Discutii libere L66

Scor reacție
0
Bine aAa , felicitari , ati aratat inca odata cum se joaca pe mesaje ! Sunteti penibili , forum facut cu inspect element? Ahahahahahah. Incredibil , puiu4 esti sub nivelul marii prietene. Am inteles cum de jucati acum toti cu Nusha :))))) Acelasi caracter 0.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Mai respira frate, sa nu ramai fara aer.
Te comporți zici că tu ai inventat triburile pe aici.
 
Ultima editare:

DeletedUser48814

Frumos, asa speriati sunteti incat ati ajuns la modificat citate si avioane de hartie alte alea?? bravo bravo .....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48165

Nu e nimeni agitat, nu te ambala sa nu patesti ca pe 59 :]
ce patii eu pe 59?
Nu ii problema :) in o luna de zile se termina si cu astia...


Testamentule tot cu prostioare te ocupi ? Parca erai baietas corect, numa in discutii cu vanzari conturi apari :|

pai nu vezi ca vor sa cumpere contul:)) de corect am ramas la fel dar lumea mananca prea multe boabe de cacao;)
59? ce am patit? (sterge cont) :))
 
Ultima editare de un moderator:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nimic testament.

Cunosc jucatori in ambele tabere, prieteni sau fosti camarazi, asa ca mai bine sa las pe cei de pe harta sa vorbeasca.

Spor, si cel mai bun sa castige.
 
Ultima editare:

Tiristul

member
Scor reacție
0
3 martie - ziua de nastere a lui Ion iliescu :)( nu stiu daca ajuta cu ceva , dar nu m-am abtinut sa nu scriu )
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Bine aAa , felicitari , ati aratat inca odata cum se joaca pe mesaje ! Sunteti penibili , forum facut cu inspect element? Ahahahahahah. Incredibil , puiu4 esti sub nivelul marii prietene. Am inteles cum de jucati acum toti cu Nusha :))))) Acelasi caracter 0.

Eu chiar nu inteleg ce fel de spita esti. Nu inteleg mult de altfel ce tot indrugi pe aici despre x si y. Du-te pe harta frate si fa ce te duce capul. Vad ca iti place sa dai cu el in zidurile celor din aAa pe acolo si aici dai cu gura...Nu inteleg cum de te suporta colegii astfel :))
Noi ne vedem de treaba, cu bune si cu rele mergem inainte.

P.S. : Incearca totusi sa fi echilibrat in ce comentezi aici...si tu si cei de la voi din echipa. Poate totusi incercati sa va depasiti limitele...
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Eu chiar nu inteleg ce fel de spita esti. Nu inteleg mult de altfel ce tot indrugi pe aici despre x si y. Du-te pe harta frate si fa ce te duce capul. Vad ca iti place sa dai cu el in zidurile celor din aAa pe acolo si aici dai cu gura...Nu inteleg cum de te suporta colegii astfel :))
Noi ne vedem de treaba, cu bune si cu rele mergem inainte.

P.S. : Incearca totusi sa fi echilibrat in ce comentezi aici...si tu si cei de la voi din echipa. Poate totusi incercati sa va depasiti limitele...
Lasă-l in filmul lui....
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Ce fac pensionarii? :rolleyes:

Aviz jucătorilor adoptați de alte triburi :cool::D:D:D
I
I
V
 

Atașamente

  • IMG_20190307_143619.jpg
    IMG_20190307_143619.jpg
    218 KB · Vizualizări: 86
Ultima editare:
Sus