Discutii libere L66

Scor reacție
0
La fel de adevarat, e ca daca veneai tu, spearrr sau Casian si ma intreba, nu stiu, sa zic asa: Auzi, nu vrei sa-l intrebi pe osvald daca vrea in DK?

Nu aveam nicio problema in a face asta, asa ca, ti-am zis, limiteaza cuvintele la ce cunosti.

Nu era vorba doar de asta Dicsie , nu te-am contrazis pana acum si am zis ca nu-mi bat capul , ca si asa nu joci aici. Dar acum 2-3 saptamani te bateai in piept ca nimeni din Roma nu sta si joaca ca si co-player. Daca nu afirmai acest lucru , nu iti scriam absolut nimic. N-o sa postez printurile cu convorbirile din respect fata de cei cu care am vorbit deja, in schimb daca vrei pe privat sa le vezi , imi scrii pe skype / mesaj pe joc / mesaj pe forum si iti arat.
 

DeletedUser48165

apropo acele pile ale tale nu mi.au banat contul... ori nu le.ai oferit destule pp?
 
Scor reacție
0
Salut baieti,

Eu nu am facut nici o oferta pentru testament. Daca aveti vreo dovada va rog sa postati aici. Pana una alta delectati-va cu niste rapoarte calde.

- https://prnt.sc/mrtxq3
- https://prnt.sc/mrty42

Muppets, in legatura cu postul tau iti reamintesc ca tribul nostru se bate cu 2 tabere in timp ce voi atacati intr-o singura directie. In ultimele 2 luni atacurile dk + 75% din atacul ht s-a concetrat pe granitele aaa.

- Statistica aaa vs dk + ht 1 dec - 1 martie : https://prnt.sc/mru19j

Felicitari tuturor pentru activitate e o lume frumoasa.
bafta.

Sabine :D Daca pui aAa vs dk + ht de ce nu pui si Zig? Eu inteleg ca doar statistica asta da bine , pentru ca daca pui DOAR DK si aAa va cam faceti de ras.. Dar totusi :D Daca pui , pune bine sa stie toti ce-i pe harta :D
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nu era vorba doar de asta Dicsie , nu te-am contrazis pana acum si am zis ca nu-mi bat capul , ca si asa nu joci aici. Dar acum 2-3 saptamani te bateai in piept ca nimeni din Roma nu sta si joaca ca si co-player. Daca nu afirmai acest lucru , nu iti scriam absolut nimic. N-o sa postez printurile cu convorbirile din respect fata de cei cu care am vorbit deja, in schimb daca vrei pe privat sa le vezi , imi scrii pe skype / mesaj pe joc / mesaj pe forum si iti arat.

Dupa acum am zis, cine joaca ca si co-player eu nu pot decide pentru fiecare cum si unde sa joace.

Am auzit ca joaca markos, l-am intrebat, nu joaca.

Juliannn, la fel, faptul ca sniper il ajuta pe 64 sa ne batem pt locul 1 nu inseamna ca juli e coplayer aici...

Osvald a intrat de la inceput, fiind prieten cu rica si echipa aaa in general, ce vina are roma, sau eu in asta?

Am jucat si in DK si Roma, cat si United. M-am ajutat cu toti, cu cine am pastrat un gram de respect, daca imi cere ajutor ofer, nu ma doare mana sa scriu 3-4 fraze, mai departe sa se descurce, ce-i gresit in asta?

Am fost in conferintele Roma ( am fost pt ca m-am retras din conducere ) United si Dk, am vazut peste tot uscaturi si jucatori buni, nu cred ca trebuie sa mai dovedeasca nimeni nimic, si doar sa arate pe harta.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Pai da-mi si mie, caci ca nu stim noi astia vechi, sunt curios de unde apar asa zvonuri, si mai ales de la cine, Ai skype-ul meu, daca nu cere-l in DK.

Personal chiar sunt curios care sunt acei jucatori care joaca "pe ascuns"
 

DeletedUser48165

Parte 1:
Triburi: DK, -DK-, - DK -
Parte 2:
Triburi: -aAa-, -aAa-1, -aAa-2, -aAa-4, -aAa-.

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 159
Tabăra 2: 87
Diferență: 72

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 0
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 688,689
Tabăra 2: 401,753
Diferență: 286,936

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22,231
Tabăra 2: 0
Diferență: 22,231

chart



ultimile 48h
 

DeletedUser48165

Parte 1:
Triburi: DK, -DK-, - DK -, HT, HT-A, HT-B, HT-R
Parte 2:
Triburi: -aAa-, -aAa-1, -aAa-2, -aAa-4, -aAa-., Zig!?!, Zig?!?

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 7,976
Tabăra 2: 7,484
Diferență: 492

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 431
Tabăra 2: 359
Diferență: 72

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 26,821,487
Tabăra 2: 26,229,539
Diferență: 591,948

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,658,068
Tabăra 2: 2,172,033
Diferență: 486,035

chart
 

DeletedUser48165

Parte 1:
Triburi: DK, -DK-, - DK -
Parte 2:
Triburi: -aAa-, -aAa-1, -aAa-2, -aAa-4, -aAa-.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,187
Tabăra 2: 5,440
Diferență: 1,253

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 134
Tabăra 2: 65
Diferență: 69

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 12,585,636
Tabăra 2: 19,761,578
Diferență: 7,175,942

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 778,750
Tabăra 2: 383,424
Diferență: 395,326

chart
 

DeletedUser48165

eu nu doresc nimic doar am adus aceea ce sabin dorea... ca tu esti implicat la mijloc nu e problema mea.......personal nu am nimic cu tine asa ca nu te mai agita ca un pepsi:)

incearca sa fi mai natural nu bate apropouri aiurea:p referiri de genu au numai pupin...istii;)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus