Discutii libere L67 !

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Bună asta
Și deși îți împărtășesc opinia cum ca uneori statisticile sunt înșelătoare trebuie sa recunoști ca totuși diferența de sate între voi și noi e prea mare ca să poți lăsa la o parte statisticile puse de centorag
Și nu o sa ne cerem scuze ca ne amuzam pe seama voastra
am vazut...ati luat sate de la noi de nu mai aveti nobili pe cont, numai vedete pe aici vad...
 

DeletedUser30525

Sunt de acord cu asta. Si stii ca mereu am fost si n am negat cat de unit e greenul.(vezi postari de pe 53, 60, 64)
Vrei sa știi de ce e Green peste gentle?
Pe 53 știți bine cum ne-ați batut
Nu are rost sa dezgropat morții deocamdata
Pe 60 ne-ați provocat sa intrăm și nu ați apucat o luna cu Green în echipa 90% completa. Ați dat ștergere sau început nou în partea opusa de harta
Pe 67 iar ne întâlnim. Green are 50% din echipa un sfert din satele voastre (poate un pic mai mult nu am calculat exact) și promisiuni de la începutul lumii ca o sa fim spulberați. Suntem încă aici și dacă nu ați fi avut la început starterii din dt erați acum pa de mult. Greșeala noastră a fost sa subestimam jucătorii veniți din dt-dk.
In concluzie se poate spune ca fără manevre gen backstab night nu prea ați avut ce ii face tribului Green.
Si dacă pierdem măcar o facem pe harta jucând.
Voi?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Vrei sa știi de ce e Green peste gentle?
Pe 53 știți bine cum ne-ați batut
Nu are rost sa dezgropat morții deocamdata
Pe 60 ne-ați provocat sa intrăm și nu ați apucat o luna cu Green în echipa 90% completa. Ați dat ștergere sau început nou în partea opusa de harta
Pe 67 iar ne întâlnim. Green are 50% din echipa un sfert din satele voastre (poate un pic mai mult nu am calculat exact) și promisiuni de la începutul lumii ca o sa fim spulberați. Suntem încă aici și dacă nu ați fi avut la început starterii din dt erați acum pa de mult. Greșeala noastră a fost sa subestimam jucătorii veniți din dt-dk.
In concluzie se poate spune ca fără manevre gen backstab night nu prea ați avut ce ii face tribului Green.
Si dacă pierdem măcar o facem pe harta jucând.
Voi?
Ei nu mai exista, si-au schimbat numele :))))
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Tu esti paralel putin cu istoria gentle-green, plus ca nu ai inteles ce am scris. Trebuie sa scriu ca Centorag ca sa ma intelegi sau cum? Habar n ai despre ce vorbesti in ceea ce ai scris, te bagi unde n ar trebui sa ai acces. Inafara de faptul ca habar n am cine esti pe joc.
Nu ma mai asta cu 53 ca voi tot aduceti lumea asta in chestiune, inca n ati trecut peste acea umilinta.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
E wow sau bla bla bla? Eu cred ca e ipocrizie. Intelege cine este in stare.
Nici una, nici alta. Nici ipocrizie nu e, eu nu joc pe aceasta lume.
Tu poti sa ne urasti, noi te iubim :)
Nu va urasc, dar stii tu mai bine cum sta treaba cu si despre DT.
Scrie trib acolo?
Scrie
Cât despre triști nu prea cred
Au parte de prea multe momente comice pe 67
Asta am si zis, am vopsit o cioara si ii zicem trib.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Tu esti paralel putin cu istoria gentle-green, plus ca nu ai inteles ce am scris. Trebuie sa scriu ca Centorag ca sa ma intelegi sau cum? Habar n ai despre ce vorbesti in ceea ce ai scris, te bagi unde n ar trebui sa ai acces. Inafara de faptul ca habar n am cine esti pe joc.
Nu ma mai asta cu 53 ca voi tot aduceti lumea asta in chestiune, inca n ati trecut peste acea umilinta.

ca mine, adica sa ai logica ?:D

plus, 53 a fost o umilinta pentru voi :) Asa avantaj si 2 luni sa iesi pe minus :))))
 

DeletedUser30525

Tu esti paralel putin cu istoria gentle-green, plus ca nu ai inteles ce am scris. Trebuie sa scriu ca Centorag ca sa ma intelegi sau cum? Habar n ai despre ce vorbesti in ceea ce ai scris, te bagi unde n ar trebui sa ai acces. Inafara de faptul ca habar n am cine esti pe joc.
Nu ma mai asta cu 53 ca voi tot aduceti lumea asta in chestiune, inca n ati trecut peste acea umilinta.

Ia rescrie tu istoria aia de care nu am eu habar
Sunt tare curios cum suna
Poate mai învățăm și noi ceva ăștia paraleli
:d
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Vrei sa știi de ce e Green peste gentle?
Pe 53 știți bine cum ne-ați batut
Nu are rost sa dezgropat morții deocamdata
Pe 60 ne-ați provocat sa intrăm și nu ați apucat o luna cu Green în echipa 90% completa. Ați dat ștergere sau început nou în partea opusa de harta
Pe 67 iar ne întâlnim. Green are 50% din echipa un sfert din satele voastre (poate un pic mai mult nu am calculat exact) și promisiuni de la începutul lumii ca o sa fim spulberați. Suntem încă aici și dacă nu ați fi avut la început starterii din dt erați acum pa de mult. Greșeala noastră a fost sa subestimam jucătorii veniți din dt-dk.
In concluzie se poate spune ca fără manevre gen backstab night nu prea ați avut ce ii face tribului Green.
Si dacă pierdem măcar o facem pe harta jucând.
Voi?
te descurci la 280 pct? it trimit resurse?
 
Sus