Discutii libere L66

DeletedUser4270

Auch...unde e Legend ?
A frecat lampa prea mult Aladin si a gresit dorinta :)))

Mi sa indeplinit, am dus tribu pe locu 1 si la inamici invinsi tot pe 1 (agresor si aparator)

Legend a fost desfintat din cauza presiunilor puse de Zig HT aAa aka Tripla Alianta si DK :) si prin tradarea lui vykyng si unui alt jucator din Conducere.

Las aceasta provocare mai departe: sa intrati in centru, sa nu faceti nici o diplomatie si daca se poate, farà academi. Pentru cei ce prefera provacarile Grele.

Am intrat 6 jucatori aprope am cucerit lumea.
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
DK- vs -aAa- ...

Daca ar face cineva un topic cu razboiul lor...

Parte 1:
Triburi: -aAa-, -aAa-., -aAa-1, -aAa-2, -aAa-3
Parte 2:
Triburi: DK, DK A, -DK-, - DK -

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 15
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31,076
Tabăra 2: 70,494
Diferență: 39,418

chart
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Da, suntem slabi si nu ne da nimeni atentie.
DK ne domina din toate punctele de vedere...
Ce sa zic...Bravo lor :)))
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Se pare ca s-a balansat situatia :)

Parte 1:
Triburi: -aAa-, -aAa-., -aAa-1, -aAa-2, -aAa-3
Parte 2:
Triburi: DK, DK A, - DK -, -DK-

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 15
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 80,350
Tabăra 2: 70,494
Diferență: 9,856

chart
 

DeletedUser49018

Va fi un razboi frumos pe viitor,inca nu e declarat...sper sa dureze si sa nu cedeze nici una din tabere repede.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Uite asa se poate discuta cu voi cand vezi o astfel de postare.
Declara razboi...cel mai bun sa castige.
Nu ?
 

DeletedUser49018

Uite asa se poate discuta cu voi cand vezi o astfel de postare.
Declara razboi...cel mai bun sa castige.
Nu ?



Tin sa iti amintesc ca prima mea postare la adresa ta a venit dupa ce ai inceput tu sa ne faci in toate felurile.Nu mai tin minte cum deoarece sau sters vad cateva postari.Vorbesti frumos iti vorbim frumos...mai mult nu am nimic de adaugat.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Pai atata timp cat stii si tu ca primele atacuri au venit din partea jucatorilor care ii ai acolo, care nu sunt pur sange DK, care sunt parveniti in echipa voastra si nu au fata de echipa voastra, am acoperire la orice atac ce l-am facut la adresa echipei voastre.
Am prieteni vechi si buni la voi, tu la noi la fel, multi se cunosc si au jucat pe alte lumi impreuna...
Nu are rost sa ma cobor la nivelul catorva jucatori de la voi ce au iesit pe aici sa isi arate muschii ascunsi si cele 3 fire de par de zici ca sunt Lolek si Bolek.
Am tinut seama de adi si de tine...
 

stou

member
Scor reacție
0
Bai florine tu deja te intreci cu gluma sa lamurim cateva lucruri:
Acele mesaje pt care tu spui ca trebuia sa fiu concediat sunt un pamflet (asta daca stii ce insemna ) la incercarea esuata a jucatorului 3301 sa il recruteze pe Doublemax .Din acest motiv cel mentionat mai sus a primit acel mesaj de la 4 5 jucatori simultan la aceeasi ora ca o atentionare sa isi vada de treaba lui si sa nu mai incerce degeaba recrutari de la noi.
Primele ironii la adresa dk au venit din partea ta sa nu uitam asta forumul e aici si se poate vedea
Tot ceea ce am spus referitor la adresa ta sunt insotite si de conversatiile de rigoare cine e interesat I le pot da sa le vada fara nici o problema .
Faptul ca tu te legi de infatisarea mea nu te ajuta prea mult ci denota slabiciunile tale in materie de joc :)))
Cat despre tribul aaa ce sa spun ,sunt unii jucatori cu care am jucat ori ca colegi de trib ori ca dusmani si au tot respectul meu, sper sa joace cat mai bine si sa nu irosim degeaba timpul
MULTA BAFTA
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Pai si atunci ce ma acuzi pe mine ca am incercat sa recrutez de la voi ?
Petre se stie cu Max si au avut o discutie. Nimic altceva.
Ca mi-am contactat si eu prietenii de acolo si mi-am facut unele planuri cu ei dupa cazul cu tine ? Da, asta e altceva.
Dar nu imi vorbi mie de pamflete cand tu nu ai haz nici cat negru sub unghie.
Tu nu ai ce slabiciuni in materie de joc sa arati cu degetul catre mine.
Tu esti mult prea slab ca sa-ti mai dau atentie...scuza-ma ca iti spun adevarul si poate e frustrant, dar un loc in DK e ocupat degeaba...de tine si inca 2-3 din brigada ta vestita :)
Nu-mi vorbi de joc, te rog...rezultatele mele de-a lungul anilor te pot coplesi daca ti le aduce cineva la cunostinta.
Hai succes !
Sa vorbeasca harta de acum, jucatorule :))
 

stou

member
Scor reacție
0
Asa o fi ma ,is prea slab pt DK :))) bine ca esti tu arogant si te crezi mare zeu ne vedem pe harta cu tot cu palmaresul tau :)))))))
Ps :Nu vb aiurea ca petre se cunoaste cu Max , mor de ras la ce vad pe aici si la ce afirmatii faci :)))))))
 
Scor reacție
0
Ma dor ochii cand vad ce scrie "marele jucator" Elite . Nu sunt cuvinte sa te descrie jucatorule "cu rezultate". Singurul loc ocupat degeaba , il ocupi tu. Nu inteleg cum de se mai risca lumea sa joace cu tine , pp-uri furi , splituri ti le fac altii , joci cu 30k de deff din trib , da' nu esti in stare sa realizezi nimic, satele le vinzi ( daca gasesti pe cineva sa riste sa faca "negoturi" cu tine). Da-ti stergere la cont si nu mai iesi vreodata pe extern , daca mai ai putin respect fata de tine sau iti place sa te adancesti in...?
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Ma dor ochii cand vad ce scrie "marele jucator" Elite . Nu sunt cuvinte sa te descrie jucatorule "cu rezultate". Singurul loc ocupat degeaba , il ocupi tu. Nu inteleg cum de se mai risca lumea sa joace cu tine , pp-uri furi , splituri ti le fac altii , joci cu 30k de deff din trib , da' nu esti in stare sa realizezi nimic, satele le vinzi ( daca gasesti pe cineva sa riste sa faca "negoturi" cu tine). Da-ti stergere la cont si nu mai iesi vreodata pe extern , daca mai ai putin respect fata de tine sau iti place sa te adancesti in...?

Bey antropozilor...voi nu aveti ce sa ziceti de mine in niciun fel. V-am raspuns la fiecare postare in care m-ati acuzat in mod gresit.
Sa faca bascalie toata lumea poate...dar sa o faci si cu ceva care intr-adevar sa mentina si postarea la un rang acceptabil e greu
Nu stiu cine are 30k...poate favola si cavalerul si restul pe langa mine. Splituri nu stiu sa fi cerut la nimeni...poate antisplituri, care sunt cu totul altceva papusel muppets.
Daca eu sunt cum spui tu in postarea asta, ce cuvinte crezi ca se pot gasi pentru tine si amicii tai vorbareti ?
Nu prea cred ca se gasesc sa denote felul in care sunteti voi.
stou era ************ cand jucam eu...******* atentie, la fel si tu acum...ai *********** pana sa te accepte si pe tine o echipa sa joci ca altfel erai innobilat la 1-2 sate cel mult.
Si da, am confundat jucatorul...am crezut ca cel despre care vorbeati mai sus ca a fost contactat de Petre a jucat in Maze cu el. Am gresit si mi-o asum.
Dar voi...voi nu va asumati nimic...sunteti intr-o rotatie continua la trofeul de miss piggy de la tara.
Vorbim pe harta...jucatorilor :))
Acolo sa va vad pe fiecare in parte...

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Se pare ca s-a balansat situatia :)

Parte 1:
Triburi: -aAa-, -aAa-., -aAa-1, -aAa-2, -aAa-3
Parte 2:
Triburi: DK, DK A, - DK -, -DK-

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 15
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 80,350
Tabăra 2: 70,494
Diferență: 9,856

chart

Nu prea s-a balansat nimic , l-au cucerit pe Nokse care-si vanduse contul celor din aAa , impreuna cu Krawo si brigada :d Nu-s ei in stare sa balanseze nimic
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Bey dar de unde apari tu cu vanzarile astea si cumpararile ? :))))))
Zici ca ai trait toata viata ta in piata la Obor de stii tot...
Ehh uite ca te-ai inselat, nu a vandut nimeni niciun cont nimanui.

P.S. : Ce ai patit Stefutz ? :))
 
Sus