nu aveam nicio problema in a face asta, asa ca, ti-am zis, limiteaza cuvintele la ce cunosti.
 

DeletedUser48165

Salut baieti,

Eu nu am facut nici o oferta pentru testament. Daca aveti vreo dovada va rog sa postati aici. Pana una alta delectati-va cu niste rapoarte calde.

- https://prnt.sc/mrtxq3
- https://prnt.sc/mrty42

Muppets, in legatura cu postul tau iti reamintesc ca tribul nostru se bate cu 2 tabere in timp ce voi atacati intr-o singura directie. In ultimele 2 luni atacurile dk + 75% din atacul ht s-a concetrat pe granitele aaa.

- Statistica aaa vs dk + ht 1 dec - 1 martie : https://prnt.sc/mru19j

Felicitari tuturor pentru activitate e o lume frumoasa.
bafta.


tu ai face bine sa respecti ceea ce afirmi!

0 caracter 0 cuvant 0 respect ai si tupeu sa vorbesti! apropo erai tare fericit cand ati facut manevra cu contul lui mark :)) omul manevra cu pentru care cuvantul e cuvant!
http://prntscr.com/mrue76
 
Sus