Discutii libere L66

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Pentru mine tu ești o frecție la degetul picioarelor, atât contezi pentru mine, caracterul tau este pe măsura realizărilor, precum autobuzul 0, las vedetele sa vorbească eu îmi văd de joc. Mulțumesc pentru grija, sunt băiat mare fata de multi care nici macar nu știu să joace, generația feisbuc, vai de steaua voastra...

Când jucam noi 3|5 jucători în trib pe atac și făceam ravagii pe harta nici macar nu exista depozitul premium, tu te încălțai invers
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Baietii din ZIG , vreti sa faceti organizat , dar nici circulara nu sunteti in stare sa o faceti singuri? Dati copy-paste la circulara lui scama de pe 67?
https://prnt.sc/n9ozfn

Ma voua nu va e rusine cu voi? =))))))))))
Macar de nu ii aparea numele =)))
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Io fii plăcut circulara lui și a zis sa nu plagieze și a pus și titularul mesajului, o fi o probabilitate :eek::D:D
O fi jucând și acolo și a încurcat borcanele, nu vad nimic amuzant aici, gen ( ce-mi plac glumele mele) aka Băsescu .
 
Ultima editare:

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Încă sunt pe harta, și am luptat cu fiecare lance nu am cerșit de la nimeni milă, pentru poziția și dezavantajul pe care tribul meu la avut, eu zic că ne merităm locul pe harta, spre deosebire de voi care încercați pe la ht și aaa alianțe sa nu pierdeți lumea, noi nu am cerut de la nimeni nimic. Spor in închiderea lumii, săi salutați pe ntz și testament, am înțeles că va așteaptă la margine.
 

DeletedUser49018

Ohooo...deja visezi multe.O stii pe aia...triburile nu se termina la lumea 66 orice ar fi.Cui pe cui se scoate.
 

DeletedUser48315

Cine a cerșit alianta, dragule? Vezi ca poate nu ti s-a comunicat toata discutia
 

DeletedUser46566

Parte 1:
Triburi: DK, DK., DK.., NTz
Parte 2:
Triburi: -aAa-, -aAa-., -aAa-1, -aAa-2, HT, HT-A, HT-AC, HT-B, HT-D, HT-R

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 672
Tabăra 2: 295
Diferență: 377

chart
 

DeletedUser48261

Daca te referi la discutia intre mine si Cavaleru, ai dreptate, nu i s-a dat toata discutia! De fapt nimeni in afara de mine nu a vazut-o si la mine ramane ca asa e frumos :)

Tu esti prea baiat rica pentru astia. Nu merita sa le raspunzi in niciun fel. Lasa-i sa se scalde in mocirla care si-au creat-o. Atat merita.
 

DeletedUser48261

Iar ai prins glas?

Pai voi sunteti in masura sau puteti sa ma reduceti pe mine in vreun fel la tacere?

Cred ca ar vrea sa ne dea cu capul in buric iar la fiecare , ca pe harta n-a existat

Tu altceva nu ai in vocabular ?
Hristos a Inviat !
Tot in fata la pc ati stat ?
Am inteles ca erati in ziua de Paste calare pe conturi sa atacati de zor, asa e?
Cavalerule ? Ai fost liber si tu de sarbatori ? Ai primit bonuri cadou bonus si tu de la firma de paza ?
Hai ! Curaj ! Vreau sa vad cum va desfasurati pe aici iarasi cu scenariile voastre obisnuite :)))
 

DeletedUser49018

Neinteresant dar ca sa fii si tu informat nu e rusine sa muncesti si pe langa salariu sa primesti tikete de masa.Majoritatea romanilor care muncest primesc.Cat despre mine daca am primit tin sa te anunt ca in armata nu se dau tikete de masa.Succes papitoi ce esti.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus