Discutii libere L66

DeletedUser48261

Am scris si mai sus. Va las sa va scaldati in mocirla creata de voi.
Nu stiu care dintre voi si mine scoate fantezii.
Penibil, jalnic si patetic sunt cuvinte prea mici ca sa va poata caracteriza.
 
Scor reacție
0
mocirla creata de noi?!

pai mai "fetita" mocirla o face unul ca tine si ca cei care le plac tradarile, momentan DK-ul curata mocirla unora ca tine ca sa faca un joc bun si curat, dar vin unii patetici ca tine si arunca cu noroi in noi, incercati sa denigrati echipa care va da clasa ...inteleg invidia asta, dar ajunge "fetita" ca nu-i de nasul tau, tu fumeaza mahoarca si creaza scenarii imaginare, realitatea ta se complace in fantezii. Esti incapabil sa vezi lumea reala si adevarul.
 

DeletedUser48261

mocirla creata de noi?!

pai mai "fetita" mocirla o face unul ca tine si ca cei care le plac tradarile, momentan DK-ul curata mocirla unora ca tine ca sa faca un joc bun si curat, dar vin unii patetici ca tine si arunca cu noroi in noi, incercati sa denigrati echipa care va da clasa ...inteleg invidia asta, dar ajunge "fetita" ca nu-i de nasul tau, tu fumeaza mahoarca si creaza scenarii imaginare, realitatea ta se complace in fantezii. Esti incapabil sa vezi lumea reala si adevarul.

Bai tu te auzi ce vorbesti ? :))))))))))))))))))
Eu din februarie nu mai joc. Eu nu am tradat niciodata. Taci din gura ca esti mai penibil ca oricare altul de pe aici. Nu arunc cu niciun noroi in nimeni. Am spus mereu adevarul despre unul si altul pe aici si totul s-a adeverit exact asa cum descriam.
DK cui sa dea clasa ? :)))
Pe speciala recent ce am castigat-o la fel ziceau si Jderii :)))))))
Clasa, calitate, caractere...numai deastea. Si cand colo tot ce spuneau erau propriile frustrari etalate pe un joc virtual.
Si voi dati clasa ? Cu scripturi ilegale, cu 2 triburi intregi de suporti, cu multiple scenarii care mai de care, cumparaturi de conturi si joc dublu al jucatorilor vostrii ? Cu asta va laudati voi ?
Eu nu fumez nici o mahoarca...ai mai multi drogati la tine in echipa decat iti poti inchipui.
Realitatea mea va da cu portofelul peste frunte si va lasa asa in prostia si mocirla voastra :)
Cata penibilitate...mai puteti ?
 
Scor reacție
0
:)))

Cat de josnic poți fi "fetita", nu te mai umfla cu portofelul că ți bate vântul in el, nu ai după ce bea apa dar te tii măreț cu fanteziile tale, probabil așa reușești să te târăști de pe o zi pe alta. Daca nu mai joci, ce cauți să postezi aici?! Daca tu așa ai jucat..cu suporti, scripturi ilegale ..asta nu înseamnă că jucăm și noi(DK), iar despre cumpărări de conturi..hmm...tu vorbesti?! Tocmai tu, unde era lupul moralist, in penibil nu am căzut niciodată..pe când tu te scalzi in atâta penibilitate și prostie, nu te mai cuprind hăinutele, iar de scenarii nici nu se mai pune problema ...așa cum ți am zis mai sus nu ai capacitatea necesară de a vedea lumea reală și adevărul, îți este greu sa accepti situația josnică in care ești, adică un om(asta daca te pot numi om, om e prea mult pt tine) de o lașitate ieșită din comun. Dar , atâta știi...atâta faci.
 

DeletedUser48261

Doamne fereste !!!
Tu esti de domeniul fantasticului.
Cate zeci de conturi v-am blocat ?
Unde e zmeul ?
Cate zeci si sute de barbare au fost in k44 ?
Eu sa cumpar conturi ? Sau sa vand ?
Bai nepotule...intreaba-ti conducerea cate mismasuri a facut pe lumea asta si pe urma sa ai tupeu sa vorbesti vreodata de mine tu sau oricine altcineva. Eu am jucat corect, joc, si asa o sa o fac mereu.
Postarile voastre au menirea de va reabilita in fata lumii pe aici dar este totul in zadar. O sa pierdeti si banii investiti, si timpul, si lumea asta.
Pentru ca s-au saturat toti de jocul vostru, marele DK care fara sa cumpere conturi nu poate emite pretentii pe nicaieri, s-a saturat lumea de vedete care nu stiu altceva decat sa profite de pe urma celor care nu ii cunosc. Vezi Jderii pe speciala ce au patit. Asa si voi aici.
Cine a mai pomenit ca trib de loc 3 sa dicteze vreodata un sfarsit de lume ?!
Voi fara DT sunteti palete. HT si-au dat seama si ei de cine sunteti ca echipa, ca si conducere, cu ce jucatori aveti si ce urma sa se intample.
Stai cuminte in banca ta si tine-ti frustrarile pentru tine, pentru echipa ta.
Inca o data se adevereste cat de mult va pretuiti aliatii...

P.S. : Eu sunt mai om decat voi toti la un loc ! Pokemoni de camera ce sunteti !
 

DeletedUser49018

Vorbesti mult si prost si nu are rost sa iti mai dau atentie dar te rog mult la orice acuzatie sa pui si o dovada ca altfel o dai in papagalism si e degeaba.
 
Scor reacție
0


bai asta, nepot al tau nu sunt, nu mai mintii ca un ordinar, stie lumea ce javra esti, asa ca mucles. In fata ta vorbesc cum vreau, asa procedez cu nimicurile, marele Dk te-a scos, ai renuntat din cauza DK ului, de bun ce ai fost . Ce dreac indrugi de reabilitare?! DK-ul niciodata nu are dc sa se reabiliteze in fata nimenui, cine esti tu sa comentezi la adresa DK-ului si sa rostesti cuvantul DK?! tine-ti gura ratatule.Un trib asa cum este DK-ul pe L66 dicteaza ce vrea cum vrea la orice ora analfabetule. tu vorbesti de cumparat conturi?! tocmai tu ?! numi vorbi mie de HT ai inteles?! nu stiu dc postezi aici, nu joci si chiar daca mai jucai nu aveai nici un cuvant de spus in fata nimenui ,si stii dc?! iti spun eu de ce, o nulitate nu are credibilitate in fata nimanui, asa cum nu ai avut-o nici in fata colegilor tai. nu imi spune mie un frustrat si un ratat sa stau in banca mea, stau in ce banca vreau cand vreau...tu nu ai nici un drept la replica si nici la viata. Pokemoni sa i faci pe ai tai, pe familia ta...ok coate goale?!
 
Scor reacție
0
Noroc de copii tai olimpici, dar problemele de la școală le puneai pe Facebook că nu înțelegeai cum se rezolvă. Când ți am pomenit de ele, m ai șters de pe facebook.


Nu ești nici cât negrul de sub unghie nici pe acest joc, nici în realitate asa cum vrei sa pari. Întâi plătește ți datoriile și după sa vorbești pe aici.
 
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: DK, DK., DK..
Parte 2:
Triburi: -aAa-, -aAa-., -aAa-1, -aAa-2

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,423
Tabăra 2: 7,444
Diferență: 1,021

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 592
Tabăra 2: 146
Diferență: 446

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 25,783,985
Tabăra 2: 34,534,858
Diferență: 8,750,873

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,795,388
Tabăra 2: 1,028,651
Diferență: 3,766,737

chart
 

DeletedUser48315

e trist daca ai pierdut 25 de sate intr o zi de la niste "noobi" ca noi
 

DeletedUser49255

Vezi Jderii pe speciala ce au patit. Asa si voi aici.
Ce au patit ba ratatule ? N ai fost in stare sa i scoti cu 70% pe speciala cu viteza 3. N ai cum sa vb de jderi niciodata ca unde ai intrat ai fost barbarul lor. Eu zic sa incetezi si aici ca deja te au batut dk ul odata daca te bat de 2 ori pe o lume nu mai are nimeni dubii asupra ta bai soarece
 

DeletedUser45883

ht un trib de c....ca si voi Aaa in frunte cu tine Stimata Anuta (just )
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
Ascuteti toparele , ridicati spadele sus baieti si fete , inceputul saptamani ce vine va curge sange mult , deja s-au pus cateva trupe in miscare . toata harta are organizate .
bafta tuturor :) .
 

DeletedUser48261

Ce au patit ba ratatule ? N ai fost in stare sa i scoti cu 70% pe speciala cu viteza 3. N ai cum sa vb de jderi niciodata ca unde ai intrat ai fost barbarul lor. Eu zic sa incetezi si aici ca deja te au batut dk ul odata daca te bat de 2 ori pe o lume nu mai are nimeni dubii asupra ta bai soarece

Unde sa ma bata DK-ul pe mine ma ? Cand m-a scos pe mine DK ?
Stai dreaq in banca ta de husen obosit ca numai prostii iti vorbeste gura aia.

e trist daca ai pierdut 25 de sate intr o zi de la niste "noobi" ca noi

S-au pierdut sute de sate intr-o zi si tot s-au castigat lumi cu acele conturi in top5.

ti am dat ceva informativ ca poate nu esti la curent.

Bravo voua !

ht un trib de c....ca si voi Aaa in frunte cu tine Stimata Anuta (just )

Pai daca HT e trib de nimic sau cum dreaq zici tu, si noi la fel, DK ce trib este ? E fitza rau de tot DK :))
Voi sa multumiti si sa le pupati mainile celor din HT ca ati ramas pe harta pana acum. Daca nu erau ei erati papa de multisor cu tot cu cavalerii, muppetsii si destroyerii vostri cu tot.
Ati avut o singura granita care nu reactiona pe atac deloc si nu ati impins acea granita nici macar 15% fata de cat trebuia. Ba mai mult, v-ati pierdut conturile, satele, rand pe rand pentru ilegalitatile ce le-ati facut. Ati avut atuuri nenumarate prin jocul de culise si poate mai aveti...dreaq stie, si tot nu puteti sa invingeti pentru ca s-a saturat lumea de jocul vostru murdar. Doar asa puteti emite si voi pretentii la fel ca si alte echipe. Iesiti la cumparaturi si vedeti ce iese :)) Cate milioane bagam luna asta ? :)))) Ia zi cavalere ? A iesit bine pe martie si aprilie ? Sunteti pe plus ? =)))
 

DeletedUser49255

Vai de viata ta bai nimicule, acum cand e bine te intorci cand a avut tribul nevoie ai fugit ca ultimul sobolan.

Pai tu esti batut peste tot ma nici n ai un cont al tau pe care sa joci:)))Ia vezi ma ca a prins glas pleava societatii
 
Sus