Discutii libere L66

Black is Back

member
Scor reacție
1
FRATIA FLATULENTEI
Însuşiri
Numele tribului: FRATIA FLATULENTEI
Prescurtare: Partz
Număr de membri: 10
Punctajul celor mai buni 40 jucători 1.921
Punctaj total: 1.921
Punctaj mediu: 192
Loc: 61
Inamici învinşi: 4 (59.)
Membri

Descriere
_________________________________________________


market.png
FRATIA FLATULENTEI
market.png


_________________________________________________

1f440.png

1f443.png

1f444.png




Chocolateman




Toata stima si respectul pentru basinosii astia ....hahaha Interesant nume pentru aceasta stimabila fratie!! Stau si ma gandesc : Astia sunt ca aia de se baga toti sub plapuma si fiecare trage cateo hiroshima? ....hahaha
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Multumesc frumos de invitatie dar eu sunt pe felie cu jandarmii. Daca venim cu gazele noastre , va stricam tot party-ul . Apropo, cumva Liderul Flatulent este Oboro ?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Oboro din pacate ne vegheaza din cer, a suferit un grav accident si nu este aici sa ne castige lumea, tribul a fost facut in memoria lui
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
E in Cer? Cred ca toata ziua il innebuneste pe Dumnezeu. Adica Oboro a mierlit-o si astia tin tribul ca sa nu-i blesteme de sus? Eu cred ca deja a fost alungat in Iad. Ce-o fi zis Barbosu! -Du-te dracu la dusman :D
Am gasit pe facebook ceva care l-ar lasa masca pana si pe Oboro . Daca a mierlit-o sunt sigur ca nu a avut parte de innmormantare ca asta ....hahaha

Sa vizualizati si profilul ca e criminal .Mai ales cu Selfie-urile alea :D
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Oboro era cel mai smecher de pe triburi. Pacat de generatiile viitoare ca n-au apucat sa-l cunoasca . Dumnezeu ,are acolo sus langa el pe CEL MAI SMECHER DUPA ADAM SI DE LA EL INCOACE . Daca nu il creea pe Adam, sigur si musai trebuia sa-l cloneze pe Oboro.
 

-? -

member
Scor reacție
0
Degeaba...daca nu a intrat oboro odata pe tine sa-ti povesteasca despre razbunarea dacilor nu esti jucator:(
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Daca il puneam eu pe Franky diplomat si pe Oboro responsabil cu invitatiile in trib ,imi faceam cel mai al dracu MAMUT care a existat vreodata pe server. Ganditi-va numai la cine ar fi putut sa-l refuze pe Oboro cand socializa cu tine in privat !!!hahaha
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Franky, Spaima Discotecilor Rurale si Defilatorul in Chiloti pe marginea Garlei . Plus Spaima Gagicilor de la Gimnaziu si a Vanzatorilor de Buticuri de pe langa Generale . Ramaneau aia fara tigari si bere . Cand cumparar Franky un cartus de tigari, le lua la bucata :D Franky este motivul pentru care nu se mai vand tigari minorilor ...HAHAHA
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Negrule, ce-i cu tine bre?
Te-ai ratacit?

Pai ultima data erai prin vacante, acum vreo 5 6 ani :)))
Gata sejuru?
 
Sus